ما هفتگی مدعیان آمار 3.84 میلیون شکوه از 30 میلیون گذشته بیش از 6 هفته

برای اولین بار براده برای بیمه بیکاری آمار 3.84 میلیون در هفته گذشته به عنوان موج اقتصادی درد همچنان ادامه دارد هر چند بدترین به نظر می رسد در گذشته با توجه به وزارت کار آمار و ارقام پنج شنبه.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط داو جونز شده بود به دنبال 3.5 میلیون.

تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 25 آوریل در آمد در پایین ترین سطح خود از مارس 21 اما آوردن نورد شش هفته در مجموع به 30.3 میلیون به عنوان بخشی از بدترین بحران اشتغال در تاریخ ایالات متحده است. ادعای آمار یک رکورد 6.87 میلیون برای هفته مارس 28 و کاهش یافته است هر هفته پس از آن.

هفته گذشته در ابتدا گزارش رقم تجدید نظر شده توسط 15,000 به 4.4 میلیون به این معنی که اخیر در مجموع یک کاهش 603,000.

در ادامه ادعاهای رز فقط خجالتی از 18 میلیون افزایش از 2.2 میلیون نفر از هفته گذشته است.

چهار هفته میانگین متحرک که smooths نوسانات شروع به پریدن کرد به 13.3 میلیون افزایش 3.7 میلیون دلار از هفته گذشته به طور متوسط.

افزایش بیکاری در آمده است در میان تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus گسترش یافته است. در حالی که برخی از ایالت ها و شهرداری ها را آغاز کرده اند که آوردن مربوطه اقتصاد آنلاین بسیار کلیدی ایالات متحده زیرساخت های باقی مانده روی زمین افتاده.

براده ادامه در سرعت بالا به عنوان دولت گسترش این لیست از کسانی که واجد شرایط برای منافع و دلیل ادامه مشکلات در ادارات دولتی برای ادعای filers. موسسه سیاست اقتصادی در اوایل این هفته تخمین زده است که زمان ادعای سطح احتمالا undercounts به میزان 12 میلیون نفر از کسانی که واجد شرایط برای مزایای اما آنها به دلیل عدم توانایی به فایل ها و یا دیگر موانع.

مشکلات در بازار کار در حال انعکاسی از یک بزرگتر رکود در فعالیت های اقتصادی است که تنها به تازگی است در منعکس داده است. تولید ناخالص داخلی قرارداد 4.8 درصد در سه ماهه اول با توجه به گزارش دولت روز شنبه است که انتظار می رود به نگاه بسیار بدتر زمانی که نهایی تجدید نظر هستند و تنها شروع به نشان می دهد که چقدر آسیب انجام شده است.

اقتصاددانان نه تنها انتظار Q1 شماره به پایان رسید به شدت پایین تر است اما پیش بینی سه ماهه دوم کاهش بدتر از هر چیزی ایالات متحده تا کنون دیده ام.

تازه ترین ادعای داده ها می آید جلوتر از هفته آینده گزارش اشتغال بخش غیرکشاورزی برای ماه آوریل است. رئیس فدرال جروم پاول گفت: نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به افزایش بالاتر از 10% از مارس سطح 4.4% که شمارش از یک دوره قبل از شدید اجتماعی فاصله گرفتن از سیاست های به اجرا رفت.

اشتغال بخش غیرکشاورزی برای ماه آوریل انتظار می رود برای نشان دادن کاهش 2.25 میلیون دلار با نرخ بیکاری 15.1%, با توجه به برآورد اولیه از FactSet.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>