ویتنام چشم انداز است ‘یکی از درخشان ترین در آسیا UBS می گوید

ویتنام است که در میان “درخشان” نقاط در آسیا با وجود چالش در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصاد آن در حال آماده به دوباره بجای اول برگشتن یک UBS اقتصاددان گفت: در این هفته.

“ویتنام است که رنج و درد از تاثیر Covid-19 اما چشم انداز این است که به دنبال یکی از درخشان ترین در منطقه گفت:” ادوارد Teather آسه آن اقتصاددان در UBS پژوهش است.

“خرده فروشی و واردات (و) تولید صنعتی تمام شد در واقع در این سال در ماه ژوئن است که بهتر از شما می توانید می گویند برای بسیاری از اقتصادهای در منطقه گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

بسیاری از اقتصادهای قرارداد در سه ماهه دوم سال 2020 در مقایسه با یک سال پیش اما ویتنام تولید ناخالص داخلی رشد اندکی در حدود 0.36%.

یک زن برگ فروشگاه های لوازم آرایشی در هانوی ویتنام در 6 جولای سال 2020 است.

Nhac Nguyen | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

این کشور موفق شد حاوی آن coronavirus وضعیت حتی اگر آن را به دلیل داشتن مرز مشترک با چین که در آن شیوع ویروس برای اولین بار گزارش شده است.

ویتنام گزارش شده 369 مورد و بدون مرگ و میر تا کنون با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور برای جمعیت زیر 100 میلیون.

“ویتنام در حال رشد است و به خوبی موقعیت ادامه به سهم بازار جهانی از نظر صادرات رفتن به جلو, بسیار زیبا چشم انداز روشن در یک نسبی حس در منطقه” Teather گفت.

ملت دیده می شود به عنوان یک جایگزین برای تولید توپی برای شرکت های که می خواهید به تغییر تولید از چین با توجه به تنش میان پکن و واشنگتن که منجر به افزایش تعرفه ها.

به تقویت اقتصاد

این کشور را رایگان معامله تجاری با اتحادیه اروپا که تصویب شد در ماه گذشته منجر به افزایش جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی, Teather گفت.

به طور کلی سرمایه گذاری مستقیم خارجی سطح به احتمال زیاد مانع در بخشی به دلیل سرمایه گذاران نمی توانند آزادانه او پیش بینی کرد. وجود دارد “مقدار زیادی از فعالیت” در خط لوله و کسانی که سرمایه گذاری می تواند انتخاب کنید تا در سال 2021 به عنوان مرز محدودیت ها کاسته.

حمایت دولت نیز ممکن است افزایش ویتنام اقتصاد, او گفت:. “نخست وزیر بیش از آخر هفته خواستار شد برای بیشتر اقدامات برای حمایت از اقتصاد و بانک مرکزی شد و گفت: در واقع آنها می خواهند برای به دست آوردن اعتبار رشد تا بیش از 10 درصد است.”

“آن نگاه به عنوان اگر مقامات, داشتن برخی از شتاب در حال هل دادن بیشتر,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>