ما coronavirus موارد بالا 667,000 به عنوان دکتر Birx تشریح مراحل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

پوشش در این وبلاگ به پایان رسیده است — اما برای تا به دقیقه به دقیقه پوشش در coronavirus, بازدید از وبلاگ زندگی می کنند از CNBC آسیا-اقیانوسیه تیم.

  • جهانی در مورد: بیش از 2,151,100
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 142,735
  • ما موارد: بیش از 667,200
  • ما مرگ و میر: حداقل 32,868

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

8:40 pm: سان فرانسیسکو راه اندازی با تخفیف حمل و نقل برنامه برای افراد مسن و معلول

شهر سان فرانسیسکو را تخفیف عمومی شهرستان تاکسی سواری برای سالمندان و افراد معلول به عنوان کسانی که جمعیت در حال سخت ترین ضربه از Covid-19 بیماری همه گیر. ضروری سفر کارت (و غیره) خواهد بود تخفیف برنامه است که با استفاده از تاکسی به مردم را ضروری سفر مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی داروسازی یا دیگر لازم پزشکی در طول سفر پناهگاه-در-محل دوره است. شرکت کنندگان واجد شرایط پرداخت خواهد شد 20 ٪ از هزینه به طور منظم سوار تاکسی کرایه ضروری سفر. —جنیفر الیاس

8:15 pm: Chubb مدیر عامل: وادار کردن شرکت های بیمه به پرداخت همه گیر از دست دادن ادعای ‘سادگی خلاف قانون اساسی’

قانونگذاران دولت ساخته شده است تلاش برای گسترش کسب و کار پوشش وقفه به کروناویروس مربوط به بیمه ادعا می کند اما سر یک پیشرو در تجاری املاک و مستغلات شرکت بیمه است که اعتراض به آن حرکت می کند.

Chubb مدیر عامل شرکت اوان گرینبرگ در یک مصاحبه با CNBC گفت: با توجه دولت نمی تواند نیروی شرکت های بیمه برای پوشش حوادث گنجانده شده در سیاست با تکیه بر قانون اساسی ایالات متحده برای پشتیبانی.

“شما نمی توانید فقط عطف به ماسبق تغییر قرارداد. است که به سادگی بر خلاف قانون اساسی,” او گفت: “پول دیوانه” میزبان جیم کرامر اذعان کرد که او یک Chubb مشتری. “صنعت خواهد پیروز است و بنابراین من درک سرخوردگی از قانونگذاران من درک می کنم آنها به دنبال یک درمان خواهد بود اما این خود تحمیل آسیب و ایجاد عدم اطمینان در یک زمان هنگامی که ما به اندازه کافی عدم قطعیت و ما در حال تلاش برای بهبود اقتصاد است.” —تایلر کلیفورد

7:50 pm: مقامات کاخ سفید می گویند جامعه نظارت ‘بحرانی’

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت صحبت می کند در مورد کوروناویروس در جیمز بردی نشست خبری در کاخ سفید, پنج شنبه, مارس 16 سال 2020 در واشنگتن است.

الکس براندون | AP

ابزار نظارت برای کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از Covid-19 در حال حاضر به عنوان “بحرانی” برای متوقف کردن گسترش ویروس اعضای Coronavirus نیروی کار گفت: در جلسه پنج شنبه. آن را نشان دهنده یک به روز رسانی جدید “تمرکز” در آنچه که مقامات بر این باورند که در حال حاضر لازم است برای جلوگیری از coronavirus, Anthony Fauci گفت.

“در حال حاضر شما می توانید شروع به فهمیدن penetrance است در جامعه” Fauci گفت. “این را به اطلاع ما تا حد زیادی در تعدادی از چیزهایی است. این قراره به ما اطلاعات از چه مناطق آسیب پذیر هستند و چگونه ما نیاز به پاسخ.”

آن را یک “جنگ نامرئی,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مورد ویروس و اضافه کرد که این منجر به پنج بار بیشتر مرگ و میر ناشی از جنگ داخلی. “این یک عملیات نظامی با بسیاری از کمک شرکت است.” —جنیفر الیاس

7:30 pm: نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی را ببینید بيماران از منطقه فیلادلفیا

ملوان دون تجهیزات حفاظت فردی قبل از ورود به بخش مراقبت ويژه به درمان بیماران در داخل بیمارستان کشتی USNS راحتی.

