بازارهای سهام ایالات متحده در پاک کردن $3.18 تریلیون دلار ارزش این هفته در میان coronavirus سقوط

یک معامله گر واکنش نشان می دهد در سه طبقه در بازار بورس نیویورک (NYSE) در نیویورک, ایالات متحده 5 اوت 2019.

برندان McDermid | ایسنا

Coronavirus محو $3.18 تریلیون دلار در ارزش بازار از سهام ایالات متحده در این هفته با توجه به برآورد از S&P Dow Jones شاخص.

عدالت معیار از دست داد $203 میلیارد دلار ارزش در جمعه اضافه کردن به آن $2.997 تریلیون دست دادن از شنبه تا پنج شنبه این شرکت ارشد شاخص تحلیلگر Howard Silverblatt گفت CNBC. S&P 500 شاخص دهکدهای از دست داد $3.58 تریلیون دلار در ارزش از آن Feb. 19 بالا است.

سهام حفره حفره دوباره در روز جمعه به عنوان فرار سرمایه گذاران ریسک دارایی های شدید میان نگرانی در مورد کاهش رشد اقتصاد جهانی ناشی از کشنده coronavirus. هر سه عمده متوسط به پایان رسید این هفته در اصلاح خاک بیش از 10 ٪ خاموش ترین آنها ماهه اخیر. میانگین صنعتی داو جونز از دست داده تقریبا 3,500 امتیاز از دوشنبه.

گسترش ویروس مرگبار فرستاده است امواج شوک از طریق بازار. شرکت هایی مانند مایکروسافت, اپل, نایک یونایتد ایرلاینز و مسترکارت همه مطرح پرچم در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر درآمد خود را.

سهام رو کمی تلافی زمانی که رئیس فدرال جروم پاول روز جمعه اعلام کرد: بانک مرکزی نظارت بر coronavirus برای خطرات ناشی از آن به اقتصاد ایالات متحده و متعهد اقدام در صورت لزوم. درست پس از آن یک گزارش از واشنگتن پست گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سرگرم کننده این ایده از کاهش مالیات برای مبارزه با اقتصادی تاثیر coronaviorus. سهام به پایان رسید و روز خود را پایین, بانکی در برخی از مرتب کردن بر اساس از بانک مرکزی و یا دولت پاسخ بیش از آخر هفته.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>