کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گوش به یک کنفرانس خبری در مورد ریاست جمهوری یک فرمان اجرایی مربوط به جانبازان نظامی خارج از بال غربی کاخ سفید در واشنگتن 4 مارس 2019.

لی میلیس | ایسنا

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو عقب رانده چهارشنبه در برابر این ایده که ایالات متحده خواهد حذف تعرفه های واردات چین اگر کشنده coronavirus شروع به وزن در اقتصاد چین است.

“این چرخش که در آینده حق از وال استریت و واقعا من فکر می کنم آن زیانی به کل این بحران را که به بحث” ناوارو گفت: در CNBC “بسته شدن بل.”

ناوارو بود که در پاسخ به یک سوال از CNBC کارل Quintanilla که پرسید که آیا تعرفه عقبگرد روی میز بود اگر چین بود مطیع شرایط “فاز یک” معامله تجارت اما شروع به دیدن اقتصاد آن صدمه دیده توسط coronavirus.

آنفولانزا مانند coronavirus در حال حاضر حداقل کشته و 132 نفر و آلوده بیش از 6,150 نفر در سراسر جهان, اما چین است که کانون شیوع.

شرکت در چین را تعطیل و فروشگاه ها و کارخانه ها و بسته دفاتر به عنوان کشور کار می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس. برخی از آنها هشدار داده شديد و اختلال در زنجیره تامین در چین با حداقل آمریکا مدیر عامل شرکت پیش بینی تاثیر می تواند تا شش ماه گذشته.

ناوارو نظرات در CNBC آمده ساعت پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده نسخه جدید از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی ساخت کانادا نهایی کشور که نیاز به تصویب آن است.

مجلس سنای ایالات متحده تایید شده ایالات متحده-مکزیک-کانادا توافق در Jan. 16 یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور رسمی امضا “فاز یک” توافق با چین است.

آمریکا و چین شده اند و درگیر شدن در یک جنگ تجاری در حال اجرا است که در آن هر طرف قرار داده است میلیاردها دلار ارزش تعرفه های هر یک از دیگر کالا.

این “فاز یک” معامله در نظر گرفته شد اولین گام در بزرگتر مذاکرات برای رسیدن به یک تجارت تنش زدایی.

در حالی که آن موجود اقدامات در مسائلی مانند سرقت مالکیت معنوی و دسترسی به بازار آن را شامل نمی شود یک کل در مقیاس عقب تعرفه آن بخش از جامعه کسب و کار می خواهید برای دیدن.

“ما در حال ترک تعرفه های, اما من به توافق برسند به آن تعرفه خاموش اگر ما قادر به انجام فاز دو,'” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

در موضوع حذف تعرفه ها با توجه به coronavirus ناوارو گفت: “اجازه دهید به یاد داشته باشید که چرا تعرفه ها در محل هستند.”

“تعرفه ها در محل هستند چرا که چین درگیر در عظیم ناعادلانه یارانه. آنها با استفاده از خود شرکت های دولتی برای قرار دادن شرکت های آمریکایی و کارگران از کسب و کار” او گفت:. “و تعرفه ها نیز اطمینان حاصل شود که ما دوباره برای فاز دو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im