ما مقامات بهداشتی آماده شدن برای شیوع کروناویروس برای تبدیل شدن به همه گیر

مسافران با پوشیدن ماسک می رسند در یک پرواز مستقیم از چین پس از یک سخنگوی از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: یک مسافر از چین بوده است که فرد برای اولین بار در ایالات متحده تشخیص داده می شود با ووهان coronavirus در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در سی تک, واشنگتن, ژانویه 23 سال 2020 است.

دیوید رایدر | ایسنا

آمریکا مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای COVID-19 coronavirus که به کشته شدن حداقل 2,249 مردم و بیمار بیش از 76,700 در سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در روز جمعه گفت.

“ما شاهد جامعه گسترش در اینجا در ایالات متحده و در عین حال, اما آن را بسیار ممکن است حتی احتمال دارد که آن را در نهایت ممکن است اتفاق می افتد” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی. “هدف ما همچنان به کاهش مقدمه ای از این ویروس به آمریکا این اقدام به خرید ما زمان بیشتری را برای آماده سازی جوامع برای موارد بیشتر و احتمالا پایدار گسترش یابد.”

CDC در حال کار با دولت های محلی و ادارات بهداشت “به ما سلامت عمومی نیروی کار برای پاسخ به محلی موارد و احتمال شیوع این می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر” او گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده ممکن است نیاز به موسسه سختگیرانه قرنطینه اقدامات از جمله کسانی که در حال حاضر در محل در چین که در آن مدارس تعطیل هستند شامل گسترش یافته است.

“در روز ممکن است که ما ممکن است نیاز به اجرای چنین اقدامات در این کشور,” او گفت:.

R. schultze ، گفت که 319 آمریکایی ها تخلیه شدند در این هفته از الماس شاهزاده کشتی بود که قرنطینه در بندر یوکوهاما در نزدیکی ژاپن پس از شیوع ظهور پردازنده در اوایل این ماه. با وجود قرنطینه که نگهداری مسافران محدود به کابین این ویروس آلوده بیش از 600 مسافر و خدمه از جمله برخی از آمریکایی ها که در حال درمان در ژاپن, r. schultze ، گفت:.

“متعددی وجود دارد که آمریکایی ها با COVID-19 که در بیمارستان بستری هستند و در ژاپن و کسی که به طور جدی بیمار است,” او گفت:.

از 319 آمریکایی ها به ارمغان آورد از ژاپن r. schultze ، گفت: 18 از آنها را آزمایش مثبت برای COVID-19. او گفت: این امکان وجود دارد که برخی از این بیماران نیست تست مثبت قبل از سوار شدن به تخلیه پرواز در ژاپن, اما که آنها “در حال حاضر انکوبه این بیماری است.”

پیش از آن در روز, سازمان بهداشت جهانی گفته آنها نگران بودند که با این ویروس شیوع در ایران, محلی که در آن مقامات بهداشت تایید کرده اند 18 مورد جدید و 4 و میر در فقط دو روز.

در حالی که اکثر موارد در چین — با فقط 15 تایید در آمریکا — سی دی کار کرده است با مراقبت های بهداشتی بخش به آماده شدن برای این ویروس به “یک جای پا در U. S” r. schultze ، به خبرنگاران گفت: Feb. 12.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>