آمریکا و مکزیک, مرز محدودیت ها انتظار می رود به عنوان coronavirus گسترش

مشاهده San Ysidro بندر ورود به چند اتومبیل را وارد کنید و ما را از تیخوانا, Baja California دولت مکزیک در 19 مارس سال 2020 است.

Guillermo آریاس | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده انتظار می رود که اعلام محدودیت های سفر در سراسر مرز با مکزیک به عنوان بخشی از این تلاش به ساقه جزر و مد از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک منبع آشنا با این طرح گفت: NBC News.

این محدودیت به شمار می رود نشان داد جمعه با توجه به گزارش منتشر شده توسط آژانس خبری رویترز که ذکر شده دو نفر از مقامات آشنا با این موضوع.

این منبع گفت که این محدودیت در مرز ایالات متحده و مکزیک خواهد بود شبیه به توافق با کانادا که اعلام شد روز شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کانادا و نخست وزیر جاستین ترودو در آن روز گفت: آنها به طور موقت بسته شدن خود را از سازمان ملل’ border — طولانی ترین در جهان — به غیر ضروری ترافیک.

در روز سه شنبه کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت خود را نزدیک مرزهای خارجی به غیر از شهروندان در اکثر موارد برای یک ماه.

شده اند وجود دارد بیش از 236,000 موارد coronvirus گزارش در سراسر جهان, با حداقل 9,790 مرگ و میر.

در ایالات متحده به تنهایی وجود داشته است حداقل 11,238 coronavirus موارد و حداقل 157 مربوط به مرگ و میر.

مکزیک 118 مورد تأیید و 1 گزارش, مرگ, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است که ردیابی گسترش coronavirus و مرتبط با بیماری COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>