ما افزایش تعرفه های اروپایی ساخته شده هواپیمای در حال انجام اختلاف بیش از یارانه

اریک Cabanis | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دولت ایالات متحده روز جمعه گفت: این امر افزایش تعرفه های هواپیماهای وارداتی از اتحادیه اروپا به 15 درصد از 10 درصد تشدید فشار در بروکسل در یک نزدیک به 16 سال اطلس اختلاف بیش هواپیما یارانه ها.

تجاری ایالات متحده نماینده دفتر گفت: آن باز مانده است برای رسیدن به یک راه حل مذاکره با اتحادیه اروپا در این موضوع اما می تواند تجدید نظر در آن اعمال صورتی که اتحادیه اروپا با اعمال تعرفه های خود را در ارتباط با یک جفت از اختلافات بیش از این یارانه ها.

در بیانیه منتشر شده در اواخر روز جمعه USTR گفت: این امر را تغییرات جزئی به 25 درصد تعرفه اعمال شده در پنیر و شراب و دیگر غیر-هواپیما محصولات از اتحادیه اروپا از جمله انداختن آب آلو را از لیست. آن را افزایش نمی دهد نرخ تعرفه در این محصول آن را به عنوان پیشنهاد کرده بود آن را انجام دهد ممکن است در ماه اکتبر.

بالاتر هواپیما تعرفه خواهد اثر را در مارس 18.

ایالات متحده عمل می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جسارت با توافق در یک مرحله 1 معامله تجارت با چین آموزش دیده است مناظر خود را در بازسازی بیش از 1 تریلیون دلار ایالات متحده و اتحادیه اروپا روابط تجاری بالا بردن شبح یکی دیگر از عمده تجارت جنگ به اقتصاد جهانی را کند می کند.

مقامات اتحادیه اروپا گفته اند که آنها می خواهند برای مذاکره با واشنگتن خواهد شد اما نمی توان مورد آزار واقع شدند را به تسلیم.

اروپایی planemaker ایرباس گفت: آمریکا حرکت خواهد رسید خطوط هوایی ایالات متحده در حال حاضر مواجه با کمبود هواپیما و پیچیده تر شدن تلاش ها برای رسیدن به یک راه حل مذاکره با اتحادیه اروپا در اختلاف دیرینه.

ایرباس گفت: این امر در ادامه بحث با مشتریان ایالات متحده به “کاهش اثرات تعرفه ها تا جایی که ممکن است” و امیدوار USTR خواهد موقعیت خود را تغییر دهید به خصوص با توجه به تهدید اتحادیه اروپا تعرفه ها در ایالات متحده آمریکا محصولات خود را, در مورد قبل از سازمان تجارت جهانی.

“USTR تصمیم نادیده بسیاری از ارسالی های ساخته شده توسط خطوط هوایی ایالات متحده برجسته این واقعیت است که آنها — و ایالات متحده در پرواز عمومی — در نهایت مجبور به پرداخت این تعرفه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

مقامات اتحادیه اروپا تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در روز جمعه خبر داد.

این USTR اعلام کرده بود در ماه دسامبر که در آن می تواند به افزایش نرخ تعرفه تا 100% و موضوع های اضافی اتحادیه اروپا محصولات خود را به تعرفه های زیر یک تصمیم سازمان تجارت جهانی است که اتحادیه اروپا راه اندازی کمک به ایرباس در ادامه به آسیب ایالات متحده در صنعت هوا و فضا.

سازمان تجارت جهانی در ماه اکتبر اهدا کرده بود واشنگتن حق اعمال تعرفه های $7.5 میلیارد دلار سالانه اتحادیه اروپا واردات در آن پرونده ایرباس. واشنگتن پس از آن سیلی از 10% تعرفه ها در بسیاری از اروپا-ساخته شده ایرباس جت و 25 درصد عوارض بر محصولات اعم از پنیر به زیتون و تک ویسکی مالت, از Oct. 18.

بوئینگ در بیانیه ای گفت: در آن مشغول به کار بود با ایالات متحده فدرال و مقامات دولتی را به “بی درنگ آوردن ایالات متحده به انطباق کامل” با سازمان تجارت جهانی است. …

“اتحادیه اروپا و ایرباس می تواند پایان این تعرفه ها در نهایت مطابق با تعهدات قانونی پایان دادن به این غیر قانونی یارانه ها و پرداختن مداوم خود را آسیب برساند. ما امیدواریم که آنها را” شرکت در بیانیه ای گفت.

از شراب و ارواح عمده فروشان آمریکا (WSWA) گفت: آن باقی مانده است به شدت به مخالفت با تعرفه های اروپایی-منبع شراب و ارواح و خواست آمریکا و اتحادیه اروپا مقامات تجارت به مذاکره برای پایان دادن به یک اختلاف تجاری بود که کاهش درآمد.

یک مطالعه راه اندازی شده توسط این گروه تخمین زده است که 25 درصد تعرفه های اجرا شده در ماه اکتبر می تواند منجر به از دست دادن حدود 36,000 شغل در نوشیدنی الکل میباشد.

مقطر ارواح شورای ایالات متحده گفت: tit-for-tat تعرفه مشروبات الکلی بودند صدمه زدن به شرکت ها و مصرف کنندگان در هر دو طرف اقیانوس اطلس.

آن گفت جدید دولت آمریکا داده ها نشان داد که ایالات متحده روح صنعت-صادرات به اتحادیه اروپا بزرگترین بازار صادرات کاهش 27 ٪ در سال 2019 از یک سال پیش از آن و صادرات جهانی از آمریکا ویسکی کاهش 16 ٪ در همان دوره است.

“ما می خواهیم هر دو طرف برای حل و فصل این اختلافات به طوری که مصرف کنندگان می توانند لذت بردن از #ToastsNotTariffs” این گروه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>