شاخص های آتی ایالات متحده نقطه به کمی پایین تر باز

شاخص های آتی سهام ایالات متحده اندکی پایین تر در صبح روز جمعه پاک کردن برخی از دستاوردهای پس از چهار روز پیروزی در وال استریت.

در حدود 4:20 p. m. و داو آتی نیز با کاهش 37 امتیاز نشان می دهد منفی باز از 49 امتیاز. آتی در شاخص S&P و نزدک هر دو کمی پایین تر است.

می آید پس از سهام صعود به اوج تمام وقت در جلسه قبلی تقویت شده توسط چین تصمیم به نصف کاهش تعرفه های کشت و آمریکا محصولات.

جهان و دومین اقتصاد اعلام کرد و آن را نصف تعرفه 75 میلیارد دلار ارزش های ایالات متحده از واردات در پنج شنبه. به این معنی متحده کالا با تعرفه نرخ 10% به زودی سقوط خواهد کرد به 5 درصد در حالی که محصولات است که باید نرخ تعرفه ها از 5 درصد کاهش خواهد یافت به 2.5%.

این حرکت است که به اثر را از Feb. 14 ساخته شد در جهت “پیشبرد سالم و توسعه پایدار” از تجارت بین دو کشور اقتصاد با توجه به بیانیه ای در چین, وزارت مالیه سایت.

با این حال تجمع در سهام ایالات متحده بود و انتظار می رود برای از دست دادن بخار در روز جمعه در بحبوحه تشدید نگرانی در مورد پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

ملی چین کمیسیون بهداشت در روز جمعه تایید کرد 31,131 موارد پنومونی کشنده مانند ویروس در کشور با 636 مرگ و میر.

اطلاعات درآمد

در داده ها مقابل وزارت کار آزاد اشتغال بخش غیرکشاورزی و نرخ بیکاری در ماه ژانویه منتشر خواهد شد در 8:30 a. m. ET.

اجماع است که برای افزایش خالص 158,000 شغل و نرخ بیکاری به ماندن در تخت 3.5% به گفته اقتصاددانان در نظرسنجی توسط داو جونز.

دستمزد برای ژانویه تجارت عمده فروشی و ارقام در ماه دسامبر و اعتبار مصرف کننده در ماه دسامبر نیز منتشر خواهد شد در روز جمعه.

در اخبار شرکت AbbVie, Avantor و غاز کانادا در میان برخی از شرکت ها می توان به گزارش آخرین درآمد سه ماهه قبل از باز کردن زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>