ما در حال حاضر بیشتر coronavirus مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس از هر کشور دیگری با این تعداد بیش از بیش از 19,600 در روز شنبه.

امریکا با حدود 2000 در روز گزارش شده برای آخرین چهار روز بالاتر شکل کلی از ایتالیا پیش از این بدترین ضربه ملت در COVID-19 شیوع.

در هفته گذشته تعدادی از جدید کروناویروس مرگ و میر در هر روز بوده است حدود سه برابر بالاتر به طور متوسط در ایالات متحده از در ایتالیا که در آن کل مرگ و میر رقم در حال حاضر در 19,468.

Members of the National Guard communicate with individuals at a newly opened Coronavirus testing site in Brooklyn on April 11, 2020 in the Brooklyn borough of New York City. According to John Hopkins University, the global death toll from COVID-19 has now reached 100,000 worldwide with many experts believing that the number is actually higher
تصویر: جدید کروناویروس تست سایت باز کرده است در بروکلین نیویورک

اسپانیا نیز به شدت تحت تاثیر این بحران در مجموع از 16,353 مرگ و میر – اما ثبت آن کمترین مقدارسر 510 در 19 روز در روز شنبه نشان می دهد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید است که شیوع این بیماری ممکن است وجود داشته به اوج خود رسید.

مقامات وجود دارد در حال برنامه ریزی برای عقب دقیقترین اقدامات در دوشنبه اجازه می دهد برخی از کارگران برای بازگشت به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز.

آمریکا پنج برابر جمعیت ایتالیا و نزدیک به هفت برابر جمعیت اسپانیا است.

::گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

بیشتر از Covid-19

حدود نیمی از مرگ و میر در ایالات متحده شده است در منطقه متروپولیتن نیویورک. اما بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر کاهش نشان می دهد اجتماعی فاصله اقدامات در این شهرستان در حال کمک به “صاف منحنی” از عفونت.

اما مقامات هشدار داده اند که بحران در منطقه به مراتب بیش از در حالی که شیکاگو و شهرهای دیگر در سراسر اواسط غرب هستند نیروبخش برای یک پتانسیل افزایش قربانیان.

نزدیک به 300 زندانی در طبخ زندان شهرستان در شیکاگو تست مثبت برای این ویروس و دو فوت کرده اند.

People wearing protective masks leave the Cook County jail complex on April 09, 2020 in Chicago, Illinois. With nearly 400 cases of COVID-19 having been diagnosed among the inmates and employees, the jail is nation’s largest-known source of coronavirus infections
تصویر: صدها مورد از COVID-19 تشخیص داده شده اند در طبخ زندان شهرستان در شیکاگو

این بیماری همه گیر را epicentre به مدت طولانی از آنجا منتقل شده از چین که در اوایل این هفته گزارش جدید مرگ و میر برای اولین بار در طول شیوع بیماریبه اروپا و آمریکا.

مانند بسیاری از دیگر نقاط جهان ما ساکنان تحت بی سابقه مستند سفارشات که بسته کسب و کار و نگهداری بسیاری از افراد در داخل خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Maria Jose Garcia, an intensive care unit nurse, poses outside her workplace, a hospital, amid the coronavirus...
تصویر: برخی از مستند محدودیت در اسپانیا برداشته خواهد شد در روز دوشنبه

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که این کشور تعداد مرگ و میر هنوز هم می تواند افزایش انبوه و سنبله به بیش از 200,000 تابستان اگر سفارشات نگه داشته و نه در محل برای بیش از 30 روز است.

در ضمن همانطور که بسیاری از کشورها در اروپا basked در آفتاب بیش عید پاک تعطیلات آخر هفته مقامات با استفاده از انواع و اقسام اقدامات از جمله موانع در ایتالیا و سوار گشت زنی در سواحل و پارک ها در اسپانیا – برای جلوگیری مردم از سفر و یا اقامت در خارج.

“آیا انجام کارهای احمقانه گفت:” دومنیکو Arcuri, ایتالیا, ویژه کمیسر ویروس اضطراری است.

“آیا رفتن به ادامه رفتار مسئولانه به عنوان شما انجام داده اند تا به امروز استفاده از سر خود را و شما احساس مسئولیت است.”

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برخی از دولت ها را شروع کرده اند به مراحل آزمایشی به سوی آرامش خاموش شدن ناگهانی با وجود کارشناسان بهداشت هشدار داد که این ویروس می تواند بازگشت اگر مردم به اندازه کافی دقیق نیست.

اتریش با هدف بازگشایی مغازه های کوچک در روز سه شنبه, در حالی که مقامات اسپانیایی گفته اند که آنها را توزیع 10 میلیون ماسک صورت عمده در قطار و ایستگاه های مترو در یک پیشنهاد برای جلوگیری از پرش در عفونت زمانی که برخی از محدودیت ها برداشته در روز دوشنبه.

رئیس بهداشت جهانی سازمان Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار میدهد که تسهیلات در موعد مقرر می تواند “منجر به یک کشنده تجدید حیات”.

در سطح جهانی تایید عفونت افزایش یافته و بالاتر از 1.7 میلیون با بیش از 100 ، 000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نزدیک به 400000 نفر بهبود یافته اند از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>