‘مطلق قتل عام’ به عنوان FTSE 100 رنج می برد پنجم-بزرگترین سقوط در تاریخ

FTSE 100 پیشرو شاخص سهام در لندن بسته شده است روز پایین 7.7% – بزرگترین آن تنها روز سقوط پس از بحران مالی 2008.

پاییز که محو £125bn کردن ارزش تشکیل دهنده آن شرکت بود پنجم-بزرگترین در تاریخ و آمد در یک روز دشوار برای بازار در سراسر جهان.

انگلستان بازارهای بسته و فقط چند دقیقه قبل از نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که بریتانیا شد ساخت “آماده سازی گسترده” به حرکت از تلاش برای مهار این ویروس را به تلاش برای به تاخیر انداختن آن.

او گفت که راهبرد فعلی فقط حاوی COVID-19 بود “بسیار بعید است به کار بر روی خود را دارد” و افزود: “ما بیشتر می تواند به تاخیر اوج گسترش برای تابستان بهتر است بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به مدیریت”.

**EMBARGOED UNTIL 1700**
تصویر: سازمان ملل متحد بدن از اقتصاددانان هشدار داده است که جهان برای رسیدن به یک رکود اقتصادی

شیرجه در بازار سهام ارزش بیش از گذشته دو هفته نشان دهنده ترس است که اقدامات برای مهار ویروس – مانند کارخانه خاموش شدن ناگهانی و محدودیت های جنبش را فلج خواهد شد رشد اقتصاد جهانی.

نیل ویلسون رئیس تحلیلگر بازار در Markets.com گفت: “این خواهد بود که به عنوان جمعه سیاه. اگر شما فکر آن را نمی تواند بدتر از دو هفته گذشته فکر می کنم دوباره.

“خون واقعا در حال اجرا در خیابان, آن را مطلق قتل عام در خارج وجود دارد,” او اضافه شده است.

بیشتر از Covid-19

**EMBARGOED UNTIL 1700 MONDAY**
تصویر: قیمت نفت رنج می برد از یک سقوط در تقاضا با توجه به این ویروس و یک ردیف بین روسیه و عربستان سعودی

“قیمت نفت شوک کاملا شدت دستپاچه سرمایه گذاران در حالی که ایتالیا تصمیم به قرنطینه 16 میلیون نفر از شهروندان در شمال کشور ترک کرده است بازارهای احساس coronavirus شیوع بیماری از کنترل خارج شده است – که در آن ، انگلستان در حال آماده شدن برای بدترین.”

عامل دیگری بود که قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی پس از شکست خود در هفته گذشته به توافق برسند برخورد قاطع با تولید و ثبات قیمت شده اند که آمار سقوط در تقاضا با توجه به شیوع ویروس.

BP و Shell و گاز بریتانیا صاحب Centrica در میان بزرگترین fallers با سهام انداختن بین 15 ٪ و 20 ٪ از طریق روز. نروژ سهام – به شدت در معرض نفت خام – کاهش بیش از 9 درصد در بدترین روز در بیش از 30 سال است.

آسمان کسب و کار مجری ایان پادشاه گفت: “آیا این بحران مالی جهانی دوباره چرا که بانک ها در بیشتر موقعیت پایدار از آنها در سال 2008.

“Flipside است که مقامات پولی – ایالات متحده فدرال رزرو (بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی اروپا – آنها به هیچ وجه نزدیک به عنوان مقدار مهمات به پرتاب در این بحران به عنوان آنها در زمان گذشته به دلیل نرخ بهره مناسب در سراسر قطعه بسیار بسیار کم است. در برخی موارد مانند یورو و بانک مرکزی ژاپن آنها در قلمرو منفی.

“بنابراین بانک مرکزی فقط باید از این ابزار که با آن به مقابله با این و آن به معنی تعهد در دولت با محرک های مالی و آن را به عنوان اتفاق می افتد ما باید بودجه در روز چهارشنبه.”

قبل از آن در بازار ایالات متحده بود به حالت تعلیق آنها پس از کاهش بیش از 7 درصد در چند دقیقه اول معاملات.

آستانه یکی از سه “مدار” – تجارت باید به حالت تعلیق در 15 دقیقه اگر S&P 500 گرم 7%; برای 15 دقیقه دیگر اگر آن را سقوط بیش از 13 درصد و معاملات متوقف خواهد شد برای روز اگر آن را سقوط 20٪.

فقط پس از 7ساعت زمان انگلستان داو جونز تقریبا 8% پایین.

در اروپا و پان-شاخص STOXX 600 شاخص تعطیل 7.4% – بدترین حالت آن بعد از 2008-09 بحران مالی است.

شرکت های اروپایی را از دست داده اند حدود £2.28 trn در ارزش از شیوع آمد به توجه جهان را در ماه ژانویه است.

Andrea Cicione سر از استراتژی TS Lombard در لندن گفت: “شوک به ترکيبات نفتی چه coronavirus در حال انجام است به اقتصاد جهانی است.

“در کوتاه مدت هر کس احساس درد از شوک به قیمت – عمل آنها بلافاصله آنها کاهش هزینه های خود را کاهش سرمایه گذاری خود را و برندگان آنها واکنش نشان می دهند بسیاری به تدریج بیشتر.”

جدید ترین coronavirus تحولات در انگلستان:

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته

شیوع ویروس: پاسخ سوالات شما #AskSkyNews در ساعت 12: 30 pm روزهای هفته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر