ما در حال حاضر 10 درصد از ماسک مورد نیاز برای ‘تمام عیار’ coronavirus همه گیر HHS رسمی می گوید

یک فرد می پوشد یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus در نیویورک و در تاریخ 2 مارس سال 2020 است.

Tayfun Coskun | Anadolu Agency | گتی ایماژ

ایالات متحده فقط 10 درصد از نیاز تنفسی ماسک که مورد نیاز خواهد بود برای حرفه ای پزشکی اگر COVID-19 وقوع فوران به “تمام عیار” همه گیر در امریکا است.

سلامت و خدمات انسانی رسمی دکتر رابرت Kadlec تخمین کشور خواهد نیاز به حدود 3.5 میلیارد پزشکی-درجه N95 ماسک که فیلتر کردن حدود 95 ٪ از تمام مایع یا ذرات هوابرد.

“ما حدود 35 میلیون” Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ HHS گفت: قبل از مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی در روز سه شنبه. “ده درصد و ما به طور فعال مشغول به کار در آن است.”

اگر آمریکا تنها دارای 35 میلیون ماسک و نیاز به 3.5 میلیارد و ریاضی نشان می دهد که ایالات متحده در واقع فقط 1 درصد از لوازم مورد نیاز. HHS نمی تواند بلافاصله رسیده به روشن شدن این که آیا Kadlec misspoke.

به نظر آمد دقیقه پس از سازمان بهداشت جهانی مقامات به نام پزشکی عرضه کنندگان به “فوریت افزایش تولید” برای پاسخگویی به تقاضای جهانی است که مورد نیاز است برای پاسخ به COVID-19 شیوع بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

“منابع به سرعت در حال تخلیه. که تخمین می زند که هر ماه 89 میلیون ماسک های پزشکی مورد نیاز خواهد بود برای COVID-19 پاسخ به 76 میلیون دستکش معاینه و 1.6 میلیون عینک” Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که گفت به طور جداگانه در یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان در ژنو مقر. او گفت: تولید کنندگان نیاز به افزایش دنده محافظ شخصی تامین 40 درصد است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آژانس در HHS گفت: کمیته مجلس سنا در روز سه شنبه که ماسک ها معمولا توصیه می شود برای کسانی که آلوده می شوند و مراقبت های بهداشتی کارگران, اما نه برای عموم مردم. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری در حال حاضر نمی توصیه به استفاده از ماسک های صورت توسط عموم مردم برای جلوگیری از COVID-19.

“عموم است که می تواند آنها را می پوشند که قطعا می تواند جلوگیری از قطرات از کسی که عطسه و سرفه بر شما. نوع حفاظت از مردم فکر می کنم آن را ندارد,” او گفت:. “بنابراین, بنابراین, وجود دارد برخی از جنبه های منفی از آنجا که مردم در حفظ و fussing با ماسک.”

مقامات بهداشتی باید گفت که بیماری تنفسی است که قادر به پخش از طریق انسان به انسان تماس با قطرات انجام شده از طریق عطسه و سرفه و میکروب ها در سمت چپ بر روی اشیاء بی جان.

غذا و دارو و CDC اواخر دوشنبه گسترش انواع ماسک های صورت که می توان با استفاده از متخصصان پزشکی در طول شیوع بیماری است.

این سازمان گفت: برخی از ماسک های تایید شده برای ساخت و ساز صنعتی و مشاغل توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی که نشده است تایید شده توسط FDA می توان با استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران در COVID-19 شیوع.

“حفاظت تنفسی دستگاه های طراحی شده برای دستیابی به یک بسیار نزدیک صورت مناسب و بسیار کارآمد تصفیه ذرات” FDA گفت. “هنگامی که به درستی نصب شده, ماسک مانند N95s می توانید فیلتر بیشتر ذرات هوابرد از ماسک های صورت که مهم است در هنگام شیوع یک بیماری تنفسی مانند COVID-19.”

CNBC نوح Higgins-دان کمک به این گزارش.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>