رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تخته یک نیروی هوایی به عنوان او حرکت واشنگتن برای سفر به میشیگان در پایگاه مشترک اندروز در مریلند ژانویه 30 سال 2020 است.

لی میلیس | ایسنا

رای دهندگان تقریبا تقسیم بر اینکه آیا سنا باید حذف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید پیش از انتخابات میله میله برای این هفته با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی منتشر شده در روز یکشنبه ،

این نظرسنجی نشان می دهد که 46 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده می گویند اتاق باید رای به حذف رئیس جمهور از اتاق در حالی که 49 درصد فکر می کنم آن را باید انجام دهید. حتی پس از 52 درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند تهمت تجاوز قدرت خود را با درخواست یک دولت خارجی به بررسی یک حریف سیاسی و 53 درصد می گویند او مسدود کنگره با همکاری با استیضاح بررسی است. این دو اتهام وارد خانه برابر رئیس جمهور در مقالات استیضاح آن گذشت در ماه دسامبر.

این نظرسنجی همچنین نشان داد 39 درصد از رای دهندگان فکر می کنم در ادامه اطلاعات کافی را در تصمیم گیری خود را در حالی که 37 درصد آن را می گویند نیاز به جمع آوری اطلاعات بیشتر. یکی دیگر از 22 درصد پاسخ دادند که آنها نمی دانند که به اندازه کافی می گویند. ایران-برگزار مجلسی رای دادند در برابر تماس های اضافی شاهدان روز جمعه در یک 51-49 رای دادن.

نظرسنجی انجام شده Jan. 26-29 می آید تنها چند روز قبل از سنا می رود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه. محاکمه آغاز شده و حدود دو هفته پیش و دموکرات ها تا به حال تحت فشار قرار دادند برای اتاق به دنبال بیشتر اسناد و مدارک و شهادت از سابق مشاور امنیت ملی, جان بولتون, در میان دیگران.

خانه متهم با سوء استفاده از قدرت خود را با اصرار اوکراین به بررسی 2020 نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن و پسرش شکارچی خود را به عنوان مدیریت نکردن بحرانی کمک های نظامی. آن را نیز متهم او را با مانع کنگره از حمله به خود را انجام.

این نظرسنجی همچنین سنجیده که رای دهندگان را انتخاب کنید در فرضی انتخابات matchups بین تهمت و بایدن و دیگر بالا 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری. اول-در-این-ملت آیووا قفقاز روز دوشنبه شروع فرایند رای دهندگان انتخاب که دموکرات را مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

سابق معاون رئیس جمهور بایدن کرایه بهترین در برابر تهمت در اوایل سر-به-سر نظرسنجی. او منجر وقت با 50% به 44% حاشیه های نظرسنجی ها یافت می شود.

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., است 4-درصد مزیت 49 درصد به 45 درصد است. سناتور. الیزابت وارن D-Mass., آگهی 48 درصد به 45 درصد است.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg 1 درصد لبه 46 درصد به 45 درصد است.

بایدن ساندرز و وارن همه نگه کوچکتر منجر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن از آنها در ماه دسامبر بررسی.

بایدن و ساندرز در حال مانورهای رندانه برای موقعیت در بالای دموکراتیک زمینه است. این نظرسنجی در بر داشت این جفت ارز در یک مجازی کراوات در سراسر کشور در میان دموکرات اولیه رای دهندگان. ساندرز تا 27 درصد به 26 درصد لبه بیش بایدن.

رای گیری به طور متوسط در سه نامزدی متحده, Iowa, نیوهمشایر و نوادا نشان می دهد به طور بالقوه رقابتی و مسابقات, در حالی که بایدن برد بزرگ آگهی در چهارمین ایالت کارولینای جنوبی است.

نظرسنجی بررسی 1000 رای دهندگان ثبت شده و دارای یک حاشیه خطا به علاوه یا منهای 3.1 درصد است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de