خزانه داری آمریکا بازده اسلاید جلوتر از شغل داده

ایالات متحده میزان بازدهی اوراق قرضه کاهش یافت و در صبح روز جمعه به عنوان معامله گران همچنان به نظارت بر شیوع کروناویروس و نگاه به آینده به آمار اقتصادی جدید.

در حدود 4 p. m. و بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید که حرکت معکوس به قیمت پایین تر در اطراف 1.6162% در حالی که عملکرد در 30 سال اوراق قرضه خزانه داری پایین تر بود در 2.0802%.

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد 31,131 موارد پنومونی کشنده مانند ویروس در کشور با 636 مرگ و میر.

سرمایه گذاران نیز نظارت بر داده ها با وزارت کار آزاد اشتغال بخش غیرکشاورزی و نرخ بیکاری در ماه ژانویه در 8:30 a. m. ET.اجماع است که برای افزایش خالص 158,000 شغل و نرخ بیکاری به ماندن در تخت 3.5% به گفته اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

در روز پنج شنبه مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری دولت کاهش 15,000 به تنظیم فصلی 202,000 برای هفته منتهی به فوریه. 1 کمترین خواندن پس از ماه آوریل گذشته وزارت کار گفت: در روز پنج شنبه.

اما بازده دریافت افزایش پیش از آن در جلسه روز شنبه پس از آنکه چین اعلام کرد این امر نصف تعرفه 75 میلیارد دلار ارزش ایالات متحده-واردات.

وجود دارد هیچ خزانه مزایده در روز جمعه.

—CNBC سام مردیت و یون Li کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>