خزانه داری ایالات متحده به دنبال قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در این سه ماهه

عظیم محرک اقتصادی برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده از طریق coronavirus بحران باعث خواهد شد خزانه به قرض گرفتن یک رکورد 3 تریلیون دلار در این سه ماهه.

این اداره روز دوشنبه اعلام کرد کل است که در واقع $2.999 تریلیون.

“این افزایش در بخش خصوصی برگزار خالص قابل عرضه در بازار استقراض در درجه اول رانده تاثیر COVID-19 شیوع بیماری از جمله هزینه از قانون جدید برای کمک به افراد و کسب و کار تغییرات به درآمد مالیاتی از جمله معافيت فردی و کسب و کار مالیات از ماه آوریل تا ژوئن تا ژوئیه و افزایش در نظر گرفته end-ofJune خزانه موجودی نقدی” این گروه در بیانیه ای گفت.

در بالا از آن استقراض وزارت خزانه داری همچنین گفت: این پیش بینی دلار دیگر 677 میلیارد دلار در سه ماهه سوم. سه ماهه اول استقراض بالغ بر $477 میلیارد دلار است.

جوهر قرمز در می آید با تشکر از چندین محرک تلاش کنگره تصویب کرده است برای احیای اقتصاد را به یک وقفه در میان اجتماعی فاصله تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس. تخصیص تاکنون را بالغ بر بیش از 2 تریلیون دلار و در آخر یک بسته است که انتظار می رود برای کمک به بیش از 30 میلیون آمریکایی که آمار بیکاری در خط و همچنین هزاران نفر از کسب و کارهای دیگر که خود را دیده اند جریان درآمد تبخیر شود.

خزانه Deparment نیز backstopping وام چند برنامه به صورت فدرال رزرو است که اعمال نفوذ وزارت خزانه داری را تضمین می کند در برنامه با هدف ارائه یکی دیگر از 2.2 تریلیون دلار در بودجه به کسب و کار و خانواده.

فقط از مارس 1, بدهی ملی افزایش یافته 1.5 تریلیون دلار به $24.9 تریلیون یک 6.4 درصد افزایش یافته است. کسری بودجه از طریق افزایش و یا شش ماه اول سال مالی بالغ بر $744 میلیارد دلار در سرعت و به راحتی تحت الشعاع قرار دادن بزرگترین کمبود در تاریخ ایالات متحده است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر