ما بازار نیست و قیمت در یک ‘قابل توجه موج دوم’ از coronavirus می گوید سیتی بانک خصوصی

معامله گران کار قبل از بسته شدن بل در بازار بورس نیویورک در اوت. 14, 2019 در شهر نیویورک است.

یوهانس EISELE | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

عمده شاخص های سهام ایالات متحده ممکن است بهبود خود را از پایین ترین نرخ های اخیر اما سیتی بانک های خصوصی روز دوشنبه هشدار داد که این بدترین حالت ممکن است بیش از.

“در صورتی که ما باید یک کار بسیار مهم موج دوم بیماری در ایالات متحده آمریکا است که باعث بیشتر خاموش کردن اقتصاد … که واضح نیست قیمت به بازار” دیوید Bailin ارشد بانک سرمایه گذاری افسر گفت: “CNBC “Squawk Box آسیا است.”

“چیز دیگری که ممکن است قیمت به بازار است این واقعیت است که این ویروس ممکن است یکی دیگر از 18 تا 24 ماه واقعا به چرخه را از طریق جهان و در نهایت باید یک واکسن,” او اضافه شده است.

در سه ماهه دوم ما انتظار داریم درآمد به معنای واقعی کلمه سقوط 40% یا بیشتر در سراسر هیئت مدیره.

دیوید Bailin

سیتی بانک خصوصی

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 2.4 میلیون نفر در سطح جهان با ایالات متحده گزارش بیشترین تعداد از موارد در سراسر جهان اطراف 760,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

گسترش سریع وادار متحده در سراسر ایالات متحده برای تحمیل مستند اقدامات درجات مختلف که ناشی از بیکاری به سنبله به عنوان کسب و کار در تلاش برای شناور باقی می ماند.

فرصت خرید

با همه گیر بالقوه کشیدن از بسیاری دیگر Bailin گفت که او “به طور قابل توجهی” کاهش انتظارات برای شرکت درآمد در مقایسه با اکثر تحلیلگران. او توضیح داد که درجه که این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار کسب و کار در ماه مارس خواهد بود “اشاره” در آنچه اتفاق خواهد افتاد در آینده چهارم.

“در سه ماهه دوم ما انتظار داریم درآمد به معنای واقعی کلمه سقوط 40% یا بیشتر در سراسر هیئت مدیره است و ما انتظار نداریم که درآمد در ایالات متحده به بازگشت به خود را در سه ماهه اول سطح نه چهارم از در حال حاضر,” او گفت:.

این بدان معنی نیست که سرمایه گذاران باید اقامت در خارج از بازارهای مالی ایالات متحده. به جای Bailin وجود دارد گفت: برخی از فرصت های خوب در بازار stateside.

CIO گفت که برای سهام نهادهای مالی ایالات متحده برگزار شد به شدت در بحران است. در اوراق قرضه فضای چند عملکرد بالا نام خارج از بخش انرژی به نظر می رسد “بسیار خوب قیمت مناسب” و “قسمت” از درجه سرمایه گذاری بخش هنوز هم به نظر می رسد “بسیار جذاب” او گفت:.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از نقاط به دنبال عملکرد و من فکر می کنم این مهم است که سرمایه گذاران به دنبال آن عملکرد در حال حاضر به دلیل یک بار این بحران عبور می کند و شش ماه به 12 ماه و 18 ماه از در حال حاضر — من انتظار دارم که این گسترش در این اوراق قرضه در حال رفتن به قطعا عقب نشینی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>