شاخص های آتی ایالات متحده نقطه به کمی بالاتر باز

شاخص های آتی سهام ایالات متحده اندکی بالاتر در صبح روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران از نزدیک نظارت بر پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از چین, سرعت, پخش كردن, coronavirus.

در حدود 2 p. m. و داو آینده افزایش 38 امتیاز نشان می دهد مثبت باز بیش از 69 امتیاز. آتی در شاخص S&P و نزدک هر دو حاشیه بالاتر است.

وال استریت سهام تضعیف و از بالاترین رکورد در جلسه قبلی به عنوان شرکت کنندگان در بازار دست و پنجه نرم با یک پرش در گزارش coronavirus موارد است.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه گزارش اضافی 121 مرگ و میر در سراسر کشور با 5,090 جدید تایید موارد coronavirus.

آنفولانزا مانند ویروس داشت کشته در مجموع 1,380 مردم در سرزمین اصلی چین به عنوان پنج شنبه شب بعد از کمیسیون بهداشت و درمان گفت: آن را برداشته و 108 مرگ و میر ناشی از این رقم کل با توجه به دو-تعداد در استان هوبئی — کانون جهانی شیوع کروناویروس.

این دومین روز متوالی است که این استان را داده و تغییرات را ناشی از تغییرات قابل توجهی را در سراسر کشور رقم دامن زدن به شک و تردید بسیاری در مورد صحت آنها.

کاخ سفید می کند “باید اعتماد به نفس بالا در اطلاعات بیرون آمدن از چین” یک مقام ارشد دولت آمریکا گفت: با توجه به CNBC در روز پنج شنبه.

اطلاعات درآمد

در ایالات متحده میزان خرده فروشی در ماه ژانویه و قیمت واردات در ماه ژانویه را هم منتشر می شود در 8:30 a. m. ET.

تولید صنعتی رقم برای ماه ژانویه استفاده از ظرفیت ماه ژانویه یک مقدماتی تمایلات مصرف کننده در ماه فوریه و موجودی انبارهای تجاری در ماه دسامبر به دنبال خواهد داشت کمی بعد از آن در جلسه.

در اخبار شرکت سایبان رشد Newell برندها و مردم در میان برخی از کسانی که در مجموعه ای به گزارش آخرین درآمد سه ماهه قبل از باز کردن زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>