ما مقامات بهداشتی را بررسی بیماران مبتلا به آنفولانزا مانند علائم کروناویروس

مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی مدیر نانسی r. schultze ، صحبت می کند در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در هماهنگ بهداشت عمومی در پاسخ به این 2019 coronavirus (2019-nCoV) 28 ژانویه 2020 در واشنگتن, DC.

ساموئل کروم

آمریکا مقامات بهداشتی نظارت خواهد مردم با علائم شبه آنفولانزا برای coronavirus در پنج شهرستانها مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت.

پنج آزمایشگاه در لس آنجلس سان فرانسیسکو, سیاتل, شیکاگو و نیویورک. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در آژانس گفت: CDC در نظر دارد برای اضافه کردن شهرستانها بیشتر در هفته های آینده تا CDC به دست “نظارت ملی.”

طرح r. schultze ، گفت: برای تجهیز امکانات در سراسر کشور با تجهیزات آزمایشگاه تست COVID-19 جدید کروناویروس. او افزود که این سیستم را به عنوان یک هشدار دهنده اگر ویروس گسترش می یابد که “باعث تغییر در پاسخ ما استراتژی است.”

اعلام می آید به عنوان جهانی موارد COVID-19 عبور از 64000 با بیش از 1,380 مرگ و میر بیشتر در چین است. وجود دارد فقط 15 مورد در ایالات متحده این هفته سه آمریکایی بودند که تخلیه از شهر ووهان کانون شیوع آزمایش مثبت برای این ویروس در کالیفرنیا و تگزاس.

بیش از 600 آمریکایی که تخلیه شدند از ووهان باقی می ماند در قرنطینه r. schultze ، گفت: و آنها که از نزدیک تحت نظارت علائم ویروس.

“این است که یک لایه اضافی از پاسخ ما کمک خواهد کرد که ما تشخیص اگر و هنگامی که این ویروس در حال گسترش در جامعه” r. schultze ، گفت:. “همه تلاش های ما در حال حاضر برای جلوگیری از پایدار گسترش ویروس در جامعه ما, اما ما نیاز به آماده برای امکان آن را گسترش می یابد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>