مقامات آمریکایی هشدار در مورد چین ‘نهفته است نه بر اساس حقایق’ وزیر امور خارجه می گوید

وزیر امور خارجه چین وانگ یی باعث می شود یک سخنرانی در طول 56 کنفرانس امنیتی مونیخ در Bayerischer Hof هتل در شهر مونیخ آلمان در تاریخ 15 فوریه سال 2020 است.

عضو Hosbas | Anadolu Agency via Getty Images

مونیخ — چین وزیر امور خارجه وانگ یی روز شنبه گفت که ایالات متحده انتقاد از پکن شد “دروغ” و سرزنش واشنگتن برای پر سر و صدا بين دو اقتصاد بزرگ.

“علت ریشه تمام این مشکلات و مسائل این است که آمریکا نمی خواهند به توسعه سریع و جوانسازی چین هنوز هم کمتر خواهد آنها می خواهند به شرایط موفقیت یک کشور سوسیالیستی است و نه عادلانه و چین دارای حق توسعه” وانگ گفت: در طول یک بحث در کنفرانس امنیتی مونیخ.

“چین درایو نسبت به نوسازی یک روند اجتناب ناپذیر از تاریخ و برگزار نمی شود به عقب و یا متوقف شده توسط هر نیروی در جهان به دلیل آن را نشان دهنده جهت پیشرفت بشر,” او اضافه شده است.

وانگ نظرات در کنفرانس امنیتی مونیخ به دنبال کسانی که از وزیر امور خارجه مایک Pompeo و وزیر دفاع علامت Esper هر دو ارائه back-to-back سخنرانی متهم چین از بدگویی فعالیت است.

“چین تعدی در منحصر به فرد مناطق اقتصادی ویتنام و فیلیپین و اندونزی. و در آن نقطه چین تا به حال یک مرز یا دریایی اختلاف با تقریبا هر کشور هم مرز با آن” Pompeo گفت: مخاطبان در امنیت فروم. “و اجازه دهید بحث دوم در مورد دیگر عرصه سایبر. هواوی و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری در حال اسب های تروجان چینی, هوش,” او اضافه شده است.

Esper گفت: پکن شد مراقبت از یک “نابکار استراتژی” از طریق ارتباطات از راه دور شرکت Huawei. “ضروری است که ما به عنوان یک جامعه بین المللی از خواب بیدار به چالش های ارائه شده توسط چینی دستکاری دیرینه بین المللی بر اساس قوانین نظم” او هشدار داد.

وزیر دفاع علامت Esper سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 15 سال 2020 است.

کنفرانس امنیتی مونیخ | Kuhlmann

وقتی پرسیده شد که در مورد سخنرانی های ساخته شده توسط Pompeo و Esper وانگ را رد کرد آمریکا انتقاد کرد و گفت که پکن ادامه خواهد داد به دنبال یک رابطه بهتر با واشنگتن است.

“این تبدیل به یک سناریوی مشترک آنها می گویند در واقع همان چیزی که در همه جا آنها بروید در مورد چین و من نمی خواهم به اتلاف وقت ما در پاسخ به هر چیزی که آنها گفته ام. چیزی که من می خواهم بگویم این است که همه این اتهامات علیه چین نهفته است و نه بر اساس حقایق” وانگ گفت: از Pompeo و Esper نظرات.

“مهم ترین وظیفه برای چین و ایالات متحده آمریکا است که برای نشستن هم باید جدی گفت و گو و پیدا کردن یک راه برای دو عمده کشورهای مختلف با نظامهای اجتماعی برای زندگی در هماهنگی و تعامل در صلح است. چین آماده است و ما امیدواریم که آمریکا کار خواهد کرد با ما در همان جهت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>