شاخص های آتی ایالات متحده نقطه به کمی بالاتر باز

شاخص های آتی سهام ایالات متحده اندکی بالاتر شنبه صبح.

حدود 6 p. m. و داو آتی حاکی از مثبت باز بیش از 60 امتیاز. آتی در شاخص S&P و نزدک هر دو حاشیه بالاتر است.

بازار تمرکز باقی می ماند تا حد زیادی هماهنگ به پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس. ملی چین کمیسیون بهداشت روز چهارشنبه گزارش های اضافی 1,749 موارد coronavirus در سراسر کشور با 136 مرگ و میر. از Feb. 18., این کمیسیون گفته شده است در مجموع 74,185 مورد تأیید و 2,004 تجمعی مرگ و میر.

موارد کشنده آنفولانزا مانند ویروس که سرچشمه در چین در شهر ووهان گزارش شده در بیش از دو دوجین از کشورها در سراسر جهان است.

ماه گذشته سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی.

داده های اقتصادی, درآمد

در مقابل داده های وزارت کار ایالات متحده منتشر خواهد شد آن شاخص قیمت تولید کننده (PPI) در ماه ژانویه در ساعت 8 صبح و با شروع ساخت مسکن برای ژانویه مجوز ساخت و ساز در ماه ژانویه و رهبران کسب و کار نظر سنجی برای فوریه همه علت را در همان زمان.

فدرال رزرو نیز برنامه ریزی شده برای انتشار آن جلسه از ماه دسامبر هنگامی که سیاستگذاران در آمریکا بانک مرکزی تصمیم به نگه داشتن نرخ بهره کوتاه مدت ثابت بین طیف وسیعی از 1.5% به 1.75%.

رئیس فدرال رزرو آتلانتا رافائل Bostic مینیاپولیس رئیس فدرال نیل Kashkari Dallas رئیس فدرال رابرت کاپلان رئیس فدرال رزرو ریچموند تام Barkin و کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار همه انتظار به اظهار نظر در بزرگترین اقتصاد جهان در رویداد جداگانه در روز چهارشنبه.

در اخبار شرکت ها, otmane el rhazi fx سلامت حیوانات گارمین و قطعات در میان برخی از شرکت ها برنامه ریزی شده گزارش درآمد قبل از باز کردن زنگ.

میزبان هتل Synopsys و Zillow در میان برخی از شرکت ها می توان به انتشار آخرین ارقام سه ماهه پس از نزدیک به بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>