آرم ارتباطی campany verizon دیده می شود بر روی صفحه نمایش در مقابل پرچم آمریکا.

الکساندر Poh | NurPhoto | گتی ایماژ

Verizon ناودان هواوی طرح دعوی در دادگاه در برابر آن را به عنوان یک “شیرین کاری روابط عمومی” در روز پنج شنبه ادعا آن است که یک “حمله کردن دزدکی حرکت کردن در شرکت ما و ملت ما است.”

Huawei شکایت کرد Verizon در ایالات متحده ادعا آمریکایی مخابراتی شرکت نقض ثبت اختراعات برگزار شده توسط چینی تجهیزات شبکه ساز. طرح دعوی در دادگاه در ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه.

اما در شدت دقت بیانیه Verizon در زمان هدف در Huawei اقدامات.

“هواوی طرح دعوی در دادگاه واصل شبانه در صبح بسیار زود است که چیزی بیش از یک شیرین کاری روابط عمومی” یک Verizon سخنگو گفت CNBC از طریق ایمیل.

“این طرح دعوی در دادگاه است که حمله کردن دزدکی حرکت کردن در شرکت ما و ملت ما است. عمل فاقد شایستگی و ما نگاه به جلو به شدت از شرکت ما و ملت ما است.”

در یک پیگیری بیانیه Verizon به نام Huawei پرونده حمله به “کل tech اکوسیستم.”

“Huawei هدف واقعی نیست Verizon; آن است که هر کشور و یا شرکت که مخالف آن” سخنگوی گفت.

هواوی ادعا شده است در تلاش برای مذاکره پرداخت حق امتیاز با ورایزون “را برای یک دوره قابل توجهی از زمان” اما دو طرف قادر به رسیدن به یک توافق است.

شرکت چینی دارای بیش از 11,000 اختراع ثبت شده در آمریکا که بسیاری از آنها بسیار مهم هستند برای اجرا از شبکه های تلفن همراه. در حالی که ورایزون نمی خرید به طور مستقیم از Huawei ممکن است خرید محصولات از فروشندگان با استفاده از این شرکت چینی را اختراع فن آوری است.

Huawei می گوید: اتهام تخلفات مربوط به 12 اختراع ثبت شده در زمینه شبکه های کامپیوتری برای ارتباطات تصویری این ادعا که Verizon است “تا حد زیادی سود” از استفاده از این.

دولت ایالات متحده متهم کرده Huawei بودن یک تهدید امنیت ملی ادعا تجهیزات آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط چین برای جاسوسی بر روی آمریکایی ها. Huawei بارها رد این ادعا است. هنوز واشنگتن قرار دادن این شرکت در لیست سیاه محدود است که در آن دسترسی به فناوری آمریکایی.

Huawei شده است و با استفاده از ابزارهای قانونی برای مبارزه با عقب از جمله تحت پیگرد دولت آمریکا در سال گذشته بیش از یک قانون ممنوع است که سازمان های فدرال از خرید این شرکت دنده.

آوردن اقدام قانونی به شرکت های آمریکایی می تواند یک راه برای Huawei به رفتن در برابر ایالات متحده آمریکا در سال گذشته یک منبع در Huawei CNBC گفت که وجود “بوده است نظر درباره نقش IP و آنچه در آن معنی(ع) از نظر آمریکا و Huawei.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de