مقامات آمریکایی گزارش گفت: برنی ساندرز که روسیه در تلاش است خود را برای کمک به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری

دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار ورمونت سناتور برنی ساندرز در حال سخنرانی در نهمین دموکراتیک اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شرکت فصل-میزبانی شده توسط NBC News, MSNBC, Noticias Telemundo و نوادا مستقل در پاریس تئاتر در لاس وگاس, نوادا در فوریه 19 سال 2020 است.

علامت Ralston | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

مقامات ایالات متحده گفته سناتور. برنی ساندرز پیشرو دموکرات نامزد ریاست جمهوری است که روسیه در تلاش برای افزایش مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بخشی از تلاش های خود برای دخالت در سال 2020 انتخابات با توجه به یک گزارش جدید.

واشنگتن پست با استناد به افراد آشنا با این موضوع روز جمعه گزارش داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و قانونگذاران ایالات متحده نیز مطلع کرملین کمک به Sanders.

دادستان فدرال قبلا کشف شده است که روسیه با استفاده از رسانه های اجتماعی به تلاش و کمک ساندرز در سال 2016 انتخابات مسابقه مقابل احتمالی دموکرات نامزد ریاست جمهوری هیلاری کلینتون پست گزارش شده است.

آمریکا و سرویس های اطلاعاتی به این نتیجه رسیده اند که روسیه دخالت در آن مسابقه به منظور ایجاد بخش و در نهایت کمک به انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که [رئیس جمهور] پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز در بیانیه ای گفت به CNBC.

“پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به اذعان به این نتیجه از خود سرویس های اطلاعاتی است که روسیه از طریق دخالت در سال 2016 انتخابات نشان داد یک اولویت برای مبارزات انتخاباتی خود را.

در یک جلسه به نمایندگان مجلس هفته گذشته یک مقام رسمی با دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت که روسیه بار دیگر به دخالت در سال 2020 مسابقه برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. کسانی که در نظرات گزارش خشم رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در یک کمپین تجمع در لاس وگاس در بعد از ظهر جمعه در مورد احتمال بیشتر روسیه دخالت.

“پوتین می خواهد به مطمئن شوید که من انتخاب کنید. پس آیا او می خواهم برای دیدن که دموکرات است کاری بود ؟ نمی خواهد او نه اجازه دهید بگویم برنی? آیا او به جای برنی که honeymooned در مسکو؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این تجمع است.

جزئیات ساندرز’ کامل بیانیه زیر:

سانتا آنا کالیفرنیا. – سن. برنی ساندرز روز جمعه با صدور بیانیه زیر را پس از واشنگتن پست گزارش داد دولت روسیه به دخالت در سال 2020 انتخابات:

“بر خلاف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن من در نظر نمی ولادیمیر پوتین یک دوست خوب است. او استبدادی قاتل که در تلاش است برای از بین بردن دموکراسی و سرکوب مخالفان در روسیه است. اجازه دهید روشن است که روس ها می خواهند به تضعیف دموکراسی آمریکایی با تقسیم ما و بر خلاف جمهور فعلی من بصورتی پایدار و محکم ایستادگی در برابر تلاش های خود را و هر قدرت خارجی است که می خواهد به دخالت در انتخابات.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور شود. پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.

“در سال 2016 روسیه با استفاده از اینترنت تبلیغ برای ایجاد بخش در کشور ما و درک من این است که آنها در حال انجام دوباره آن را در سال 2020 است. برخی از چیزهای زشت در اینترنت نسبت به کمپین ما ممکن است به خوبی نمی شود که از حامیان واقعی.

“به نظر من چون ما فوق العاده سازمان مردمی چون ما مردمی جمع آوری کمک های مردمی و چون از دستور کار ما صحبت می کند که به نیازهای طبقه کارگر و مردم ما قوی ترین کمپین به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دقیقا کاری است که ما انجام خواهد داد.”

خواندن گزارش کامل از واشنگتن پست.

— CNBC کریستینا Wilkie و یعقوب Pramuk کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>