متخصص ارتباطات جمعی 2 کلاس سارا Eshleman | نیروی دریایی ایالات متحده

پنتاگون روز پنجشنبه اعلام کرد که آن را شروع به دریافت بيماران از بیشتر منطقه فیلادلفیا در USNS راحتی در بیمارستان کشتی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در انتظار حمایت های پزشکی مورد نیاز در بیشتر فیلادلفیا منطقه USNS راحتی آماده است برای پذیرش بیماران در عرض یک ساعت سفر شعاع از کشتی” با توجه به بیانیه شمالی دستور پنتاگون منجر به Covid-19 عملیات در ایالات متحده است.

پنتاگون مستقر USNS راحتی و USNS Mercy hospital کشتی در ماه مارس برای کمک به با موجی coronavirus موارد است. —آماندا Macias

7:12 pm: آکادمی خان موسس: تعادل بين فرد و آموزش آنلاین می تواند ‘پوشش نقره ای’ از بحران

مجبور به بسته شدن مدارس در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند ایجاد یک تعادل بهتر بین آنلاین و حضوری آموزش رفتن به جلو آکادمی خان موسس سلمان خان گفت.

“آنچه که من فکر می کنم ممکن است تغییر این است که مردم در حال رفتن به درک که شما می توانید تکیه بر این نوع از ابزارهای آنلاین” خان گفت: “بسته شدن بل.”

“حتی زمانی که ما مدرسه و تعطیلی آنها ارزش بود اگر من یک معلم در کلاس با 30 دانش آموزان, چگونه می توانم تهیه کردن به نیازهای فردی خود را? … بنابراین من امیدوار هستم که ما آمده ایم از این پوشش نقره ای خواهد بود ما را در درک که چگونه به اهرم هر دو در بهترین راه ممکن است” خان ادامه داد. “نحوه ترکیب آنها را اگر شما خواهد شد.” —جسی پوند

6:58 pm: دکتر دبورا Birx تشریح کاخ سفید به طرح بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

6:49 pm: مایکروسافت سهام است که تا آنجا که می خواهید کسب و کار امن ویدئو کنفرانس می گوید: Robert Herjavec

6:31 pm: Uber سهام پاپ پس از شرکت تکه راهنمایی و پیش بینی سرمایه گذاری writedown

دارا Khosrowshahi, مدیر عامل شرکت Uber به نظر می رسد در CNBC Squawk Box در سال 2020 جهانی اقتصاد در داووس سوئیس در ژانویه. 22 سال 2020 است.

آدم Galici | CNBC

Uber سهام افزایش یافت و به اندازه 7% در گسترش تجارت پس از این شرکت گفته است که خروج راهنمایی های داده شده در طول آن Q4 درآمد تماس و هشدار داد که از آن انتظار یک اختلال اتهام به دلیل کاهش سرمایه گذاری است.

این شرکت سوار-به اشتراک گذاری و کسب و کار تحویل شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس و مستندات اما بارگذاری داده است کمی راهنمایی در مورد انتظار عوارض است. مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi گفت: در تماس با تحلیلگران مارس 19 که رزرو کاهش در سیاتل رسیده بود 60% تا 70 درصد به صورت سالانه.

سرمایه گذاران ممکن است تشویق های نسبتا کوچک اثر از برنامه هایی که بارگذاری نورد برای کمک به رانندگان در طول بیماری همه گیر. این شرکت گفت که انتظار دارد که برنامه ای برای کاهش GAAP درآمد خالص با حدود 17 دلار به $22 میلیون در Q1 و حدود 60 تا 80 میلیون دلار در Q2. —اردن Novet

6:22 pm: داو آتی rip 700 امتیاز بالاتر در میان گزارش جلعاد مواد مخدر نشان دادن اثربخشی درمان coronavirus

5:30 pm: بوئینگ مجموعه به رزومه تجاری هواپیما تولید در اوایل آوریل 20

یک بوئینگ 737 MAX 9 حالی که در خارج از کارخانه در رنتون واشنگتن.

استفان Brashear | گتی ایماژ

بوئینگ در حال برنامه ریزی برای از سرگیری هواپیماهای تجاری تولید در سیاتل-منطقه کارخانه در اوایل مارس 20 فیزیکی جدیدی-فاصله اقدامات با هدف جلوگیری از گسترش Covid-19.

این شرکت تا به حال تعلیق تولید در این کارخانه سه هفته پیش در میان stay-at-home سفارشات در واشنگتن است. آن را بعد از آن گفت: این امر به طور موقت تعطیل و تولید آن در کارولینای جنوبی کارخانه ای که آن را می سازد گسترده بدن 787 jetliners یک حرکت است که به طور موثر به حالت تعلیق بوئینگ هواپیماهای تجاری مونتاژ.

بوئینگ مدیر عامل دیو کالهون در یک توجه داشته باشید به کارکنان تشویق پیشرفت خطوط هوایی ساخته شده است به سمت گرفتن میلیاردها دلار کمک دولت برای کمک به نرم کردن ضربه از coronavirus است که فرستاده آمریکا مسافرت هوایی و تقاضا پایین 95% از یک سال پیش. —لسلی Josephs

5:24 pm: صنعت فن آوری است در اوایل کار از خانه حکم کمک کالیفرنیا و واشنگتن صاف منحنی

در مارس 19, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد ایالت پناه-در محل به منظور جلوگیری از گسترش Covid-19 coronavirus. Washington State Gov. جی Inslee به دنبال چهار روز بعد.

در حالی که آنها در حال حرکت بودند به شدت نسبت به بقیه کشور از کارفرمایان بالا در ایالات خود بودند هفته جلوتر از آنها.

توییتر برای اولین بار به حرکت به شدت تشویق آن نزدیک به 5000 کارکنان به محل کار از خانه در تاریخ 1 مارس به دلیل به سرعت در حال گسترش coronavirus و ایجاد نظم اجباری در مارس 11. آمازون گفته خود حدود 50,000 سیاتل-منطقه کارکنان در مارس 4 به کار از خانه اگر آنها می تواند. Facebook آگاهانه خود در منطقه خلیج کارگران روز بعد که آن را “به شدت توصیه” آنها کار از راه دور. بیش از هفته آینده, گوگل, مایکروسافت و Salesforce عمدتا خالی از نگه داشتن حدود 200000 نفر به دور از دفتر.

فناوری ضرب و شتم گرفته در سال های اخیر به عنوان منتقدان حمله کرده اند این صنعت رو به رشد قدرت نقض حریم خصوصی و اجرایی میشوند. اما این صنعت در اوایل اجتماعی-فاصله حرکت یک دلیل بزرگ است که کالیفرنیا و واشنگتن دو اوایل ایالات متحده نقاط از شیوع ویروس را خم عفونت منحنی در حالی که کشورهای دیگر در بحران است. —Ari لوی

5:18 pm: S&P 500 ETF جهش 2% پس از ساعت ها در گزارش جلعاد مواد مخدر نشان دادن اثر به عنوان درمان

ETF که آهنگ های S&P 500 بسیج در بعد از ساعات معاملاتی پس از گزارش گفت: Gilead Sciences مواد مخدر نشان دادن اثربخشی در درمان coronavirus. این حرکت با اشاره به پرش برای بازار سهام در روز جمعه.

حدود 5 p. m. و این SPDR S&P 500 ETF اعتماد (جاسوسی) شد تا 2 درصد. آتی سهام باز در 6 p. m. ET.

جلعاد سهام شروع به پریدن کرد و 9 درصد پس از آمار خبری گزارش داد که بیمارستان شیکاگو درمان کروناویروس مبتلا به Remdesivir در یک محاکمه شد و دوره نقاهت بعد به سرعت از علائم شدید. انتشار با ذکر یک تصویری از آن به دست آمده که در آن محاکمه نتایج مورد بحث قرار گرفت.

سهام سقوط از بالاترین رکورد در ماه فوریه به بازار خرس یک ماه بعد از آن به عنوان گسترش coronavirus roiled تمایلات بازار و چشم انداز اقتصادی. —فرد ایمبرت

5:14 pm: جلعاد انبار موج پس از گزارش می گوید مواد مخدر دادگاه نشان می دهد تشویق نتایج اولیه

Gilead Sciences سهام رسید بیش از 10 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی پس از صنعت نشر گفت: Covid-19 بیماران تحت درمان با این شرکت داروی ضد ویروسی Remdesivir نظر می رسد که “سریع بهبود در تب و علائم تنفسی.”

آمار خبر گفت: یک دکتر در حال اجرا شیکاگو بیمارستان انجام از نزدیک تماشا دادگاه در این دارو یافت که بسیاری از بیماران خود از بيمارستان مرخص شده بودند در کمتر از یک هفته.

وجود دارد هیچ اثبات شده درمان برای درمان Covid-19 که آلوده بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان که از دوشنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برخی از مقامات بهداشتی در آمریکا و چین شده اند با استفاده از Remdesivir که مورد آزمایش قرار گرفت به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا در امیدوار است که این دارو می تواند در کاهش طول مدت این ویروس در بیماران است. —برکلی لاولیس جونیور

5:04 pm: موارد گزارش شده در سراسر جهان

4:58 pm: مغلوب ساختن پیشی جستن به رول کردن دستورالعمل به باز کردن قطعات از ما که در آن موارد کاهش و تست رمپ تا

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به پرده گسترده جدید دستورالعمل های فدرال که پخش کردن شرایط برای بخش هایی از ایالات متحده برای شروع آرامش بخش برخی از سخت اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شده برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

جدید راهنمایی را شناسایی لازم است شرایطی برای مناطقی از کشور به کارکنان اجازه می دهد شروع به بازگشت به کار – اما این تصمیم در نهایت خواهد شد ساخته شده توسط دولت فرمانداران دو منبع گفته CNBC.

متحده که باید اعمال خود را مهار اقدامات سعی کنید به سرعت گسترش این بیماری هستند از نظر قانونی ملزم به پیروی از کاخ سفید ، اما راهنمایی های جدید با این وجود رمپ تا فشار بر فرمانداران به شل محدودیت های خود را حتی به عنوان کارشناسان بهداشت و رهبران کسب و کار به طور یکسان هشدار می دهند که استفاده گسترده از تست سیستم مورد نیاز قبل از اینکه آمریکایی ها با خیال راحت می توانید شروع به بازگشت به زندگی عادی خود.

“شما در حال رفتن به عکس های خود را,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در تماس با ده ها تن فرمانداران پنج شنبه بعد از ظهر, NBC News در گزارش با استناد به دو نفر گوش در تماس است.

با وجود این رئیس جمهور گفت: اوایل این هفته که به اعتقاد او برخی از ایالت ها ممکن است قادر به “بازگشایی” اقتصاد خود را قبل از, ممکن است, کاخ سفید, دستورالعمل های ارائه نمی دهد هر تاریخ خاص یک مقام کاخ سفید گفت: NBC. —Kayla Tausche کوین Breuninger

4:46 pm: بانک فدرال هارکر می گوید مشاغل از دست رفته خواهد آمد اما ما باید صبور باشید

فدرال رزرو فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر ابراز خوش بینی روز شنبه که بسیاری از 22 میلیون شغل از دست داده و تا کنون در طول coronavirus مستند خواهد آمد هر چند او گفت: ملت نباید عجله.

او توصیه کند بازگشت به حالت عادی با بخش هایی از اقتصاد است که می توانید تمرین های اجتماعی فاصله به بازگشایی اولین و دیگران به بازگشت آنلاین به عنوان پیشرفت های پزشکی آن را ممکن است.

“ما در حال رفتن به ضربه یک دوره که در آن است رفتن به بسیار بد است. آن را بسیار بد در حال حاضر” Harkin گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC “بسته شدن بل.” “ما صعود از این. آن را نمی توان ناگهانی bounceback. منظورم این فقط معنی ندارد برای من. وجود دارد رفتن به صنایع خاص مانند مسافرت و گردشگری و مهمان نوازی و غیره است که نگاهی به برخی از زمان به بهبود است.”

یک صنعت وی به طور خاص بود ساخت و ساز. پنسیلوانیا ساخت و ساز اشتغال در 266,000 در ماه فوریه بوده و نشان دولت بزرگترین رشد در میان همه مشاغل قبل از coronavirus ساخت و ساز.

از آن پس ایالات متحده به شکستن رکورد تعداد کارگران به بیکاری خط با 5.2 میلیون پرونده در طول هفته گذشته. —Jeff Cox

4:36 pm: همه گیر ان کارگران در سال 2020 نوسان ایالت میشیگان و پنسیلوانیا

Coronavirus همه گیر شده ویران کارگران در میشیگان و پنسیلوانیا دو از کشورهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشترین نیاز را به نفع خود به کسب اصطلاح دیگری در کاخ سفید است.

بیش از 22 میلیون آمریکایی برای اعمال بیمه بیکاری بیش از آخرین چهار هفته به عنوان شیوع مجبور به کسب و کار با توجه به وزارت کار آمار منتشر شده در پنج شنبه. دو سال 2020 انتخابات battlegrounds در زمان بزرگتر آمار نسبت به تقریبا تمام کشورهای دیگر.

میشیگان با بالای 1 میلیون مدعیان اولیه بیکاری در طول دوره دیدم دوم بیشترین تعداد سرانه. پنسیلوانیا بود 1.3 میلیون بیمه بیکاری ادعا می کند به طور کلی چهارم-اکثر هر 10 ، 000 ساکنان.

به طور کلی کشورهایی که حمایت دموکرات هیلاری کلینتون در سال 2016 دیدم بیشتر مدعیان از کسانی که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن. میشیگان و پنسیلوانیا که کمک به ارسال مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید با رای دادن به او را با تیغ نازک حاشیه ایستادگی کردن از این دسته است. —یعقوب Pramuk جان هاردکور, کون بزرگ

4:21 pm: رژیم صهیونیستی است. Newsom ارائه می دهد دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی به کالیفرنیا کارگران مواد غذایی

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا ایالت اجرایی نظم دادن به دو هفته از مکمل پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که مشغول به کار در بخش مواد غذایی است.

