پرستاران کار در یک درایو از طریق آزمایش سایت برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در ساحل شمالی بیمارستان دانشگاه در منهست, نیویورک, ایالات متحده, مه 6 سال 2020 است.

برندان McDermid | ایسنا

ایالات متحده قصد دارد به میلیون ها نفر از “دقیق و آسان به استفاده از” coronavirus آزمون پایان تابستان و حتی بیشتر از قبل از فصل آنفولانزا به عنوان متحده سهولت اجتماعی فاصله اقدامات و آمریکایی ها سر بازگشت به کار رئیس موسسه ملی سلامت گفت: پنج شنبه.

“من باید به شما بگویم سناتورها این است که یک هدف کشش است که می رود فراتر از آنچه اکثر کارشناسان فکر می کنم امکان پذیر خواهد بود” NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: در جلسه روز شنبه با سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی.

“من مواجه می شوند برخی از خراشیده عبارات هنگامی که توصیف این اهداف و این جدول زمان به افراد آگاه است. علمی و چالش های لجستیکی واقعا دلهره آور” او گفت:, و اضافه کرد او را خوش بینانه است.

ترین زمان تست برای Covid-19 نیاز به تکنولوژی در دسترس تنها در آزمایشگاه تنظیمات و نیاز به پرسنل که می دانید که چگونه برای اجرای تست و عیب یابی مشکلات کالینز گفت: در آماده اظهارات فرستاده شده قبل از جلسه.

آمریکایی ها نیاز به کروناویروس آزمون “که نیاز به ساعت یا روز به تعیین نتایج” کالینز گفت: قانونگذاران ایالات متحده اضافه کردن انواع جدید از آزمون “باید به اندازه کافی حساس به پرچم افراد بدون علامت که فقط آلوده شوند اما ممکن است آن را می دانم.”

آنها باید قابل اعتماد و کاربر پسند طراحی با استفاده از انواع مختلف نمونه های یکپارچه سازی با دستگاه های تلفن همراه انتقال داده ها یکپارچه و در دسترس به هر کسی که به آنها نیاز دارد را به او اضافه شده است.

“چنین تست صدا مانند داستان های علمی تخیلی هستند اما از نظر علمی امکان پذیر است,” او گفت:.

هفته گذشته NIH خواسته دانشمندان برای توسعه سریع coronavirus آزمایش فن آوری در یک پیشنهاد به مقیاس در دسترس بودن آزمون در سراسر ایالات متحده

امیدوار کننده در مراحل اولیه فن آوری را در ابتدا حرکت به فاز من که در آن NIH را متوسط جایزه از وجوه در حالی که به طور همزمان حمایت است که مخترع یا شرکت با ویژگی های بالينی و کارشناسان کالینز گفت.

مقامات ایالات متحده و شرکت های بزرگ در سراسر آمریکا در حال ریختن پول به تست آن امید را به مردم این اعتماد به نفس به بازگشت به کار و بازگشایی بخش از اقتصاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحده توصیه کرده است تا سطح شیب دار تست به عنوان آنها شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر است که آلوده به بیش از 1.2 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 73,431 در سراسر ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de