جانباز 99 برد £12m برای بیمه خدمات درمانی به عنوان او کامل باغ چالش

99 ساله و جانباز که مطرح است بیش از £12m برای بیمه خدمات درمانی با قدم زدن در اطراف باغ خود را در حال حاضر تکمیل شده خود را به چالش بکشد.

کاپیتان تام مور که تبدیل به 100 در پایان ماه شکست خود را هدف اصلی برای افزایش £1000 تا راه رفتن 100 طول خود Bedfordshire باغ.

پس از رسیدن به هدف خود را کامل با گارد افتخار از 1 گردان از یورکشایر نظام که جای خود را دارد, او گفت که او احساس “خوب” و این که او خوشحال می شود “احاطه شده توسط مرتب کردن بر اساس حق مردم”.

Coronavirus - Thu April 16, 2020
Captain Tom Moore, a 99-year-old veteran, who has completed the 100th length of his garden at his home in Marston Moretaine, Bedfordshire, raising over 12 million pounds for the NHS with donations to his fundraising challenge from around the world.
تصویر: کاپیتان تام مور تا کنون مطرح £12.3 متر برای بیمه خدمات درمانی
Pic: Ministry of Defence
Soldiers from 1st Battalion The Yorkshire Regiment, a battalion formed from Tom’s old regiment 8th Battalion Duke of Wellington's (West Riding) Regiment, have surprised @captaintommoore this morning as he embarks on the final stage of his challenge. #InThisTogether
تصویر: سربازان از 1st Battalion یورکشایر هنگ تعجب کاپیتان به عنوان او خود را تکمیل چالش. عکس: وزارت دفاع

کاپیتان روند در توییتر با بسیاری از خوبی wishers ارائه خود را تبریک می گویم و از جمله وزارت دفاع.

کمک های مالی در ادامه به ریختن و می توان در ساخته شده در: https://www.justgiving.com/fundraising/tomswalkforthenhs

قبلا صحبت کردن به اخبار آسمان در طول یک استراحت از پیاده روی خود را, کاپیتان مور گفت: “ما مجموعه ای را در اصل برای بالا بردن کمی از پول توسط من راه رفتن بالا و پایین 100 بار در مرجع برای من تولد 100.

“اما اگر من انجام داده ام 100 فردا من باید به ادامه گذشته تولد من که مهم نیست چون من در ادامه راه رفتن در حالی که مردم در حال کمک به آفرین صندوق بیمه خدمات درمانی است.”

بیشتر از انگلستان

Tom Moore, the 99-year-old, who is walking in support of the NHS
99 ساله و دامپزشک جنگ را افزایش می دهد میلیون ها نفر برای بیمه خدمات درمانی

او دریافت کرده است پیام های متعدد با تشکر از بیمه خدمات درمانی کارگران شخصیت های ورزشی و سیاستمداران و حتی تماس برای او به شوالیه.

“این امر می تواند شگفت انگیزی به مانند یک افتخار است اما من انتظار نداریم که هر چیزی مانند این که” او به بی بی سی گفت.

“من فکر می کنم این امر می تواند کاملا عظیم – سر توماس مور آیا شما تا کنون شنیده ام چنین چیزی.”

لباس پوشیدن و در یک جارچی و کراوات و نمایش او در جنگ مدال او افزود: “برای همه کسانی که پیدا کردن آن دشوار است در لحظه: خورشید خواهد درخشید بر شما دوباره و ابرها را دور خواهد رفت.”

Coronavirus - Thu April 16, 2020
Captain Tom Moore, a 99-year-old veteran, completing the 100th length of his garden at his home in Marston Moretaine, Bedfordshire. Captain Moore has raised over 12 million pounds for the NHS after receiving donations to his fundraising challenge from around the world.
تصویر: کاپیتان تام مور تکمیل 100 درجه از باغ خود را در خانه اش در Marston Moretaine, Bedfordshire

“شما همه رو به یاد داشته باشید که ما از طریق آن دریافت کنید, در پایان, آن را به همه حق آن را ممکن است زمان” او ادامه داد.

“در پایان روز, ما همه باید خوب دوباره.”

مطرح شده در یورکشایر مور خدمت در هند و برمه و سوماترا در طول جنگ جهانی دو و گفت که او تا به حال شده است با الهام از مراقبت از او دریافت شده از بیمه خدمات درمانی زمانی که او را شکست و او ران و زمانی که او برای درمان سرطان است.

او در حال حاضر مطرح £12.3 متر برای خدمات بهداشت گفت: “این فقط باور نکردنی”, به عنوان او به لطف در یک صدای جیر جیر پس از اتمام چالش خود.

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>