واکسن می تواند آماده در نیمه اول سال 2021 می گوید: Imperial متخصص

یک COVID-19 واکسن می تواند نورد از سراسر کشور در نیمه اول سال آینده اگر آزمایشات موفق هستند با توجه به پیشرو انگلستان دانشمند.

پروفسور رابین Shattock که ریاست یک تیم توسعه coronavirus واکسن در امپریال کالج لندن گفته است که اخبار آسمان که به مقادیر کافی در دسترس خواهد بود برای همه در بریتانیا اگر دادگاه بروید “واقعا هست”.

صحبت به Sophy ریج در روز یکشنبه گفت: “پیش بینی ما اگر همه چیز واقعا خوب است که ما یک پاسخ به اینکه آیا آثار آن را در اوایل سال آینده.

Dr Paul McKay working on a COVID-19 vaccine at Imperial College
تصویر: دانشمندان در کالج امپریال لندن در حال کار بر روی یک واکسن

“و ما در جای خود قرار داده زیرساخت را که واکسن برای کل انگلستان است.

“پس با فرض این که بودجه وجود دارد برای خرید این واکسن ما می تواند داشته باشد که واکسن نورد از سراسر بریتانیا در نیمه اول سال آینده.”

تا کنون 15 داوطلبان واکسینه شده اند اما استاد Shattock می گوید این را خواهد یافت تا در “هفته های آینده” شامل یکی دیگر از 200-300 بیماران.

اما او هشدار داده بود که “یقین” است که هر یک از این واکسن در حال حاضر در حال توسعه کار می کنند.

بیشتر از پس از همه گیر

او گفت: در حال حاضر دانشمندان نمی دانند که چه میزان از ایمنی مردم باید برای جلوگیری از عفونت است که باعث می شود شانس موفقیت “برای پیش بینی دشوار است”.

او ادامه داد: “اگر شما تنها نیاز به یک مقدار بسیار کمی از ایمنی گمان من بسیاری از واکسن ها که در حال توسعه هستند در واقع کار خواهد کرد اما اگر شما نیاز به یک بسیار قوی پاسخ ایمنی یا کیفیت خاص پاسخ ایمنی بدن ما را ببینید که در واقع از آن خواهد شد تکان دادن به برخی از این نامزدها.

“ما امیدواریم که ما خواهد بود که نامزد یکی از نامزدها که موفق است اما هیچ یقین با هر رویکرد فردی است.”

یکی دیگر از محاکمه در حال وقوع است در دانشگاه آکسفورداما پروفسور Shattock گفت که امیدوار است از یک واکسن در دسترس توسط این سپتامبر “احساس بسیار خوش بینانه” – تا حدودی با توجه به تعداد عفونت سقوط در انگلستان است.

وقتی پرسیده شد که اگر وجود دارد یک فرصت یک واکسن ممکن است کار او پاسخ داد: “در حال حاضر من فکر می کنم که بسیار پایین و کم خطر است.

“من فکر می کنم ما بسیار خوش شانس در انگلستان است که ما دو بسیار قوی نامزدها یکی از Imperial یکی از آکسفورد و بنابراین ما به خوبی قرار داده شده اما هنوز هم وجود دارد نه یقین است که هر کدام از این دو کار خواهد کرد.”

او توضیح داد که هر واکسن که نیاز به معرفی “بسیار با احتیاط” و اضافه کرد که یک واکسن به طور معمول خواهد بود مورد مطالعه به دو سال قبل ساخته شده است به طور گسترده ای در دسترس عموم است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

“و البته ما نمی خواهد که دو سال از ایمنی این واکسن و یا هر یک از واکسن ها که در حال توسعه هستند,” او گفت:.

“و به طوری که آنها هنوز هم نیاز به معرفی می شود بسیار با احتیاط با پيگيری طولانی مدت که فشار برای دریافت واکسن در و به اقتصاد و در حال اجرا است که واقعا بسیار قوی است.”

پروفسور Shattock همچنین گفت که تا زمانی که یک واکسن یافت “چرخه ویروس” ادامه خواهد داد و بیشتر محلی مستندات مورد نیاز خواهد بود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>