ایالات متحده آماده است برای آنچه در آینده به عنوان COVID-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور, بهداشت و بیماری های عفونی پزشک متخصص Michael Osterholm گفت CNBC در روز سه شنبه.

ویروس پیشی گرفته است مهار مرحله, او گفت:, و دولت آمریکا پاسخ مناسب برای قدر گسترش این کشور خواهد شد و به احتمال زیاد ببینید.

“در حال حاضر ما در حال نزدیک شدن به این مانند آن است که واشنگتن دی سی کولاک — برای یک زن و شوهر روز ما تعطیل,” مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا گفت: “Squawk Box” ، “این در واقع یک coronavirus زمستان و ما در هفته اول.”

ایالات متحده است حاوی ویروس Osterholm اضافه شده هشدار آن است که قابل ملاحظه ای بیشتر مسری از برخی مقامات آمریکایی هشدار داده اند. او گفت: مهم ترین چیز این است برای محافظت از افرادی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از این ویروس عمدتا افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

“این است که فقط به حفظ كردن. ما باید برای جلوگیری از فریب مردم به فکر این است که تنها با تماس نزدیک جایی که من باید در عرض 2 یا 3 فوت است. ما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر انتقال,” او گفت:. “وجود خواهد داشت گسترده انتقال این ویروس در سراسر کشور و آنچه که ما باید انجام دهید این است نگه داشتن افرادی که در معرض خطر داشتن نتایج بد مسن اساسی شرایط بهداشتی از قرار گرفتن در معرض.”

COVID-19 آلوده بیش از 755 آمریکایی ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز و کشته شدن حداقل 26. دانشگاه جانز هاپکینز’ داده ها نشان می دهد که این ویروس به بیش از نیمی از ایالات متحده است.

Osterholm به نام مقامات ایالات متحده به وضوح بیشتری به برقراری ارتباط به آمریکا تهدید COVID-19 شمار است.

“چیزی که من واقعا در مورد ما واقعا نه مجموعه ای از دستور کار اینجا برای آمریکا من فکر می کنم در یک راه واقعی” او گفت:.

سخت ترین ضربه متحده عبارتند از نیویورک و کالیفرنیا و واشنگتن است. بیش از 24 ساعت گذشته ایالات متحده تایید کرده است حداقل 148 جدید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مارک نزدیک به 25% افزایش در موارد بیش از شب.

“ما در حال رفتن به دیدن انتقال برای بسیاری از هفته بیشتر به آمده” Osterholm گفت. “ما باید به آماده شدن برای آن است.”

Osterholm سخنان تکرار است که یک مقام ارشد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری که روز دوشنبه هشدار داد که بسیاری از آمریکایی ها را به معرض COVID-19 بیش از یک یا دو سال آینده با بسیاری از مردم در ایالات متحده بیمار شدن. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی نیز توصیه می شود که مردم بیش از 60 و هر کسی با شرایط پزشکی مزمن دست و پنجه نرم کردن برای یک اقامت طولانی خانه, انعکاس Osterholm اظهارات.

“این ویروس قادر به گسترش به راحتی و پایدار از فرد به فرد و … وجود دارد اساسا هیچ ایمنی در برابر این ویروس در جمعیت” او به خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی با استناد سازمان بهداشت جهانی مورد مطالعه قرار داده است که بیش از 70000 نفر در چین است.

“آن را عادلانه می گویند که به عنوان مسیر شیوع همچنان بسیاری از مردم در ایالات متحده را در برخی از نقطه در زمان و هم در این سال و یا بعدی باشد در معرض این ویروس و یک فرصت خوب وجود دارد, بسیاری از را تبدیل به بیمار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im