نگرانی در مورد کوروناویروس باعث بیماری و مرگ و میر در چین بسیاری از رژه را برانگیخت در شهر نیویورک, نیویورک سالانه سال جدید قمری رژه عینک فولاد, ماسک, ژانویه 25 سال 2020 است.

EuropaNewswire | Gado | گتی ایماژ

آمریکا مقامات وزارت بهداشت در حال پیگیری سریع کار بر روی یک coronavirus واکسن امید به شروع مراحل اولیه دادگاه ظرف سه ماه آینده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز سه شنبه گفت.

که جدول زمانی خوشبین است و فاز 1 آزمایش به این معنا نیست “شما باید یک واکسن است که آماده است برای استقرار” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی یک سازمان در درون وزارت بهداشت و خدمات انسانی. آن می تواند یک سال یا بیشتر قبل از واکسن آماده برای فروش به او گفت.

“آن را سه ماه به آن را به دادگاه سه ماه به ایمنی ايمنی زايی اطلاعات” Fauci گفت: در طول یک نشست خبری در کشور, پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن 106 نفر در سرزمین اصلی چین و آلوده تقریبا 4,700 در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده است.

“سپس شما را در حرکت به فاز 2. آنچه ما از آن نقطه مشخص خواهد شد که چه اتفاقی افتاده است با شیوع بیش از کسانی که ماه,” او گفت:. “ما در حال اقدام به عنوان اگر ما را مجبور به استقرار یک واکسن. به عبارت دیگر ما در حال کار در بدترین سناریو است که این می شود یک بزرگتر شیوع.”

موسسه ملی بهداشت در حال همکاری با شرکت زیست فناوری مدرن برای توسعه واکسن با استفاده از جریان فشار از coronavirus Fauci, گفت:, و اضافه کرد که مقامات چینی بهداشتی قادر به جداسازی ویروس و به اشتراک گذاشته اند خود را به ترتیب در یک پایگاه داده.

“با توجه به تکنولوژی قرن 21 ما قادر به استفاده از آن دنباله را بیرون ژن گلیکوپروتئین سنبله خاص coronavirus را که immunogen برای استفاده در واکسن” Fauci گفت.

وجود دارد در حال حاضر ثابت شده هیچ درمانی برای این رمان coronavirus که مقامات بر این باورند نشات گرفته از یک بازار غذاهای دریایی در چین است. هنگ کنگ محققان ادعا سهشنبه آنها در حال حاضر توسعه یک واکسن برای ویروس اما هشدار داد که آن را “ماه” برای آزمایش این واکسن بر روی حیوانات و یک سال دیگر برای انجام آزمایشات بر روی انسان قبل از آن آماده است.

Johnson & Johnson افسر ارشد علمی, Dr. Paul Stoffels گفت CNBC در اوایل این هفته که او معتقد است که داروسازی می تواند به ایجاد یک واکسن در ماه های آینده برای مبارزه با این سرعت گسترش ویروس. اما او اضافه آن را می تواند تا یک سال آن را به بازار است.

در حال توسعه یک واکسن برای مبارزه با شیوع جدید می تواند مدت زمان طولانی با توجه به عوامل متعددی از جمله پیدا کردن مدل های حیوانی برای تست ممکن است واکسن و کافی داوطلبان انسانی. برای مثال اولین آزمایشات انسانی برای واکسن ابولا آغاز شد و در اواخر ماه نوامبر 2014. سازمان غذا و داروی آمریکا را تأیید نمی کند یک واکسن برای شیوع تا دسامبر 2019.

در عین حال مقامات محلی در چین با استفاده از Gilead Sciences’ داروی ضد ویروسی Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک درمان ممکن است در طول شیوع ابولا در ایالات متحده مقامات بهداشت گفت: در تماس روز سه شنبه. برخی از مقامات نیز با استفاده از داروی ضد ویروسی Kaletra توسعه داروسازی AbbVie در “مهربان اساس است.”

نیز وجود دارد که در حال انجام مطالعات در سال 2003 شیوع سارس و 2012 شیوع بیماری MERS. پزشکان در مقایسه با زمان ویروس سارس که مشخص شد در سال 2003 و کشته شدن نزدیک به 800 نفر در سراسر جهان است.

“هنگامی که ما در برخورد با سارس ما توسعه آنتی بادیهای مونوکلونال به عنوان پتانسیل درمان” Fauci گفت. “با توجه به این تا حدودی نزدیک همسانی بین سارس و رمان جدید coronavirus وجود دارد می تواند برخی از متقاطع وجود دارد که می تواند مورد استفاده قرار گیرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de