معاون رئیس جمهور مایک پنس می گوید: 16 متحده به پرده برداری از برنامه های بلند coronavirus محدودیت

شانزده متحده پرده برداری کرده اند “رسمی بازگشایی برنامه” به آسانسور coronavirus محدودیت های معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه گفت که این کشور نشان می دهد که “امیدوار کننده نشانه هایی از پیشرفت” در رانندگی را گسترش Covid-19.

“در این لحظه 16 متحده منتشر شده رسمی بازگشایی برنامه” پنس گفت: در کاخ سفید نشست خبری. “متحده شروع به این برنامه و ما را تشویق به دیدن بسیاری از کشورهای در آغوش رویکرد مرحله به مرحله به بازگشایی اقتصاد خود را که فکر در دستورالعمل های ما برای باز کردن امریکا دوباره.”

میسوری, پنسیلوانیا, اورگان و آیداهو همه منتشر قصد دارد برای لغو محدودیت به معنای محدود کردن گسترش coronavirus پنس گفت. کاخ سفید بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای تکمیل لیست متحده است.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد به عنوان به زودی به عنوان جمعه شروع با مکان های خرده فروشی مانند ورزشگاه آرایشگر مغازه های مراکز ورزشی و بولینگ alleys. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او “کاملا مخالف” با این تصمیم به بازگشایی آن کسب و کار برای اولین بار.

“من می خواهم متحده برای باز کردن بیشتر از او می کند” مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در اشاره به کمپ. “من نمی خواهم این چیزی که به شعله ور شدن تا آنجا که شما در حال تصمیم گیری برای انجام کاری است که در دستورالعمل.”

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری گسترده دستورالعمل های فدرال که پخش کردن شرایط برای بخش هایی از ایالات متحده برای شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات در سه فاز رویکرد است. قبل از ورود به فاز اول دستورالعمل می گویند که تعداد موارد مثبت تست و گزارش از آنفولانزا یا Covid 19-مانند علائم در یک کشور یا منطقه باید روند رو به پایین.

همچنین باید وجود داشته باشد یک “قوی تست برنامه در محل برای در خطر بهداشت و درمان کارگران از جمله ظهور آنتی بادی آزمایش” با توجه به دستورالعمل.

چند اصطلاح نقاط داغ که شد به ضربه بسیار سخت از جمله نیویورک-مترو منطقه نیوجرسی و دیترویت “همه به نظر می رسد به گذشته اوج خود” پنس گفت. او افزود که جدید بستری شدن در بیمارستان در حال کاهش است در سراسر کشور است.

“ما تنها نتیجه ای است که ما در حال گرفتن وجود دارد, آمریکا,” او گفت:. “ما در حال ساخت پیشرفت معنی دار.”

اما محدودیت های بلند که تا-کنون مورد ضرب و شتم گسترش این ویروس با توجه به پنس می تواند منجر به یک ویرانگر حیات عفونت های برخی از دولت و مقامات محلی هشدار داده اند. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio صبح روز پنج شنبه هشدار داد که محدودیت های بلند قبل از زیرساخت های لازم است در جای خود می تواند “نتیجه معکوس” و “مجموعه ما با ماه.”

گسترده تست و ردیابی افرادی که در تماس با افراد آلوده خواهد شد بسیار مهم برای کاهش محدودیت ها و بازگشایی شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع de Blasio گفت. پنس روز پنجشنبه گفت که این کشور انجام شده است بیش از 4.9 میلیون آزمایشات Covid-19 است که کمتر از 2 درصد از جمعیت کشور.

کاخ سفید coronavirus نیروی کار صحبت می کنند با تمام فرمانداران ایالات متحده در روز جمعه برای بحث در مورد تلاشهای این کشور به سطح شیب دار تا تست ظرفیت پنس گفت. وی افزود: 35,000 گارد ملی مستقر شده اند در سراسر کشور برای حمایت از coronavirus پاسخ که شامل افزایش دسترسی به آزمایش.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد افزود: “ما بسیار پیشرفته در تست” و اضافه کرد که آزمایش های جدید خواهد بود “آینده” به منظور بهبود ظرفیت برای آزمون و همچنین این کشور توانایی پردازش آزمون. این روند در حال حاضر نیاز به منابع که اغلب کمیاب از جمله سواب, کیت های آزمایش و معرف و یا مواد شیمیایی لازم را برای تجزیه و تحلیل آزمون.

دولت در حال حاضر نیز خواستار متحده برای از سرگیری اعمال جراحی الکتیو که تا حد زیادی به حالت تعلیق به عنوان سیستم های سلامت به دنبال افزایش ظرفیت برای انتظار افزایش Covid-19 بیماران پنس اعلام کرد. او گفت: چندین ایالت در حال حاضر پرده برداری کرد قصد دارد برای انجام این کار از جمله آریزونا و ایندیانا است.

از جمله روش های بسیار مهم برای مدل کسب و کار از هر دو بيمارستان خصوصی و دولتی در سراسر کشور است که تلاش کرده اند از نظر مالی به عنوان چهره آنها موج Covid-19 بيمار. صبح روز پنج شنبه مجلس تصویب $484 میلیارد بسته که شامل 75 میلیارد دلار در کمک های مالی به بيمارستان غرق Covid-19 بيمار.

“با توجه به منحصر به فرد بار در بیمارستان ما در حال حاضر تشویق متحده به راه اندازی مجدد اعمال جراحی الکتیو در هر کجا که ممکن است یا ایالت و یا در یک شهرستان-توسط-شهرستان, اساس,” او گفت:. “ما می دانیم نقش اعمال جراحی الکتیو در امور مالی برای بیمارستان های محلی و خواهیم کار با متحده به فعال کردن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>