ویرجین آتلانتیک هوا stewardesses آموزش در یک مرکز در کرولی, انگلستان

مایک کمپ | Corbis تاریخی | گتی ایماژ

ویرجین آتلانتیک اعلام کرد که روز شنبه آن را قطع 3,150 شغل تبدیل شدن به هواپیمایی به اعلام کاهش یافته به دلیل coronavirus بحران است.

شرکت هواپیمایی گفت: آن ورود به یک دوره مشاوره از 45 روز که در طی آن زمان آن کار را با اتحادیه های کارگری BALPA و متحد در بازسازی.

“ما اب و هوای بسیاری از طوفان از آنجا که ما اولین پرواز 36 سال پیش اما هیچ کدام بوده است به عنوان ویرانگر به عنوان Covid-19 و مربوط به از دست دادن زندگی و امرار معاش برای بسیاری از” مدیر عامل Shai ویس در بیانیه ای گفت.

“با این حال برای حفاظت از آینده ما و ظهور یک پایدار سود آور کسب و کار در حال حاضر زمان برای اقدام بیشتر برای ما کاهش هزینه های حفظ و نگهداری پول نقد و برای محافظت از به عنوان بسیاری از مشاغل به عنوان امکان پذیر است. بسیار مهم است که ما بازگشت به سودآوری در سال 2021.”

ویرجین آتلانتیک آخرین هواپیمایی اعلام کاهش شغل در میان coronavirus بحران به عنوان پایه پروازهای ملی و مستندات ستمگري تقاضا برای مسافرت هوایی.

هواپیمایی متحده این گزارش گفت: در یک شرکت یادداشت روز دوشنبه بود که برنامه ریزی برای کاهش مدیریت 30%. بریتیش ایرویز هشدار داد در هفته گذشته که به عنوان بسیاری از 12,000 کارگران می تواند گذاشته است.

ویرجین آتلانتیک مواجه انتقاد در ماه گذشته زمانی که مالک میلیاردر ریچارد برانسون به دنبال کمک از دولت انگلیس برای کمک به حفظ خطوط هوایی شناور.

در نامه برانسون در دفاع از اقدامات خود این ادعا حمایت می تواند در قالب یک وام تجاری است که می تواند بازپرداخت.

او در توصیف این بحران به عنوان “چالش برانگیز ترین زمان ما تا کنون با آن مواجه است.”

بین المللی حمل و نقل هوایی پیش بینی کرد در ماه گذشته که از سقوط در مسافرت هوایی در سراسر اروپا بود قرار دادن 6.7 میلیون شغل در این منطقه صنعت حمل و نقل هوایی در معرض خطر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر