قیمت نفت روز پس از اوپک شکست به اعتصاب یک معامله با متحدان خود در مورد کاهش تولید ناشی از عربستان سعودی به کاهش قیمت های خود را به عنوان آن گزارش می شود مجموعه را به سطح شیب دار بالا تولید منجر به ترس از وقوع جنگ قیمت.

آمریکا وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته و 28 درصد به $29.70 در هر بشکه به عنوان 06:23 به وقت تهران دوشنبه داشتن زودتر سقوط به پایین از $27.34 در هر بشکه رسید. بین المللی معیار قراردادهای آتی نفت خام برنت نیز با کاهش 26 ٪ به $33.43 در هر بشکه رسید. برنت شد کاهش بیش از 30% در پایین.

“این تبدیل به یک زمین سوخته رویکرد عربستان سعودی به طور خاص برای مقابله با مشکل مزمن تولید بیش از حد,” دوباره پایتخت جان Kilduff گفت. “سعودی ها با کمترین هزینه تولید تا کنون. وجود یک حساب پیش رو برای همه تولید کنندگان دیگر به خصوص آن دسته از شرکت های فعال در U. S شیل پچ.”

روز شنبه, عربستان سعودی اعلام کرد تخفیف عظیم به قیمت های رسمی فروش در آوریل و ملت گزارش شده است که در حال آماده شدن برای افزایش تولید آن بالاتر از 10 میلیون بشکه در هر روز علامت با توجه به گزارش رویترز. پادشاهی در حال حاضر پمپ 9.7 میلیون بشکه در روز است اما این ظرفیت را تا سطح شیب دار به 12.5 میلیون بشکه در روز است.

“ما بر این باورند که اوپک و روسیه از کاهش قیمت نفت به صراحت آغاز شده و تا آخر این هفته زمانی که عربستان سعودی به شدت کاهش نسبی قیمت در آن مبادرت به فروش آن نفت خام ترین در حداقل 20 سال” گلدمن ساکس تحلیلگر دامین Courvalin گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه. “پیش آگهی برای بازار نفت است و حتی وخیم تر از در ماه نوامبر سال 2014 زمانی که چنین قیمت جنگ گذشته آغاز شده به عنوان آن می آید به سر با سقوط قابل توجهی در تقاضا برای نفت با توجه به coronavirus” شرکت اضافه شده است.

گلدمن قطع آن دوم و سه ماهه سوم برنت هوا به 30 دلار در هر بشکه و گفت که قیمت ها می تواند شیب به $20s.

عربستان سعودی در کاهش قیمت به دنبال شکست مذاکرات در وین در هفته گذشته. در روز پنج شنبه اوپک حرارت اضافی تولید کاهش 1.5 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل شروع و گسترش تا پایان سال است. اما اوپک متحد روسیه را رد کرده و بریدگی های اضافی هنگامی که 14-عضو کارتل و متحدان آن شناخته شده به عنوان اوپک+ ملاقات روز جمعه.

در این جلسه همچنین به این نتیجه رسیدند با هیچ بخشنامه در مورد کاهش تولید که در حال حاضر در محل را به پایان می رسد در پایان ماه. این به طور موثر به این معنی است که سازمان ملل به زودی مهار رایگان بیش چقدر آنها پمپ.

“همانطور که از 1 مارس ما در حال شروع به کار بدون مراقبت سهمیه یا کاهش آن بودند در محل قبلا” وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک به خبرنگاران گفت: جمعه در اوپک+ جلسه در وین افزود: “اما این به این معنا نیست که هر کشور نخواهد نظارت و تجزیه و تحلیل تحولات بازار.”

قیمت نفت در حال حاضر به شدت پایین تر از این سال به عنوان coronavirus شیوع منجر به نرمتر تقاضا برای نفت خام است. پتانسیل عرضه و تقاضا می تواند فشار قیمت ها بیشتر است.

“هر دو حوادث – coronavirus و اوپک+ در حال سقوط از هم جدا شد نمی رود یا قیمت به بازار یک ماه پیش گفت:” ربکا Babin ارشد حقوق صاحبان سهام معامله گر برای CIBC خصوصی مدیریت ثروت. او گفت: چیزهایی که کلیدی برای تماشای رفتن به جلو هستند یا نه عربستان سعودی و روسیه در رسیدن به یک “Hail Mary” مقابله و اگر نه چگونه به سرعت در ایالات متحده عرضه بسته برای حمایت از قیمت ،

“هنوز هم وجود دارد قابل اطمینان اما این کالا در بازار است و نه انتظار در اطراف برای پیدا کردن اگر معجزه اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

آشکار شدن وقایع یادآور 2014 زمانی که عربستان سعودی روسیه و آمریکا رقابت برای سهم بازار در صنعت نفت. به عنوان تولید افزایش یافت, قیمت ها کاهش یافت. برخی از دیدن قیمت عنوان به کسانی که پایین.

“20 دلار نفت در سال 2020 در حال آمدن است” علی Khedery قبلا اکسون ارشد خاورمیانه و مشاور و در حال حاضر مدیر عامل شرکت ایالات متحده مبتنی بر استراتژی شرکت دراگومان سرمایه گذاری نوشت یکشنبه در توییتر. “بزرگ ژئوپولیتیک مفاهیم. به موقع محرک به صورت خالص مصرف کنندگان است. فاجعه بار برای شکست خورد/ناکامی پترو-kleptocracies عراق, ایران و غیره – ممکن است به اثبات وجودی 1-2 پانچ زمانی که زوج با COVID19.”

اما دیگران از جمله گروه اوراسیا بر این باورند که عربستان سعودی و روسیه خواهد شد در نهایت به یک توافق است.

“به احتمال زیاد نتیجه شکست مذاکرات وین محدود است قیمت نفت قبل از جنگ دو طرف توافق بر سر یک قرارداد جدید,” تحلیلگران رهبری Ayham Kamel گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه. این شرکت قرار می دهد شانس یک توافق احتمالی در 60٪.

دانش حیاتی بنیانگذار آدم Crisafulli گفت: نفت “تبدیل به یک مشکل بزرگتر برای بازار از coronavirus” اما همچنین گفت که او پیش بینی قیمت در حال سقوط به Jan. 2016 پایین.

“عربستان سعودی نمی تواند تحمل نفت افسردگی – مالی در این کشور تراز بین سود و قیمت نفت باقی می ماند بسیار بالا سعودی آرامکو در حال حاضر در یک شرکت عمومی و MBS گرفتن در قدرت نیست و در عین حال مطلق. به عنوان یک نتیجه از [دولت] نخواهد بود بنابراین معتاد به اسب دوانی در ارسال نفت به $30s (و یا حتی پایین تر) او گفت:” در یک توجه داشته باشید به مشتریان یکشنبه.

— CNBC مایکل بلوم و ناتاشا Turak کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im