ما اینتل جامعه بررسی اینکه آیا coronavirus پدید آمده به طور تصادفی از یک چینی آزمایشگاه

تکنسین های آزمایشگاه کار بر روی تست نمونه از مردم را به آزمایش می شود برای COVID-19 coronavirus در یک آزمایشگاه در Shenyang در چین و شمال شرقی استان لیائونینگ در فوریه 12 سال 2020 است.

خ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ایالات متحده در جامعه اطلاعاتی بررسی این که آیا این ویروس که ناشی از جهانی همه گیر پدید آمده به طور تصادفی از یک آزمایشگاه تحقیقاتی مطالعه بیماری در خفاش فعلی و سابق آمریکا مقامات اطلاعاتی بگویید NBC News.

جاسوسی سازمان را رد کرد که رمان coronavirus بود ساخته دست انسان در این مقامات می گویند. اما دانشمندان در یک نظامی و یک غیر نظامی آزمایشگاه در ووهان که در آن ویروس سرچشمه شناخته شده است به انجام تحقیقات در حال انجام در coronaviruses مقامات می گویند. آنها می گویند سازمان های اطلاعاتی جمع آوری کرده اند و در حال وزن شواهدی وجود دارد که کارمند یکی از آزمایشگاه می تواند تبدیل شده اند به طور تصادفی آلوده و چپ تسهیلات با ویروس.

“این یک احتمال هر چند نه به احتمال زیاد امکان” یک مقام گفت NBC News.

در مورد هوش در امروز, وزیر دفاع علامت Esper گفت: “این چیزی است که ما شده ایم از نزدیک در حال حاضر برای برخی از زمان” و اضافه کرد که نتایج این بررسی ها تا کنون “مجمل.”

مشترک رئیس ستاد رئیس علامت Milley به خبرنگاران گفت: این هفته که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی در حال گرفتن “یک نگاه” در این که آیا coronavirus سرچشمه در ووهان آزمایشگاه.

“ما نمی دانیم که برای برخی” Milley به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش یافته است برای پاسخ به یک سوال در مورد هوش در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

چین اختلافات که این ویروس می تواند سرچشمه گرفته و در ووهان آزمایشگاه. سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian و گفت: این سر از سازمان بهداشت جهانی است “بارها و بارها گفت: هیچ مدرکی وجود ندارد که” این ویروس ساخته شده در آزمایشگاه و “شناخته شده کارشناسان پزشکی” این باور وجود دارد که “هیچ پایه و اساس علمی” ادعا می کند از “به اصطلاح آزمایشگاهی نشت.”

به طور جداگانه این ایده که این ویروس پدید آمده در بازار حیوانات در ووهان همچنان مورد بحث توسط کارشناسان. دکتر رونالد Waldman, یک مقام سابق در مراکز کنترل بیماری و بهداشت عمومی کارشناس در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: نظریه کاهش یافته است از نفع در برخی محله های, در بخشی به دلیل یکی از اولیه افراد آلوده تا به حال هیچ اتصال به بازار است.

دو آزمایشگاه در ووهان شده اند انجام تحقیقات در coronaviruses موجود در خفاش.

در ماه نوامبر سال 2017 در این تیم تحقیقاتی در ووهان موسسه ویروس شناسی به چاپ یک مقاله شناسایی جمعیت خفاش است که ممکن است باید پناه ویروس که باعث 2015 شیوع بیماری سارس.

مقامات ایالات متحده بارها گفته است که چین بوده است نه شفاف در آن دست زدن به ویروس. دولت چین حاضر به نوبه خود بیش اولیه نمونه ها به آمریکایی محققان و چین بازداشت است و افرادی که سعی در جلب توجه به ظهور بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>