ویتنام گزارش اولین coronavirus مرگ و میر پس از چند ماه موفق محدودیت

یک زن برگ فروشگاه های لوازم آرایشی در هانوی ویتنام در 6 جولای سال 2020 است.

Nhac Nguyen | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ویتنام و ثبت آن در اول دو و میر ناشی از Covid-19 روز جمعه پس از پیروزی ستایش دیگران در سراسر جهان برای یکی از موفق ترین ملی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

این کشور از 96 میلیون رفته بود 100 روز بدون عفونت قبل از غیر منتظره خوشه ای از موارد جدید با منشا ناشناخته در ظاهر محبوب مرکزی شهرستان رفت و آمد مکرر از Danang یک هفته پیش.

70 ساله شد ویتنام اول مرگ و میر از Covid-19 اوایل روز جمعه به دنبال ساعت بعد توسط یک زن 61 ساله وزارت بهداشت گفت. هر دو به نظر می رسد که قرارداد این بیماری در Danang.

وزارت بهداشت نیز گزارش 82 عفونت های جدید 26 که وارد شد مارک جنوب شرقی آسیا کشور بزرگترین واحد-روز پرش. تعداد کل موارد در حال حاضر در 546.

هانوی آغاز شده توده coronavirus تست روز پنج شنبه. ظهر روز جمعه 21,732 مردم تا به حال شده به سرمایه هانوی مرکز کنترل بیماری ها گفت. حدود 21,000 آزمایش منفی آن گفت: بدون توضیح.

هانوی در روز پنج شنبه نیز ممنوع اجتماعات بزرگ و خواست دهها هزار نفر از مسافران داخلی به گزارش به مقامات. آن بسته کافه ها و کاباره ها گسترش آن تعطیلی به خیابان دکه مواد غذایی و کارائوکه سالن از نیمه شب روز جمعه است.

اواخر روز جمعه مقامات هانوی گفت: رستوران ها و سوپر مارکت ها می تواند باز باقی می ماند اما باید پیاده سازی اجتماعی-فاصله گرفته است.

گروه ضربت

تازه ترین موارد مربوط به سه بیمارستان و دو درمانگاه در Danang, با توجه به وزارت بهداشت که یک شبه با ارسال نیروی کار از کارشناسان بهداشت و درمان همراه با بیش از 1000 سلامت کارگران به شهرستان.

نیروی کار شامل 65 کارشناسان بهداشت که قبلا کمک به مبارزه با کروناویروس در دیگر فاصله در ویتنام وزارت گفت.

مقامات در Danang در حال ساختمان 1000-تخت بیمارستان صحرایی به سهولت بار در این شهر و بیمارستان و چهار است که تحت مستند زیر یک سری از موارد وجود دارد.

برخی از کارشناسان می گویند ویتنام می تواند پرداخت برای خوشنودی پس از موفقیت اولیه متوقف کردن ویروس با خدمات عادی به سرعت از سرگیری ماسک صورت استفاده کمتر و مسافرت داخلی صعودی.

Danang شده بود هولناک با بازدید کنندگان با استفاده از تبلیغات برای احیای گردشگری بخش صدمه دیده مرز تعطیلی و بین المللی پرواز ممنوع.

موج فعلی ترسیم شده است به Danang اما منبع نامشخص است.

در علاوه بر این به آنچه کارشناسان بهداشت عمومی گفته بود “کتاب درسی” همه گیر پاسخ کمونیست حکومت ویتنام تا به حال به دست آورده جهانی ستایش برای آن باز بودن و شفافیت.

اما مقالات گزارش مرگ از 70 سال منتشر شده در وب سایت های مختلف دولت و رسانه ها در بعد از ظهر جمعه در ابتدا حذف و یا نقل مکان کرد و بیشتر پایین صفحه.

برخی از رسانه های منتشر شده در مقالات جدید در مدت کوتاهی پس از آن که گفت: مردی مرده بود از یک حمله قلبی و بیماری زمینه ای و همچنین Covid-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *