یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 Coronavirus اجرا می شود با کشتی های کروز مستقر در پس زمینه در بندر لانگ بیچ کالیفرنیا در آوریل 11, 2020.

Apu گومز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده آمریکا مجلس کمیته حمل و نقل و زیرساخت های روز جمعه به نام کارناوال پارسیان به کشت و اسناد مربوط به آن در پاسخ به شیوع کروناویروس در آن کشتی که آلوده بیش از 1500 کشته و ده ها تن از مردم است.

این کمیته می گوید که در آن صلاحیت بیش از حمل و نقل دریایی مسائل ساخته شده درخواست در نامه فرستاده شده به کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد, U. s. Coast Guard و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تماس با کشتی های کروز “بارور زمین پرورش برای بیماری های عفونی.”

“ما امیدواریم که واقعیت Covid-19 همه گیر خواهد شد محل تجدید تاکید بر بهداشت عمومی و ایمنی مسافر اما رک و پوست کنده که دیده نمی شده است تا به این نقطه” در این نامه می خواند. “به نظر می رسد به عنوان اینکه کارناوال شرکت و نمونه کارها خود را از نه خطوط کروز که نشان دهنده 109 کشتی های کروز است که هنوز در تلاش برای فروش این خط کروز فانتزی و نادیده گرفتن سلامت عمومی را تهدید.”

نمایندگان کارناوال بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

نامه امضا شده است توسط پیتر DeFazio the Oregon دموکرات که ریاست کمیته و Sean Maloney نیویورک از حزب دموکرات و رئیس حمل و نقل دریایی فرعی. از کنگره درخواست طیف وسیعی از اسناد و مدارک از شرکت از جمله تمام سوابق که مرجع coronavirus.

در حالی که کل صنعت کروز لرزاند بوده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس کارناوال که بزرگترین شرکت کروز در جهان شده است و در مرکز چندین بالا مشخصات شیوع بیماری در آن عروق. آن الماس شاهزاده بود در قرنطینه یک پورت در یکی از اولین و مهمترین شیوع بیماری در خارج از چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر.

کارناوال پارسیان ناوگان 109 کشتی تا به حال یک تعداد غیر منتظره ای بالا از شیوع این نامه می گوید. این نامه اضافه می کند که حداقل نه کارناوال متعلق به کشتی ها گزارش کرده اند Covid-19 شیوع بیماری که آلوده بیش از 1500 نفر و کشته شدن دست کم 39 نفر است.

“ما از کمیته های کنگره آمریکا و مردم آمریکا باید مطمئن باشید که جهانی خط کروز صنعت و کارناوال شرکت & PLC در حال سازماندهی اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که ایمنی سفر و خدمه خواهد بود خود را اولویت شماره یک خود را هنگامی که کشتی های بادبان دوباره.”

سهام کارناوال بودند پایین بیش از 11 درصد در روز جمعه. سهام این شرکت به پایین است که بیش از 70 درصد از Jan. 1.

در مارس 14 مصاحبه با CNBC کارناوال مدیر عامل آرنولد دونالد گفت: او دارای امید بالا برای صنعت چگونه خواهد گزاف گویی پس از coronavirus بیماری همه گیر.

“سفر رفتن به, بازگشت, سفر و اوقات فراغت و زمانی که آن را ندارد, ما بازگشت با آن است. گردهمایی اجتماعی در برخی از نقطه بازگشت و هنگامی که آن را نشانی از مردم می خواهید به کروز,” او گفت: در CNBC “بسته شدن بل.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de