آمریکا و چین باید متوقف شود ‘رفتار قلدری’ در دریای چین جنوبی

مردم آزادی, ارتش, نیروی دریایی, ناوگان — از جمله ناو هواپیمابر لیائونینگ, زیردریایی, عروق, و جت های جنگنده — طول می کشد در یک بررسی در دریای جنوب چین در آوریل. 12, 2018.

بصری چین گروه | گتی ایماژ

ایالات متحده به نام چین در روز شنبه برای جلوگیری از “رفتار قلدری” در دریای چین جنوبی و گفت که نگران گزارش های منتشر شده از چین را به “اقدامات تحریک آمیز” با هدف دریایی نفت و گاز و تحولات در آبهای مورد مناقشه.

سه منطقه ای منابع امنیتی روز جمعه گفت که دولت چین بررسی کشتی بود tagging اکتشاف کشتی توسط مالزی شرکت دولتی نفت پتروناس در آن آب.

قبلا در این هفته که به بررسی کشتی Yujing Dizhi 8 خاموش بود و ویتنام و چین سخنگوی وزارت امور خارجه گفته بود کشتی بود انجام فعالیت های عادی و متهم به مقامات ایالات متحده از لکه پکن.

“ایالات متحده نگران گزارش های منتشر شده از چین را تکرار اقدامات تحریک آمیز با هدف دریایی نفت و گاز توسعه دیگر مدعی متحده” وزارت امور خارجه ایالات متحده گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز شنبه.

“در این مثال (چین) بس باید آن رفتار قلدری و خودداری از درگیر شدن در این نوع تحریک آمیز و بی ثبات کننده فعالیت” آن را گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>