جانباز 99 برد £10m برای بیمه خدمات درمانی و پاکستان به راه رفتن نگه دارید تا زمانی که مردم اهدا

99 ساله و جانباز که مطرح است £10m برای بیمه خدمات درمانی با قدم زدن در اطراف باغ خود را می گوید او را از رفتن نگه دارید در حالی که مردم همچنان به کمک مالی.

کاپیتان تام مورکه تبدیل به 100 در پایان ماه است شکست خود را هدف اصلی برای افزایش £1000 تا راه رفتن 100 طول خود Bedfordshire باغ.

و کمک های مالی در ادامه به پور از افرادی که مایل به حمایت از خط مقدم NHS کارگران مبارزه با کروناویروس.

Tom Moore, the 99-year-old, who is walking in support of the NHS
تصویر: تام مور می گوید او می خواهد برای کمک به مبارزه با ‘نامرئی دشمن’

صحبت کردن به اخبار آسمان در طول یک استراحت از پیاده روی خود را, کاپیتان مور گفت: “ما مجموعه ای را در اصل برای بالا بردن کمی از پول توسط من راه رفتن بالا و پایین 100 بار در مرجع برای من تولد 100.

“اما اگر من انجام داده ام 100 فردا من باید به ادامه گذشته تولد من که مهم نیست چون من در ادامه راه رفتن در حالی که مردم در حال کمک به آفرین صندوق بیمه خدمات درمانی.

“با این نامرئی دشمن که ما داریم همه ما رو به جلو نگاه به آینده زمانی که ما مورد ضرب و شتم این دشمن.

“هر آنچه که مردم فکر می کنم ما باید بهتر شود. همه چیز فردا بهتر خواهد بود.”

بیشتر از Bedfordshire

Captain Tom Moore served in the Second World War. Pic: Justgiving
تصویر: کاپیتان تام مور خدمت در جنگ جهانی دوم است. عکس: Justgiving

وی افزود: “ما مجموعه ای را به منظور بالا بردن £1 ، 000 و ما آن را انجام داد اما ما هرگز پیش بینی این نوع از پول است که واقعا کاملا عالی… واقعا فوق العاده است.”

وزیر بهداشت مت Hancock پرداخت ادای احترام به آقای مور در دولت روزانه در خیابان داونینگ در کنفرانس خبری در تماس تلفنی با “الهام بخش همه ما”.

پس از شنیدن سخنان آقای مور گفت: اسکای نیوز: “من کاملا شگفت زده است که کسی مثل او خواهد با من صحبت کند.

“منظورم این است که او مانند یک فرد مهم در دولت ما و او را به یک مرجع برای من فوق العاده است.”

Matt Hancock still
تصویر: مت هنکاک به نام تام مور یک ‘الهام’

پس از جلب توجه رسانه ها از سراسر جهان, جنگ جهانی دوم veteran تشکر کسانی که از خارج از کشور که در تماس با او گفته: “من خیلی خدا را شکر به آنها که همه آنها کمک به از آنجا که وجود دارد این است که نامرئی دشمن است که ما همه از رنج می برند.”

در اصل از Keighley در غرب یورکشایر آقای مور آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از بهره گرفتن در ارتش برای جنگ جهانی دوم افزایش به کاپیتان و خدمت در هند و برمه.

دخترش هانا گفت: پدر او را به حال تبدیل شدن به یک “جهانی چراغ امید” خود را در صندوق جمع آوری کردند.

“[این] نه دقیقا آنچه که ما مجموعه ای را به انجام, اما ما در حال حاضر به اشتراک گذاری این با کل جهان این است که جهان داستان مال ما نیست,” او گفت:.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن آقای مور نوه Benji که گفته اسکای نیوز: “این باور نکردنی است. حمایت ما تا به حال در سراسر کشور و در حال حاضر امریکا و فرانسه آن شگفت انگیز بوده است.

“من لال تمام هفته و آن را به یک نقطه که در آن من واقعا هیچ کلمه ای.

“من خیلی به او افتخار – من و زندگی با او عملا تمام زندگی من من نمی دانم هر چیزی را بدون او و آن را فقط باور نکردنی است – من می توانم هر چیز دیگری می گویند.”

تعدادی از کمک های مالی به آقای مور Justgiving صفحه افزایش یافته است با سرعت شکستن گردن بیش از روزهای اخیر و در طول مصاحبه خود با اسکای نیوز بیش از £50,000 اهدا شد به تنهایی.

کمک های مالی به بیمه خدمات درمانی خیریه هم می تواند ساخته شده در: www.justgiving.com/fundraising/tomswalkforthenhs

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>