بازار بورس نیویورک (NYSE) دیده می شود در منطقه مالی از پایین منهتن در طول شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) در شهر نیویورک, مارس 26 سال 2020 است.

Jeena ماه | ایسنا

سهام ایالات متحده در معاملات آتی افزایش یافت در صبح روز دوشنبه پس از وال استریت نوشته شده متوالی تظاهرات به پایان هفته گذشته در میان چشم انداز اقتصاد جهانی به زودی بازگشایی.

میانگین صنعتی داو جونز آتی 88 امتیاز بالاتر دلالت شنبه باز دست آوردن حدود 134 امتیاز. S&P 500 و Nasdaq 100 آتی نیز با اشاره به مثبت باز برای این دو شاخص در روز دوشنبه.

S&P 500 به بیش از 1% در روز پنج شنبه و جمعه که منجر به گسترده تر در بازار به طور متوسط برای اولین بار هفته پیش در سه هفته. روز جمعه سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت بزرگترین یک ماه کار ضرر و زیان در ثبت به عنوان انتظارات اقتصادی بازگشایی هرحال منفی داده.

اپل روز جمعه گفت آن شروع خواهد شد به بازگشایی فروشگاه های ایالات متحده در این هفته. فروشگاه اپل گفت: باید دما را کنترل و محدود کردن تعدادی از مشتریان داخل فروشگاه در یک بار.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت: بیش از آخر هفته ایتالیا می تواند به سهولت آن مستند اقدامات زودتر از برنامه ریزی اگر شیوع همچنان تحت کنترل است. در ضمن پرجمعیت ترین ایالت در استرالیا به شما اجازه رستوران, زمین بازی و استخر در فضای باز از سرگیری عملیات روز جمعه در منطقه برتر روز یکشنبه گفت.

“جهان بسیار باقی مانده در مسیر بازگشایی مجدد یک فرایند است که سرعت بیش از هفته های آینده گفت:” آدم Crisafulli بنیانگذار دانش حیاتی در یک توجه داشته باشید. وی افزود: اما S&P 500 است که هنوز اشباع خرید در سطح فعلی حتی به عنوان انتظارات از سرگیری تدریجی فعالیت های اقتصادی ادامه خواهد داد به افزایش می دهد.

“وجود خواهد داشت یک حساب در اطراف بازگشایی و خطی روایت (یعنی هر دو بیش از حد خوش بینانه در حال حاضر),” Crisafulli نوشت.

S&P 500 به بسیج بیش از 33 درصد از هدف قرار دادن یک روزانه کم در مارس 23. که افزایش منجر شده است تا حد زیادی توسط مگا-کلاه سهام فن آوری مانند Facebook, آمازون, اپل, Netflix, گوگل, پدر و مادر الفبا و مایکروسافت. کسانی که سهام را تمام افزایش یافت و بیش از 20 ٪ از اواخر ماه مارس است.

سهام که سود از اقتصاد بازگشایی نیز به شدت از آن. MGM استراحتگاه افزایش یافت بیش از 70 ٪ در حالی که دیزنی است که تا 27.3 درصد در آن زمان.

با وجود بازار عملکرد قوی در سطح شاخص دن Russo از Chaikin آنالیز فکر می کند که در زیر سطح “داستان واقعی شده است اتفاق می افتند.”

“بیش از سه ماه گذشته که تقریبا خطوط با بالا در S&P 500 است و از لحاظ اقتصادی حساس ادواری بخش از بازار است که عقب مانده,” شرکت رئیس استراتژیست بازار گفت: در یک پست برجسته عملکرد انرژی, مالی و صنعتی که بیش از مدت زمان. هر سه این بخش ها بیش از 24 درصد بیش از سه ماه گذشته است.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de