معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر آزمایش مثبت برای coronavirus

واشنگتن — معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر دارای آزمایش مثبت برای coronavirus میلر تایید به ان بی سی نیوز در روز جمعه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن گفت: روز شنبه که “مطبوعات فرد” به نام کتی بود پنس aide که تست مثبت است. در اوایل این سال میلر ازدواج ارشد تهمت کاخ سفید مشاور استفان میلر. میلر گفت: او بدون علامت است و او آزمایش منفی یک روز قبل از تست مثبت پنج شنبه, NBC گزارش داد.

میلر در کاخ سفید در روز جمعه صبح قبل از نتیجه مثبت در آمد یک مقام کاخ سفید گفت: NBC. این مقام گفت: NBC که میلر نشان دادن “نشانه ها” در حالی که او وجود دارد.

میلر که تا به حال به کار گرفته شده برای ارتباطات coronavirus نیروی کار نکرد پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر از CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن پزشک و کارکنان کاخ سفید “به ادامه کار نزدیک به اطمینان حاصل شود هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها” سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere در بیانیه ای گفت.

“در علاوه بر این به اجتماعی فاصله روزانه متوسط چک و نشانه تاریخ ضد عفونی کننده دست و به طور منظم تمیز تمام فضاهای کار هر کارمند در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور است که در حال آزمایش روزانه برای COVID-19 به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه مهمان” Deere گفت.

در روز پنج شنبه, اخبار شکست که مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز آزمایش مثبت است.

پنس برنامه ریزی شده برای سفر به, Des Moines, آیووا در صبح اما خروج خود را از پایگاه نیروی هوایی اندروز بود با تاخیر نزدیک به یک ساعت به عنوان کارکنان در برخورد با اخبار از تشخیص. خبرنگاران سفر با پنس گفت: چندین کارکنان متحرك از نیروی هوایی دو فقط قبل از برخاست.

آن دسته از کارکنان چپ هواپیما از آنجا که آنها تا به حال شده است در تماس با کارمند که تست مثبت ان بی سی نیوز گزارش داد. در پاسخ به این تست مثبت کاخ سفید دفتر پزشکی آغاز کرده است در یک برنامه از تماس با ردیابی برای فرد یک مقام رسمی گفت: NBC. برخی از این کارکنان در حال حاضر شده است برسد.

از روز جمعه بیش از 75 ، 000 آمریکایی درگذشت Covid-19 و بیش از 1.2 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت است.

در عین حال پنس و تهمت و حاضر به پوشیدن ماسک با وجود یک توصیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در صورت پوشش استفاده می شود برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز تمایل به پوشیدن ماسک. لحظات پس از CDC صادر اولیه آن راهنمایی در ماسک در ماه آوریل گفت: “من فکر نمی کنم که من قصد دارم به انجام آن است.”

این تغییر نکرده حتی با اخبار نوکر خود را تست مثبت. روز جمعه تهمت با حضور در یک رویداد به مناسبت سالگرد VE روز و نه او و نه بانوی اول Melania Trump عینک ماسک.

نیروی هوایی دو نشسته روی آسفالته در پترسون پایگاه نیروی هوایی پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل یک آدرس در آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلی در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

مایکل Ciaglo | گتی ایماژ

پنس جلب گسترده انتقاد در اواخر ماه گذشته برای پوشیدن ماسک در هنگام مراجعه به کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا. پنس بعد گفت که او باید فرسوده وجود دارد اما که او فکر نمی کنم لازم بود چرا که او مورد آزمایش قرار غالبا برای coronavirus.

رئیس جمهور روز پنجشنبه گفت که او و پنس آغاز خواهد شد مصرف روزانه coronavirus آزمون افزایش از آزمون در این هفته بود که کاخ سفید پروتکل.

وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا کارکنان همچنین می تواند داده های روزانه آزمون. در حال حاضر کاخ سفید در آزمون بازدید کننده ای که خواهد آمد به تماس نزدیک با رئیس جمهور قبل از ملاقات آنها با او کنترل درجه حرارت برای مطبوعات فراهم می کند و هفتگی تست برای کارکنان.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن یک جلسه با قانونگذاران جمهوری خواه در کاخ سفید که در آن نه او و نه هر کس دیگری عینک ماسک. در این جلسه تشکر. کابل R-تگزاس گفت: آنها تا به حال همه تست شده قبل از جلسه. “هیچ کس در اینجا است که coronavirus مگر اینکه آن را رسانه ای” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر یک عضو نظامی بنا به گزارش ها تا به حال تماس بسیار نزدیک با رئیس جمهور از جمله خدمت به وعده های غذایی و کمک به او را با لباس های خود را و دیگر نیازهای شخصی.

مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد تماس نزدیک با بیمار نوکر. “من تا به حال بسیار کمی تماس شخصی با این آقا” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز شنبه در دفتر بیضی. “من می دانم که او چه کسی است فرد خوب است, اما من تا به حال بسیار کمی تماس بگیرید.”

معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس می ایستد در میان تلویزیون soundmen رادیو خبرنگاران و رسانه های دیگر پرسنل تمام پوشیدن ماسک محافظ به دلیل بیماری کروناویروس (COVID-19) همه گیر او به عنوان گوش به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند در طول یک رویداد افتخار ملی روز پرستار در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

تام برنر | ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر