ما رکود اقتصادی هنوز هم یک خطر است اما بانک مرکزی حرکت می کند سزاوار تشویق حضار می گوید: سابق بانک فدرال رسمی

ایالات متحده فدرال رزرو در آخرین حرکت — که شامل کاهش نرخ بهره به صفر سزاوار تشویق و حتی اقتصاد آمریکا هنوز هم می تواند به رکود اقتصادی با توجه به عدم قطعیت در اطراف coronavirus شیوع سابق بانک فدرال رسمی گفت.

“من فکر می کنم رکود در شرایط قطعا یک خطر است و ما در حال برخورد با عدم قطعیت زیاد در حال حاضر در مورد چگونه این ویروس وضعیت گستراند و چه تاثیر اقتصادی معلوم می شود هیچ کس واقعا نمی داند” دنیس لاکهارت آتلانتا رئیس فدرال رزرو از سال 2007 تا سال 2017 گفت: CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

“من فکر می کنم ما باید تحسین تغذیه برای در راه گرفتن به عنوان مقدار جلوتر از منحنی به عنوان آنها می تواند,” او اضافه شده است.

بانک مرکزی در روز یکشنبه اعلام کرد مجموعه ای از اقدامات با هدف ثبات اقتصاد آمریکا از شیوع ویروس. کسانی که اقدامات شامل کاهش بودجه فدرال نرخ بهره را بین 0% تا 0.25% — کل درصد پایین تر — و راه اندازی 700 میلیارد دلار برنامه برای خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

که خبر آمد کمتر از دو هفته پس از تغذیه قطع هدف خود را برای آن معیار نرخ وجوه 50 اساس امتیاز بین 1% و 1.25% در یکی دیگر از شگفتی حرکت می کند.

بانک مرکزی و بسیاری از بانک های مرکزی در سراسر جهان به کاهش نرخ بهره برای کاهش تاثیر اقتصادی جدید شیوع کروناویروس. COVID-19 آلوده بیش از 150 ، 000 نفر کشته و حداقل 5,746 نفر در سطح جهان با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

لاکهارت گفت: بانک مرکزی در حال حاضر “صرف تمام گلوله های خود را از یک نرخ بهره کاهش يابد.” آن باقی مانده است دیده شود که آیا آن را ترک بانک مرکزی با گزینه های کمتر برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در آینده او اضافه شده است.

قبل از تغذیه این حرکت در روز یکشنبه گلدمن ساکس تحلیلگران کاهش داد و پیش بینی خود را برای اقتصاد ایالات متحده است. به گفته تحلیلگران انتظار دارند که اقتصاد ایالات متحده به ثبت نام صفر رشد در سه ماهه اول, قرارداد 5 ٪ در سه ماهه دوم قبل از دوره نقاهت به شدت برای بقیه سال 2020 است.

دیگر تحلیلگران گفت: آن را سخت بدانید که آیا این آخرین حرکت Feb می تواند کمک به ایالات متحده در جلوگیری از رکود است.

شیدا Kroszner بود که یک تغذیه فرماندار از سال 2006 تا سال 2009 گفت که بانک مرکزی هنوز برخی از ابزار های دیگر آنها می توانید استفاده کنید به غیر از کاهش نرخ بهره. اما اقدامات دیگر از جمله مالی و تنظیم مقررات و سیاست های مورد نیاز برای غلبه بر چنین “شرایط فوق العاده ای.”

“فدرال رزرو می تواند انجام بسیاری برای ارائه نقدینگی به بازارهای اما می توانید آن را حل نمی کند اختلال در زنجیره تامین آن را نمی توان درمان ویروس گفت:” CNBC “Squawk Box آسیا” در روز دوشنبه.

او اضافه کرد که آن را “بسیار مهم” برای سیاست های فدرال و ایالتی در سطح ایالات متحده به تمرکز بر روی مسائل مربوط به سلامت با ساخت مطمئن شوید که مراقبت های بهداشتی بخش تجهیزات لازم و تخصص به طوری که مردم می توانند تست شده است. علاوه بر این سیاست نیز باید تمرکز بر روی برخی از “حمایت اقتصادی مسائل” مانند کمک به افرادی که شغل خود را از دست, او گفت:.

“مهم این است که نه فقط پول خرج کردن اما صرف پول در یک راه است که با تمرکز بر تلاش برای کمک به این مشکلات گفت:” Kroszner.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>