ما Treasurys سقوط به عنوان بخشی از عملکرد منحنی معکوس دوباره

در 2:40 a. m. ET اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت بالاتر بود در اطراف 1.5695% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری نیز بالاتر در حدود 2.0125%.

خزانه منحنی باقی مانده معکوس در روز چهارشنبه با بازده در سه ماه صورتحساب معاملات بالا بازده در 10 سال یادداشت برای دومین جلسه متوالی.

این حرکت دیده می شود توسط بسیاری به عنوان یک رکود سیگنال. این می آید به عنوان شرکت کنندگان در بازار در ادامه به ارزیابی پتانسیل اقتصادی چین به سرعت در حال گسترش coronavirus.

روز چهارشنبه ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش اضافی 1,749 موارد coronavirus در سراسر کشور با 136 مرگ و میر. از Feb. 18., این کمیسیون گفته شده است در مجموع 74,185 مورد تأیید و 2,004 تجمعی مرگ و میر.

تغذیه, سخنرانی, جلسه, دقیقه

در مقابل داده های وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد آن شاخص قیمت تولید کننده (PPI) در ماه ژانویه در ساعت 8 صبح و با شروع ساخت مسکن برای ژانویه مجوز ساخت و ساز در ماه ژانویه و رهبران کسب و کار نظر سنجی برای فوریه همه علت را در همان زمان.

پیشرفته سه ماهه چهارم خواندن از اداره آمار سه ماهه در خدمات بررسی (QSS) منتشر خواهد شد کمی بعد از آن در جلسه.

فدرال رزرو نیز برنامه ریزی شده برای انتشار آن جلسه از ماه دسامبر هنگامی که سیاستگذاران در آمریکا بانک مرکزی تصمیم به نگه داشتن نرخ وجوه فدرال ثابت بین طیف وسیعی از 1.5% به 1.75%.

رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic مینیاپولیس رئیس فدرال نیل Kashkari Dallas رئیس فدرال رابرت کاپلان رئیس فدرال رزرو ریچموند تام Barkin و کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار همه انتظار به اظهار نظر در بزرگترین اقتصاد جهان در رویداد جداگانه در روز چهارشنبه.

وجود دارد هیچ مهم وزارت خزانه داری ایالات متحده مزایده های برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>