رئیس جمهور چین همچنین از دبیر کلی حزب کمونیست چین کمیته مرکزی و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی و صندلی و یک سمپوزیوم در دانشکده پزشکی دانشگاه در پکن پایتخت چین 2 مارس سال 2020 است.

یان یان | Xinhua News Agency | گتی ایماژ

مقامات ایالات متحده بر این باورند چین پوشش داده شده تا میزان شیوع کروناویروس — و چگونه این بیماری مسری است — برای انبار کردن لوازم پزشکی مورد نیاز برای پاسخ به این هوش اسناد و مدارک نشان می دهد.

رهبران چینی “عمدا پنهان شدت” این بیماری همه گیر از جهان در اوایل ژانویه با توجه به چهار صفحه Department of Homeland Security intelligence report به تاریخ مارس 1 به دست آمده و توسط آسوشیتد پرس. وحی می آید به عنوان برگ برنده دولت خود را تشدید کرده است انتقاد از چین با وزیر خارجه مایک Pompeo گفت: روز یکشنبه که این کشور مسئول گسترش بیماری و باید پاسخگو باشند.

واضح تر شعارهای همزمان با منتقدان دولت گفت: دولت در پاسخ به این ویروس کند و ناکافی است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی متهم کرده اند و او را شلاق چین ژئوپولیتیک اما مهم شریک تجاری ایالات متحده در تلاش برای منحرف کردن نقد در خانه.

طبقه بندی نشده اما مشخص شده “فقط برای استفاده رسمی” این تحلیل آمده است که در حالی که کم اهمیت جلوه دادن شدت coronavirus چین افزایش واردات و کاهش صادرات تجهیزات پزشکی. آن را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر انجام این کار توسط “انکار وجود محدودیت های صادرات و obfuscating و تاخیر در ارائه آن تجارت اطلاعات” تحلیل متحده است.

این گزارش همچنین می گوید چین برگزار کردن اطلاع رسانی سازمان جهانی بهداشت که کروناویروس “بود سرایت” برای بسیاری از ژانویه پس از آن می تواند جهت تجهیزات پزشکی از خارج از کشور — که در آن به واردات از ماسک صورت و جراحی روپوش و دستکش شدت افزایش یافته است.

کسانی که نتیجه گیری بر اساس 95% احتمال دارد که چین تغییرات در واردات و صادرات رفتار نمی شد در محدوده نرمال بر اساس این گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و این باورند که چین می تواند به هر طریقی coronavirus با توجه به برخی از نوع وحشتناک “اشتباه است.” خود سازمان های اطلاعاتی می گویند که آنها هنوز در حال بررسی یک مفهوم مطرح شده توسط رئیس جمهور و مشاوران است که این بیماری همه گیر ممکن است ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه.

صحبت یکشنبه در ABC “این هفته” Pompeo گفت که او تا به حال هیچ دلیلی برای باور کردن که این ویروس بود به عمد به گسترش است. اما او افزود: “به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها که سابقه اجرا عام و آزمایشگاه.”

“این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه” Pompeo گفت. “و به این ترتیب در حالی که جامعه ایران در ادامه به انجام کار خود را, آنها باید همچنان به انجام این کار و تایید به طوری که ما خاص, من می توانم به شما بگویم که وجود دارد مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان.”

وزیر امور خارجه به نظر می رسد با اشاره به شیوع بیماری های قبلی از ویروس های تنفسی مانند سارس است که آغاز شده در چین. سخن گفتن او دیده می شود ممکن است به عنوان توهین آمیز در چین است. هنوز Pompeo تکرار همان ادعای تقریبا کلمه به کلمه ساعت بعد از طریق یک توییت بعد از ظهر یکشنبه.

صحبت یکشنبه در فاکس نیوز کانال “صبح روز یکشنبه آتی” سناتور. تد کروز سناتور تگزاس تکرار است که ضریب اطمینان گفت که او معتقد است که چین “مهم ترین جغرافیای سیاسی تهدید به ایالات متحده برای قرن آینده است.”

“دولت کمونیست در چین خرس عظیم مسئولیت عظیم مستقیم مجرمیت برای این بیماری همه گیر. ما می دانیم که آنها تحت پوشش آن” کروز گفت. “تا به حال آنها رفتار مسئولانه و ارسال بهداشت حرفه ای و قرنطینه شده است وجود دارد یک احتمال واقعی این می توانست یک منطقه ای شیوع و همه گیر جهانی. و صدها هزار نفر از مرگ و میر در سراسر جهان هستند در حس بسیار واقعی مسئولیت مستقیم کمونیست چینی دولت نهفته است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de