‘به احتمال بسیار زیاد’ دولت بریتانیا تصمیم خواهد گرفت که اگر شاهزاده اندرو باید پاسخ سوالات

پیشرو استرداد وکیل گفته است که اخبار آسمان از آن است که “به احتمال بسیار زیاد” دولت بریتانیا و دفتر خانه بازی خواهد کرد و بخشی در تصمیم گیری اگر و هنگامی که شاهزاده اندرو مذاکرات به مقامات آمریکا در مورد جفری اپستاین.

در لحظه دوک یورک نمی خواهد و نمی تواند از تحویل به دلیل مسئولین ما فقط می خواهم به صحبت کردن با او را به عنوان شاهد مورد محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین اما ماه گذشته این بود گزارش داد که دادستان ها ارائه شده بود متقابل کمک های حقوقی درخواست (MLA) و درخواست از دفتر خانه خود را برای کمک به صحبت با شاهزاده اندرو.

کارن Todner که در برخورد با تلاش برای استرداد هکر کامپیوتر Gary McKinnon و ادعا هکر Lauri عشق به ما گفت: آسمان, اخبار, یک MLA باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است برای دولت بریتانیا و دفتر کار برای جلوگیری از این جنگ مداوم با شاهزاده اندرو و آنها به ناچار درگیر می شود.

او گفت: “از من درک آمریکایی ها خوشحال هستند در مورد شاهزاده اندرو با دادن یک بیانیه آماده است که نه آنچه که آنها می خواهند از او می خواهند به این فرصت را به از او بخواهید سوالات و او را تحت سوگند هنگامی که او می کند که.”

Ghislaine Maxwell will never sell out Prince Andrew, a friend of hers has said
تصویر: Ghislaine ماکسول متهم شده است توسط FBI با کمک اپستاین در قاچاق دختران جوان برای رابطه جنسی

او افزود: “شاهزاده اندرو ندارد مصونیت دیپلماتیک بنابراین اگر این روند آغاز شده است آن را دنبال کنید از طریق. دلایل مختلف وجود دارد که مقامات انگلستان را مجبور به نگاه کردن به نشان می دهد که معاضدت قضائی درخواست معتبر بود که در آن خواسته شده بود برای دلایل درست اما من نمی توانید ببینید هر گونه مسائل با آن در حال حاضر است.”

پرسید: چه مدت است که روند ممکن است, Ms Todner گفت: “من باید فکر می کنم که این MLA نشسته است و در برخی از خانه میز با کسی که با انگشتان تلاش برای لمس آن, اما در برخی از نقطه آنها در حال رفتن به آن را لمس و من فکر می کنم, آن را قطعا حل و فصل شود در شش ماه آینده و یا اگر او تیم حقوقی قضایی تصمیم به بررسی صدور متقابل کمک های حقوقی درخواست که به خودی خود می تواند هر چیزی را تا یک سال.”

دو هفته پیش شاهزاده اندرو تیم حقوقی دوباره تاکید کرد که آنها ارائه داده اند به صحبت می کنند به وزارت دادگستری (DOJ) در ایالات متحده آمریکا که مایل به صحبت کردن با او به عنوان یک شاهد و یک مظنون در مورد دوستی خود با کودک آزار جفری اپستاین.

بیشتر از Ghislaine ماکسول

آنها گفتند: “دوک یورک ارائه کرده است کمک های خود را به DOJ بررسی در تعدادی از موارد این سال است. در این کار گروه باید فعالانه تماس DOJ دو بار در ماه گذشته و هیچ پاسخی دریافت نکرده. است که چرا ما باقی می ماند کاملا سر در گم توسط DOJ رویکرد.”

Karen Todner
تصویر: کارن Todner است برخورد با برخی از بریتانیا بسیاری از مشخصات بالا استرداد موارد در سال های اخیر

اما دادستان در ما گفته اند که آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن از آنها. Ms Todner معتقد است سردرگمی احتمالا نهفته است که چگونه هر دو طرف می خواهند او را به شواهد با پرنس اندرو در تیم انجام همه چیز آنها می تواند او را متوقف کند در حال مصاحبه در فرد است.

Ms Todner گفت: “من فکر می کنم که دلیل آنها نمی خواهند او را به طور موثر صلیب-بررسی سوال به صورت شفاهی است که او به یک نسبتا فاجعه مصاحبه تلویزیونی و من فکر می کنم که آنها فقط نمی خواهم که سناریو برای بازی کردن دوباره در یک وضعیت که در آن او را تحت سوگند که شواهد ممکن است پس از آن نامیده می شود به یک دادگاه.”

او افزود: “من فکر می کنم اولویت های خود را خواهد شد برای به حداقل رساندن خطر به او از تبدیل شدن به یک مظنون و به اطمینان حاصل شود که آنها کنترل خود را به عنوان آنجا که آنها احتمالا می تواند بیش از آنچه که او می گوید به طوری که او نمی باید یکی دیگر از فاجعه مصاحبه مانند او تا به حال قبل از.”

دادستان ها گفته اند که آنها هنوز هم می خواهید به صحبت کردن با شاهزاده اندرو پس از دستگیری و جفری اپستین سابق, دوست دختر Ghislaine ماکسول. ماکسول است که انتظار می رود به نظر می رسد از طریق videolink برای وثیقه شنوایی در نیویورک در روز سه شنبه به اتهام کمک اپستین جنایات جنسی.

Ms Todner گفت: شانس ماکسول در نظر گرفتن تقاضای معامله معامله بسیار بالا است که می تواند به معنای بیشتر سوالات برای شاهزاده اندرو.

“شانس همیشه انباشته monumentally بالا در برابر افرادی که می خواهید برای رفتن برای محاکمه در امریکا, بنابراین احتمال است که شانس می گویند که او شما را در مورد درخواست” او گفت:.

prince andrew duke of york in car
تصویر: دادستان آمریکا گفت: آنها هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن از دوک یورک

“اگر شما را در مورد درخواست در آمریکا, شما در حال مصاحبه با آمریکا افسران پلیس و وکیل و شما باید به کامل و فرانک اطلاعات برای هر چیزی که آنها می خواهند به شما بنابراین شما باید برای روشن شدن عرشه به طور موثر و آنها را بسیار گسترده و بسیار وسیع عرصه است که آنها می توانند سئوالات خود را بیش از.”

وقتی پرسید که چگونه به احتمال زیاد آن بود که آمریکایی ها را به پایین که مایل شاهزاده اندرو به بحث در فرد Ms Todner گفت “بسیار بعید”.

“تجربه من از آمریکایی ها در دادرسی قضایی این است که آنها احساس می کنند که پلیس جهان و این که آنها چه می گویند و شما رو به یک نسبتا دلیل قانع کننده برای آنچه که می خواهید به اتفاق می افتد,” او گفت:.

شاهزاده اندرو همیشه محروم از دیدن هر چیزی نادرست است که به اعتقاد او باید به پلیس گزارش در طول زمان خود را با اپستاین و قاطعانه تکذیب اظهارات مطرح شده علیه او توسط ویرجینیا رابرتز Guiffre.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>