ایالات متحده تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن دیدار با رهبران کشورهای آسیایی جنوب شرقی آن در حال برنامه ریزی برای میزبانی در 14 مارس با توجه به نگرانی در مورد شیوع کروناویروس دو ایالات متحده مقامات آشنا با این موضوع گفت: در روز جمعه.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت کرده بود رهبران 10 کشور عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) به دیدار در لاس وگاس بعد از او نه حضور در یک اجلاس این گروه در بانکوک در ماه نوامبر.

“به عنوان جامعه بین المللی با این نسخهها کار با هم برای شکست دادن رمان coronavirus ایالات متحده در مشورت با آسه آن همکاران ساخته شده است که تصمیم گیری دشوار برای به تعویق انداختن رهبران آسه آن در نشست” یکی از منابع ارشد مدیریت رسمی به رویترز گفت.

این مقام افزود که ایالات متحده ارزش روابط خود را با کشورهای عضو آسه آن و به نظر می رسد به جلو به آینده جلسات.

وزارت امور خارجه ایالات متحده بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تصمیم می آید در حال رشد در میان ترس که این ویروس را در ایالات متحده به عنوان کشور گزارش عفونت های جدید, شرکت, اعلام محدودیت هایی در کارکنان سفر و بازارهای سهام جهانی در ادامه به نازل شدن.

ما موارد هنوز هم نسبتا کمی در تعداد

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است که هنوز هم نسبتا کوچک در حدود 60 بسیاری از آنها عودت آمریکایی مسافران از الماس شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته بود در روز دوشنبه آماده سازی برای نشست بود پیش رفتن به رغم شیوع کروناویروس.

نمایی از لاس وگاس که در آن تهمت و دولت گفت: این امر میزبان رهبران آسه آن.

والری Sharifulin | TASS | گتی ایماژ

از شیوع کروناویروس در چین آغاز شده و در اواخر سال گذشته. آخرین سازمان بهداشت جهانی (WHO) آمار و ارقام نشان می دهد بیش از 82,000 مردم آلوده شده است با بیش از 2,700 مرگ و میر در چین و 57 مرگ و میر در 46 کشور دیگر.

در حالی که شیوع این بیماری به نظر می رسد کاهش در چین آن را تا رسید به جاهای دیگر و کشورهای دیگر از چین در حال حاضر حدود سه چهارم از عفونت های جدید.

چین است که یک عضو آسه آن که گروه برونئی کامبوج و اندونزی و لائوس, مالزی, میانمار, فیلیپین, سنگاپور, تایلند و ویتنام است.

اگر چه وزارت امور خارجه بارها اعلام کرده است که آسه آن در قلب استراتژی خود را برای حفظ “باز و آزاد اقیانوس هند و آرام” در صورت افزایش قدرت چینی تهمت تصمیم به شرکت در بانکوک جلسه پرسش در مورد تعهد ایالات متحده به منطقه است.

ژاپن Nikkei Asian Review در اوایل این ماه به نقل از منابع دیپلماتیک عنوان کرد و گفت که رهبران از ویتنام و لائوس و سنگاپور کامبوج و تایلند برنامه ریزی برای حضور در لاس وگاس نشست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im