“که در بخش تعریف ضروری است به ما امرار معاش و ظرفیت ما برای دیدار با فقط نیازهای اساسی در این بیماری همه گیر” Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه.

پرداخت مرخصی استعلاجی در دسترس خواهد بود برای به کارگران که قرارداد Covid-19 شده است در معرض آن و یا آسیب دیده اند و انزوا و یا قرنطینه سفارشات از محلی و ایالتی یا فدرال مقامات بهداشتی.

“ما نمی خواهیم که شما رفتن به محل کار اگر شما بیمار” Newsom گفت.

اندازه گیری اثرات خط مقدم کارگران مواد غذایی مانند کسانی که رشد, انتخاب, بسته, ارائه, طبخ و فروش غذا با توجه به Newsom. او گفت که او امیدوار است که پرداخت مرخصی استعلاجی را “به طور قابل توجهی آدرس” برخی از اضطراب این کارگران در طول همه گیر —هانا میلر

4:10 pm: نیوجرسی باز می شود پروب از خانه سالمندان مرگ و میر پس از پیدا کردن 17 بدن در مرکز

نیوجرسی باز کرده است تحقیقات در پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر در سراسر کشور مقامات پس از کشف 17 جسد انباشت اشیاء بدست آمده به یک سردخانه موقت و بیش از 100 ساکنان آلوده با Covid-19 در دراز مدت مراقبت از تاسیسات مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت.

رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت که او “خشم” است که کارکنان در اندوور تحت حاد و مرکز توانبخشی در شمال نیوجرسی انباشته مرحوم ساکنان را به یک اتاق کوچک در تاسیسات.

“یک داستان شبیه به این حرکت شما به استخوان” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “جدید Jerseans زندگی ما در دراز مدت مراقبت از امکانات شایسته برای مراقبت با احترام و محبت و کرامت است. ما می توانیم و باید انجام دهید بهتر است.”

دولت و مقامات محلی در بازرسی از این مرکز در حدود 2 صبح روز یکشنبه پس از دریافت یک تماس که در آن نیاز به کیسه های بدن و ذخیره سازی 28 مرده بدن, New Jersey, کمیسیون بهداشت و درمان جودی Persichilli به خبرنگاران گفت:. وجود دارد فقط پنج جسد در محل; سه منتشر شد به محلی سردخانه زودتر او گفت:. آنها یکی دیگر از دریافت شکایت در سهشنبه, او گفت:.

مقامات پس از کشف کرد که 103 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus و 133 بیشتر باید به آنفولانزا مانند علائم بین مرکز دو ساختمان, او گفت:. حداقل 35 ساکنان درگذشت پس مارس 30; 19 از کسانی که نسبت داده شده به Covid-19, او گفت:. حداقل 52 کارکنان را گزارش کرده اند علائم شبه آنفولانزا. —نوح Higgins-دان ویلیام Feuer, سحر Kopecki

4:00 pm: ضروری خرده فروشی کارگران نیاز به مراقبت های بهداشت روانی ممکن است outlast همه گیر

برای فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه کارگران در سراسر ایالات متحده, جوراب ساق بلند قفسه ها و چک کردن مشتریان را تبدیل به اضطراب آور ، هر رفت و آمد و تعامل مشتری می آید با خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus. و بازگشت به خانه به معنی احتمال انتقال یک برنامه به طور بالقوه مرگبار بیماری به همسر و یا اعضای خانواده.

هزاران نفر از مواد غذایی و خرده فروشی کارگران بدست بیمار از Covid-19. برخی فوت کرده اند.

عمده فروشان روانشناسان و ملت خواروبار کارگران اتحادیه می گویند آنها پیش بینی نیاز بیشتری به خدمات سلامت روان مانند درمان به مردم به ادامه کار در طول همه گیر و بعد از آن مقابله با پیامدهای آن. اضطراب و افسردگی و دیگر چالش های بهداشت روانی ممکن است معطل حتی به عنوان coronavirus موارد سطح و یا کاهش — به خصوص برای کسانی که در خط مقدم.

