یک شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس جدید درگذشت در ووهان چین در روز پنج شنبه سفارت آمریکا در بیانیه ای گفت.

“ما می توانیم تایید 60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت Jinyintian بیمارستان در ووهان چین در فوریه 6. ما ارائه می دهیم ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن. از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر,” سفارت گفت.

این اولین بار است که شناخته شده مرگ در آمریکا در یک شیوع کروناویروس جدید. ووهان مرکز شیوع و شهر هوبئی استان که بیشترین مرگ و میر و مورد تأیید واقع شده است.

در اوایل روز شنبه در چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: ویروس به کشته شدن بیش از 700 نفر و آلوده بیش از 34000. از آن 699 کشته و نزدیک به 25000 تایید موارد رخ داده در هوبئی با توجه به استان آمار و ارقام. هوبئی گفت: 545 نفر در ووهان فوت کرده اند در شیوع این بیماری تا پایان جمعه.

در ماه ژانویه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که سرعت گسترش ویروس جهانی بهداشت اضطراری است. تعیین قادر آژانس بین المللی بسیج مالی و حمایت سیاسی برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

در ضمن مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر اجباری قرنطینه سفارشات برای مردم آن تخلیه از ووهان. این اولین بار بود که آژانس تا به حال صادر شده از جمله سفارشات در 50 سال است.

واشنگتن همچنان به تخلیه آمریکایی ها از ووهان و quarantining آنها را در پایگاه های نظامی در سراسر ایالات متحده از جمله: پایگاه هوایی رزرو مارس در شهرستان ریورساید کالیفرنیا; اردوگاه اشلند در نبراسکا; Travis پایگاه نیروی هوایی در کالیفرنیا; Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو و لککلند ایر فورس بس در تگزاس است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز اعلام کرد که متعهد به 100 میلیون دلار در موجود منابع مالی برای کمک به این که چین و دیگر کشورهای آلوده مبارزه با شیوع کروناویروس.

این است که درخواست از کشورهای عضو برای کمک های مالی برای کمک به پاسخ تلاش های پس از بهره برداری از 9 میلیون دلار آن از صندوق های احتمالی برای موارد اضطراری در اوایل این هفته.

وقتی پرسیده شد که در مورد کمک های اضافی بودجه بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که آن را “نارس” به بحث در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im