شاخص های آتی ایالات متحده نقطه به مخلوط باز

شاخص های آتی سهام ایالات متحده مخلوط شد جمعه صبح.

در حدود 2:30 p. m. و داو آتی نیز با کاهش 9 امتیاز نشان می دهد منفی باز کردن بیش از 23 امتیاز. آتی در شاخص S&P و نزدک شد با اشاره در جهت مخالف.

قبل از حرکت بازار به عنوان شرکت کنندگان در بازار سعی کنید به ارزیابی پتانسیل اقتصادی چین به سرعت در حال گسترش coronavirus.

ملی چین کمیسیون بهداشت روز جمعه تایید کرد که وجود داشته است 9,692 موارد تایید شده از coronavirus با 213 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) به رسمیت شناخته پنومونی کشنده مانند ویروس به عنوان یک اورژانس بهداشت جهانی روز پنج شنبه با استناد به نگرانی که شیوع همچنان به گسترش به کشورهای دیگر با ضعف سیستم های بهداشتی.

که تعیین شده بود به کمک سازمان ملل متحد سلامت سازمان بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

این ویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در شهر ووهان در حال حاضر به حداقل 18 کشور دیگر.

در جای دیگر, انگلستان است که با توجه به رسمی ترک اتحادیه اروپا در 6 p. m. ET مارک یکی از بزرگترین سیاسی و اقتصادی تغییرات مدرن در اروپا است.

جهان پنجمین اقتصاد را به یک “دوره گذار” بلافاصله پس از آن که در انگلستان باقی می ماند یک عضو از بازار واحد و آداب و رسوم اتحادیه های کارگری اما آغاز مذاکرات با بلوک به امید قابل توجه تجارت آزاد معامله است.

اطلاعات درآمد

در ایالات متحده درآمد شخصی برای دسامبر, هزینه های مصرف کننده در ماه دسامبر و هسته مخارج مصرفی شخصی (PCE) در ماه دسامبر تمام خواهد شد منتشر شده در 8:30 a. m. ET.

شیکاگو شاخص مدیران خرید (PMI) در ماه ژانویه و نهایی خواندن تمایلات مصرف کننده در ماه ژانویه به دنبال خواهد داشت کمی بعد از آن در جلسه.

در اخبار شرکت کاترپیلار شورون و اکسون موبیل در میان برخی از شرکت های بزرگ برنامه ریزی شده گزارش درآمد قبل از باز کردن زنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>