برخی از خرده فروشان مانند Walgreens و خارج می گویند که آنها در حال تشویق کارگران به استفاده از شرکت ارائه مزایای مانند تله درمانی و ارجاع آنها به ابزار دیجیتال است که ارائه رهایی از استرس, استراتژی های واسطه تمرینات و پشتیبانی نظیر. —ملیسا Repko

3:47 pm: “راه طولانی برای رفتن قبل از وجود دارد به اندازه کافی تست برای بازگشایی, اقتصاد, کسب و کار میزگرد مدیر عامل می گوید:

ایالات متحده نیاز به افزایش تست برای coronavirus قبل از کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی کسب و کار میزگرد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت جاشوا Bolten گفت: پنج شنبه.

“ما به وضوح یک راه طولانی برای رفتن وجود دارد اما پیشرفت در حال ساخته شده و هر روز … تمام مدیران در سازمان ما موافق است که تست کاملا حیاتی راهگاهی عنصر به آمریکا بازگشت و در حال اجرا با خیال راحت” Bolten گفت: در CNBC “قدرت ناهار.” “بنابراین همه چیز را ما می توانیم برای گسترش دسترسی سریع و دقیق آزمایش خواهد بود که احتمالا مهم ترین عنصر برای بازگشایی به سرعت و با خیال راحت.”

عدم تست برای این ویروس شده است یکی از اصلی ترین مسائل پیش روی ایالات متحده در گیر با بسیاری از مکان های محدود کننده که می تواند آزمایش می شود به عنوان ویروس در سراسر کشور است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: آزمون این ارسال در اوایل یافت شد معیوب.

Bolten گفت: بازگشت به حالت نرمال محیط اقتصادی باید شامل یک “مرحله به مرحله” برنامه ای است که در آن برخی از کسب و کار باز قبل از دیگران است و سیاستگذاران باید کار بر روی کسانی که ترتیبات در حال حاضر.

“این بیش از حد به زودی به برنامه ریزی برای امن و سریع بازگشایی. در واقع این بسیار مهم است که برنامه ریزی در رفتن در حال حاضر” Bolten گفت. —جسی پوند

3:22 pm: اقتصاد نمی تواند بازگشایی بدون گسترده تست — گرفتن وجود دارد را به یک مقدار زیادی از کار و پول

به عنوان ایالات متحده قرقره از عظیم اقتصادی خرید اینترنتی از شیوع کروناویروس وجود دارد خواستار رشد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران شروع به بازگشایی کسب و کار و مدارس و سایر فضاهای عمومی به طوری که این کشور می توانید شروع به بهبود مالی.

اما کارشناسان بهداشت و درمان و چند برترین رهبران کسب و کار هشدار می دهند که این کشور نباید بازگشایی در مقیاس وسیع مگر در مواردی وجود دارد یک افزایش بزرگ در تعداد نسبتا کمی از آزمون در حال حاضر در حال انجام Covid-19 عفونت است. کارشناسان بهداشت و درمان نیز می گویند این کشور نیاز به مرتبط و به همان اندازه قوی برنامه برای ردیابی افرادی که در تماس با افراد آلوده برای جلوگیری از دیدن کسانی که تماس خود را گسترش coronavirus به دیگران است.

وجود دارد تنها در حدود 120,000 نمونه یا بیشتر در حال آزمایش هر روز برای coronavirus در ایالات متحده با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

کارشناسان می گویند که میلیون ها نفر از مردم را به آزمایش می شود هر روز حتی به عنوان بسیاری از 20 میلیون به 30 میلیون نفر قبل از این ملت می تواند بازگشت به ظاهر اقتصادی نرمال. —دن منگان

3:04 pm: نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو در مورد اینکه چگونه دولت را اولویت بندی بازگشایی کسب و کار

2:51 pm: GE فورد علامت $336 میلیون فدرال قرارداد به هواکش

جنرال الکتریک و فورد موتور تولید خواهد شد 50,000 هواکش برای دولت ایالات متحده تحت دفاع تولید عمل برای $336 میلیون مقامات فدرال اعلام کرد.

تولید هواکش است که انتظار می رود برای شروع در هفته آینده در یک فورد تسهیلات در میشیگان. این شرکت انتظار می رود به تولید هواکش در ژوئیه 13, با توجه به وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

با توجه به شرایط و ضوابط در اطلاعیه هر یک هزینه $6,720. که نزدیک به $10,000 زیر قبلی فدرال قرارداد برای 30,000 هواکش در $489.4 میلیون دلار یا حدود 16,300 هر واحد با جنرال موتورز و واشنگتن مبتنی بر Ventec زندگی سیستم. —مایکل Wayland

2:37 pm: Starz برنامه می بیند 142% افزایش مشترکان جدید

براد پیت و لئوناردو دی کاپریو ستاره در “Once Upon a Time in Hollywood.”

