دولت ایالات متحده دانشمند ادعا کرده است او سرنگون شد و پس از او نگرانی در مورد COVID-19 و مالاریا مواد مخدر تحت فشار قرار دادند توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان ثبت whistleblower شکایت که ادعا می کند او تنزل مقام پس از صحبت کردن.

شکایت می گوید او تحت فشار اجازه می دهد تا استفاده گسترده از هیدروکسی کلروکین یک مالاریا مواد مخدر مورد علاقه رئیس جمهور ایالات متحده با وجود فقدان شواهد و مدارک که در آن کار می کرد.

او ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواست به “سیل” نقاط مهم در نیویورک و نیوجرسی با مواد مخدر که وارد شده از کارخانه ها در پاکستان و هند که تا به حال شده است توسط ما بازرسی تنظیم کننده.

آقای روشن مخالف استفاده از مواد مخدر و احساس نیاز فوری به عمومی وجود ندارد شواهد علمی را به بالا و استفاده از آن در coronavirus بیماران شکایت متحده است.

ماه گذشته سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هشدار داد در برابر تجویز این دارو به جز در بیمارستان ها و مطالعات تحقیقاتی.

تنظیم کننده پرچم برخی از گزارش ها از کشنده قلب عوارض جانبی در coronavirus بیماران داده هیدروکسی کلروکین و یا مربوط به مواد مخدر کلروکين.

بیشتر از Covid-19

این داروها معمولا تجویز می شوند برای لوپوس و آرتریت روماتوئید و در برخی موارد می تواند باعث عوارض جانبی مانند ریتم قلب مشکلات به شدت پایین فشار خون و عضله و یا عصب آسیب می رساند.

شکایت می گوید: “به عنوان تلفات نصب شده نمایی هر روز Dr روشن به این نتیجه رسیدند که او تا به حال یک تعهد اخلاقی به آمریکا از جمله کسانی که آسیب پذیر به عنوان یک نتیجه از بیماری از COVID-19 به محافظت از آن را از مواد مخدر که به اعتقاد او تشکیل یک قابل توجه و خطر خاص به بهداشت عمومی و ایمنی است.”

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

او احساس کرده بود مقامات “حاضر به گوش دادن و یا اقدام مناسب را به دقت اطلاع رسانی” و صحبت به یک روزنامه نگار در مورد نگرانی های خود را.

آقای روشن همچنین گفت: هشدارهای زودهنگام در COVID-19 رفته بود نادیده گرفت.

شکایت خود را می گوید او “عمل کرده و با اضطرار” به نشانی گسترش coronavirus زیر از سوی سازمان بهداشت جهانی هشدار در ژانویه.

Donald Trump
‘ما گذشته اوج و شروع زندگی دوباره”

با این حال او گفت که او “مواجه می شوند مقاومت از HHS رهبری از جمله بهداشت و خدمات انسانی وزیر [Alex] آذر که به نظر می رسد قصد کمرنگ جلوه دادن این رویداد فاجعه بار.”

آقای آذر به حال “در پاسخ با تعجب در [روشن است] پیش بینی وخیم و ضرورت و تأکید کرد که ایالات متحده قادر خواهد بود برای جلوگیری از ویروس ها و نگه داشتن آن را” موسس شکایت گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر از جمله تامین تجهیزات پزشکی و قصد دارد به سهولت مستند محدودیت در تعداد متحده است.

شده اند وجود دارد نزدیک به 1.2 میلیون تایید coronavirus موارد در ایالات متحده و بیش از 70 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de