نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی را ببینید بيماران از منطقه فیلادلفیا در میان coronavirus همه گیر

نمایی از USNS راحتی در اسکله 90 در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. به راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مجهز به بيماران در 24 ساعت اما نمی خواهد در درمان بیماران مبتلا به COVID-19. کشتی 1000 تخت و 12 اتاق عمل خواهد شد کمک به کاهش فشار در نیویورک بیمارستان که بسیاری از آنها در حال حاضر با غرق COVID-19 بيمار.

نانسی ریورا | Bauer-Griffin | گتی ایماژ

واشنگتن — پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را شروع به دریافت بيماران از بیشتر منطقه فیلادلفیا در USNS راحتی در بیمارستان کشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در انتظار حمایت های پزشکی مورد نیاز در بیشتر فیلادلفیا منطقه USNS راحتی آماده است برای پذیرش بیماران در عرض یک ساعت سفر شعاع از کشتی” با توجه به بیانیه شمالی دستور پنتاگون منجر به Covid-19 عملیات در ایالات متحده است.

پنتاگون مستقر USNS راحتی و USNS Mercy hospital کشتی در ماه مارس برای کمک به با موجی coronavirus موارد است.

این USNS راحتی که وارد در شهر نیویورک در مارس 30, از آن خانه در بندر نورفولک ویرجینیا دریافت آن بیمار برای اولین بار در اوایل این ماه. بیمارستان کشتی دگرگون شد برای دریافت coronavirus بیماران و حداکثر ظرفیت 500 تخت.

ملوان دون تجهیزات حفاظت فردی قبل از ورود به بخش مراقبت ويژه به درمان بیماران در داخل بیمارستان کشتی USNS راحتی.

متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس سارا Eshleman | نیروی دریایی ایالات متحده

این USNS Mercy و USNS راحتی مجهز به 12 اتاق عمل یک بانک خون آزمایشگاه پزشکی یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه و یک اسکنر CT. هر کدام از این 15 بیمار در بخش 80 تخت ICU و 10 دستگاه آسانسور برای انتقال بیماران بین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

رگ های دوقلو ممکن است گسترش به دیگر شهرهای ساحلی مانند نیواورلئان به عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور افزایش یابد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>