سونی

تلویزیون حق بیمه اشتراک Starz دیده است افزایش بینندگان و ثبت نام های جدید-یو پی اس در پی اجتماعی فاصله محدودیت در آمریکا, Starz به مدیر عامل جف هرش گفت: در CNBC “ارز.”

حق بیمه کانال کابل که همچنین دارای یک دیجیتال برنامه خانه را به تحسین منتقدان را نشان می دهد مانند “Outlander” نیز به عنوان فیلم هایی مانند “Once Upon a Time in Hollywood.”

این Starz برنامه دیده است 44% پرش در میانگین بینندگان از آنجا که مردم مجبور به ماندن در خانه با توجه به شیوع. این برنامه که معمولا هزینه های $9 ماه است که در حال حاضر با تخفیف به 5 دلار در ماه برای سه ماه. آن را دیده است 142 درصد افزایش مشتریان جدید از اقامت در خانه سفارشات آغاز شد. —سارا Whitten

2:20 pm: فروشگاه اپل برای بازگشایی در کره جنوبی با تاکید بر رفع مکینتاش و اپل

فروشگاه اپل در سئول خواهد بازگشایی در روز شنبه و یک سیب نماینده را تایید کرد. این اولین فروشگاه های خرده فروشی اپل در خارج از چین به بازگشایی و اپل تنها فروشگاه در کره جنوبی.

فروشگاه را محدود ساعت و تمرکز بر تثبیت موجود مشتریان اپل و کامپیوتر.

“برای شروع ما باید یک تنظیم برنامه و دستورالعمل برای اطمینان از مشتریان و کارکنان همچنان سالم بماند. تمرکز برای فروشگاه خواهد بود خدمات و پشتیبانی در نوار نابغه. برای مشتریان که می خواهند به خرید ما چندین گزینه از جمله سفارش آنلاین برای تحویل و یا انتخاب کنید تا در فروشگاه” اپل در بیانیه ای گفت. —Kif Leswing

2:18 pm: هفت فرمانداران در میانه به کار با هم برای بازگشایی اقتصاد خود

فرمانداران در هفت غرب میانه آمریکا متحده گفت: آنها را به کار در هماهنگی نزدیک به بازگشایی اقتصاد در مناطق خود.

فرمانداران برای میشیگان و اوهایو و ویسکانسین و مینه سوتا, ایلینوی, ایندیانا و کنتاکی با تشکیل یک مشارکت برای همکاری در راه اندازی مجدد اقتصاد در کشورهای خود را, آنها در بیانیه ای گفت.

“ما مشتاق به همکاری با یکدیگر برای کاهش بحران اقتصادی این ویروس باعث شده است که ما در منطقه” فرمانداران گفت: در یک بیانیه مشترک. “ما می دانیم که اقتصاد ما در حال همه متکی به یکدیگر و ما باید با هم کار کنند با خیال راحت به بازگشایی آنها.” —رویترز

2:02 pm: نیویورک بستری شدن در بیمارستان همچنان به کاهش

1:58 pm: Facebook لغو مراسم بزرگ از طریق ژوئن 2021

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اعلام کرد این شرکت خواهد شد اجازه می دهد تا کارکنان خود را برای کار از خانه از طریق تابستان و آن را به میزبان هر رویداد بزرگ حداقل تا جولای 2021.

“اکثر Facebook کارکنان خوش شانس می شود قادر به کار مولد از خانه, بنابراین ما احساس مسئولیت به مردم اجازه می دهد که اصلا این انعطاف پذیری برای دسترسی به اشتراک گذاشته شده منابع عمومی اول” زوکربرگ نوشت: در یک پست در Facebook. “من امیدوارم که این کمک می کند تا شامل گسترش Covid-19 بنابراین ما می توانیم نگه داشتن جوامع ما امن و به بالا و در حال اجرا دوباره به زودی.”

Facebook کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای کار از خانه حداقل تا پایان ممکن است اما این شرکت به کارکنان اجازه می دهد که به هر دلیلی احساس می کنید که آنها نمی تواند بازگشت و سپس برای ادامه کار از خانه “از طریق حداقل در تابستان.” علاوه بر این شرکت گفت: آن را نمی خواهد میزبان فیزیکی هر گونه حوادث متشکل از 50 یا بیشتر مردم از طریق ژوئن 2021. این شرکت را به جای میزبان گردهمایی که اندازه مجازی حوادث. —سالوادور رودریگز

1:55 pm: Cramer: آمازون ‘Grim Reaper’ برای کسب و کارهای کوچک, اما آن را نیز ممکن است کمک به صرفه جویی در امریکا

آمازون تسلط شده است مستحکم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما عواقب ناشی از آن در حال پیچیده, CNBC جیم کرامر گفت.

