ما قیمت نفت سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از 20 سال به عنوان ذخیره سازی اجرا می شود

میدان نفتی کارگران با Wisco کار در یک پمپ جک در داکوتای شمالی, ایالات متحده آمریکا, در تاریخ 6 نوامبر 2013.

کن Cedeno | Corbis اخبار | گتی ایماژ

آمریکا قیمت نفت سقوط به پایین ترین سطح خود در بیش از 20 سال در روز دوشنبه با خام در تاسیسات ذخیره سازی پر سرعت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به سرکوب تقاضا است.

این قرارداد ممکن از آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) آتی کاهش یافت و به $13.37 بشکه در روز دوشنبه به پایین بیش از 26 درصد است. که پایین ترین سطح از ماه مارس سال 1999.

این قرارداد ممکن WTI تنظیم شده است به پایان می رسد در روز سه شنبه ژوئن قرارداد نفت وست تگزاس اینترمدیت آخرین معاملات در $23.58 در هر بشکه تقریبا 6 درصد پایین تر است. قراردادهای آتی به طور معمول همگرا با قیمت نقطه به عنوان آنها در نزدیکی انقضای.

در ضمن معیار بین المللی نفت خام برنت در ایستاده بود $27.04 روز دوشنبه حدود 3.7 درصد کاهش برای جلسه.

چراکه افزایش نگرانی که حجم نفت برگزار شد در ایالات متحده سازی در حال افزایش است به شدت با کروناویروس بحران مشكل به طرز چشمگیری کاهش مصرف است.

“این زمان به جلو نفت خام منحنی برای نفت برنت و WTI در حال حاضر در بسیار عمیق دیرکرد اما دیرکرد نیز بسیار جلو لود” ها Schieldrop رئیس تحلیلگر کالاها در SEB گفت CNBC از طریق ایمیل.

یک دیرکرد بازار حاکی از معامله گران نفت معتقدند قیمت نفت خواهد تجمع در آینده تشویق آنها برای ذخیره نفت در حال حاضر و به فروش در تاریخ بعد.

“منحنی هستند گفت: ما یک مشکل بزرگ با ذخیره سازی نفت در حال حاضر” Schieldrop گفت: با توجه به بازار نمایش به نظر می رسید که اقتصاد جهانی از طریق و تقاضای نفت از طریق خواهد بود آوریل سال 2020 است.

در نیمه دوم این سال او ادامه داد: این مشکل از ظرفیت ذخیره سازی باید “به سرعت در حال نابودی” به دلیل تقاضای نفت است که انتظار می رود به دوباره بجای اول برگشتن به شدت در حالی که موجودی قرعه کشی خواهد شد به شدت پایین. “این است که چرا قیمت نفت خام برنت به طور متوسط قیمت نفت برای سال 2021 را نگه داشته است تا به خوبی 40 دلار در هر بشکه” Schieldrop اضافه شده است.

‘بدون هر گونه امید”

در اوایل این ماه تحلیلگران گلدمن ساکس هشدار داد که coronavirus شوک بود “بسیار منفی برای قیمت نفت است و ارسال محصور در خشکی قیمت های نفت خام به قلمرو منفی.”

ایالات متحده سرمایه گذاری بانک گفت: انتظار می رود آب crudes مانند برنت به مراتب بیشتر عایق از coronavirus شوک قیمت ها به احتمال زیاد به باقی می ماند در نزدیکی هزینه های نقدی از 20 دلار در هر بشکه رسید — البته با موقت خوشه زیر.

در مقابل نفت وست تگزاس اینترمدیت (که محصور در خشکی و 500 مایل از دسترس تانکر سازی) بود و انتظار می رود در میان کسانی که سخت ترین ضربه.

“ایالات متحده در وضعیت بسیار وخیم” دانیل Hynes ارشد استراتژیست کالا در ANZ گفت CNBC “Squawk Box” در روز دوشنبه.

“واضح است که نسبتا محصور در خشکی در بازار وجود دارد ما شاهد فشار واقعی بر روی ذخیره سازی به عنوان یک نتیجه از سقوط در تقاضا” Hynes ادامه داد. “بدون هر گونه امید به گمان من حداقل بیش از ماه آینده در مورد آن کاهش است. من فکر می کنم قیمت رو تحت فشار باقی می ماند.”

علامت های نمایش داده شده در یک مخزن ذخیره سازی نفت در BP-Husky تولیدو پالایشگاه در اورگان, اوهایو, ایالات متحده

لوقا Sharrett | بلومبرگ | گتی ایماژ

این Covid-19 شیوع بدان معنی است کشورها باید به طور موثر به حال تعطیل با بسیاری از دولت ها تحمیل اقدامات محدود کننده در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم. آن را ایجاد کرده و تقاضای بی سابقه شوک در بازارهای انرژی با فضای ذخیره سازی – در هر دو بخش خشکی و دریایی – سرعت پر کردن.

تا به امروز بیش از 2.4 میلیون نفر قرارداد coronavirus در سراسر جهان با 165,257 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“رفتن به جلو البته ما می رویم به دیدن بسیاری از کاهش تولید در آمریکا به منظور فشار این چیز کمی بالاتر” سمیر مدنی, بنیانگذار TankerTrackers.com گفت: CNBC “سرمایه اتصال” در روز دوشنبه.

“انرژی ایالات متحده بسیار مهم است برای جهانی امنیت انرژی … چرا که اگر آن را برای انرژی ایالات متحده پس از آن قیمت خواهد بود در کل خیلی بالاتر” Madani گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>