ما-هند ایران دشوار است اما غیر ممکن نیست, سابق سفیر هند در کابل می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “امریکا برای اولین بار” سیاست و نخست وزیر نارندرا مودی “در هند” کمپین را یک معامله تجاری بین دو کشور سخت تر از سابق هند سفیر آمریکا در روز جمعه گفت.

هنوز یک توافقنامه تجارت که تهمت بازديد مودی در هند هفته آینده است و نه غیر قابل عبور میرا شانکار گفت CNBC “نشانه های خیابانی.”

“من فکر می کنم با توجه به صبر و زمان هر دو کشور تمایل به حل و فصل اختلافات خود را در یک راه است که متقابلا سودمند” شانکار گفت. “تعدادی از مسائل کوچک روی میز است که می تواند شاید به کار گرفته شده بیشتر به راحتی و پس از آن وجود دارد بیشتر مسائل پیچیده که زمان را به حل و فصل مانند داده های محلی سازی.” او با اشاره به قوانین در حال حاضر در دست بررسی است که نیاز به شرکت های اینترنتی برای ذخیره اطلاعات در هند کاربران در داخل کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با توجه به شروع دو روز وزارت امور خارجه هند روز دوشنبه درگیری های رسمی در دهلی نو و احمدآباد در مودی در ایالت گجرات. از آن خواهد شد تهمت اولین سفر رسمی خود به هند پس از مصرف در ژانویه 2017.

نخست وزیر هند نارندرا مودی (R) و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در حاشیه G20 در نشست سران در بوئنوس آیرس در تاریخ 30 نوامبر سال 2018 است.

Saul لوئب | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

قانون جدید ممکن است همه چیز را پیچیده تر

کارشناسان همچنین نگرانی که هند قصد دارد به معرفی یک اطلاعات جامع قانون حفظ حریم خصوصی ممکن است پیچیده و مهم است. اطلاعات شخصی حفاظت لایحه می تواند انشعابات بالقوه برای ایالات متحده شرکت های فن آوری مانند Facebook و Google.

این لایحه در حال حاضر تحت بررسی در مجلس و منع از شرکت های پردازش اطلاعات شخصی حساس خارج از هند. در حالی که اطلاعات حساس شخصی ممکن است منتقل خارج از کشور تحت شرایط خاص آنها هنوز هم باید همچنان ذخیره شده در داخل هند با توجه به یک تجزیه و تحلیل از PwC.

اگر می خواهید به شرکت استفاده شخصی کسی اطلاعات آنها نیاز به دنبال اجازه صریح و که کاربر ممکن است درخواست برای داده های خود را به پاک شود. آن است که شبیه به مقررات در اروپا و به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات.

پرسید: اگر این لایحه می تواند به پیچیده تر شدن روابط میان هند و ایالات متحده شانکار گفت: این یک مسئله بزرگتر از فقط دو کشور.

“سوال وجود دارد از امنیت داده ها وجود دارد سوال از حریم خصوصی شهروندان وجود دارد تعداد زیادی از سوالات و این باید به طور متعادل در مقابل (سمت) سهولت عملیات,” او گفت:.

“وجود خواهد داشت یک بزرگتر مذاکره در مورد این موضوع در سطح جهانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>