“آمازون یا Grim Reaper برای همه یا بزرگترین چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به مصرف کنندگان آمریکایی. و یا شاید هر دو” کرامر گفت: “Squawk در خیابان.”

“آمازون تبدیل به یک کشور در این دوره؟” کرامر افزود: با توجه آمازون دراماتیک استخدام به نگه داشتن سرعت با کروناویروس مربوط به تقاضا را افزایش می دهد در حالی که بقیه از اقتصاد ایالات متحده ریختن 22 میلیون شغل در هفته های اخیر.

پس مارس, e-commerce, لوله اضافه شده است بیش از 100 ، 000 کارکنان جدید با برنامه ای برای اضافه کردن یکی دیگر از 75,000 به صفوف آن است.

“آنها یک نیروی عظیم منهدم کننده که فقط با دستمال مرطوب از همه گفت:” کرامر با اشاره به آمازون گسترده عملیات به هزاران بخش است. “نگاه به آنچه که آنها انجام می دهند به فروشگاه های مواد مخدر.” —کوین Stankiewicz

1:49 pm: ایتالیا مد رهبران اصرار رم به محدودیت در صنعت

ایتالیا مد رهبران به نام دولت به شل محدودیت های اعمال شده در پاسخ به کروناویروس بحران به آنها اجازه می دهد برای از سرگیری برخی از تولید هشدار داد که یک مستند طولانی مدت در معرض خطر غیر قابل جبرانی آسیب رساندن به این بخش است.

“مد فصلی است که در صنعت و تاریخ های خاص هستند و نه تراکم. نه بازگشایی در مدت کوتاهی به معنی از دست دادن تقریبا یک سال گردش مالی گفت:” کارلو Capasa رئیس ملی ایتالیا مد مجلسی (CNMI) در یک مصاحبه آنلاین از سایت روزانه Corriere della Sera.

زمان مستند اقدامات در ایتالیا کشور با سوم بیشترین تعداد موارد تایید شده پس از ایالات متحده و اسپانیا – تحمیل گردیده و تا زمانی که ممکن است 3.

با گردش مالی 95 میلیارد یورو ($98 میلیارد دلار) و 600,000 کارگران ایتالیا, مد و صنعت نساجی دوم مهم ترین در سراسر کشور.

این حساب برای یک 41 درصد سهم این بخش در اروپا پس از آلمان که نشان دهنده 11 ٪ از کل. —رادیو فردا

1:41 pm: نیویورک خرده فروشی املاک و مستغلات است که وضعیتی وخیم به دلیل coronavirus به عنوان اجاره جست و خیز کردن

یک زن با پوشیدن ماسک صورت پیاده توسط یک بسته فروشگاه در میدان تایمز در تاریخ 12 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

لیائو پان | چین سرویس خبری | گتی ایماژ

Coronavirus همه گیر است pummeling خرده فروشی در بازار املاک و مستغلات در شهر نیویورک اجاره غلت و انتظار نمی رود به نوبه خود در اطراف در هر زمان به زودی با توجه به یک گزارش جدید از خدمات تجاری املاک و مستغلات شرکت CBRE.

متوسط قیمت خرده فروشی درخواست اجاره در شهرستان در ادامه به سقوط در طول سه ماهه اول که شروع Jan. 1 و 31 مارس به پایان رسید با میانگین از شهر نیویورک در محله مورد مطالعه انداختن 9 ٪ در سال بیش از سال به $714 در هر فوت مربع در این گزارش گفت:. این علامت دهم سه ماهه متوالی کاهش می یابد. در یک سال بیش از سال بر اساس 13 از 16 راهروها دنبال CBRE از جمله شرق فوقانی جانبی و فوقانی سمت غرب دیدم اجاره کاهش می یابد.

مهمترین آنها در میدان تایمز خرده فروشی اجاره کرده اند کاهش یافته و به سطح دیده نمی شود پس از سال 2011 است. اجاره به طور متوسط کاهش یافته است 15.7% از یک سال پیش به $1,647 دفاع کرد گرفته شد در هر فوت مربع. اجاره به طور متوسط در حال حاضر به زیر 1800 دلار در هر فوت مربع برای اولین بار پس از سال 2011 CBRE گفت. —توماس لورن

1:33 pm: ما اینتل جامعه بررسی اینکه آیا ویروس پدید آمده به طور تصادفی از یک چینی آزمایشگاه

ایالات متحده در جامعه اطلاعاتی بررسی این که آیا این ویروس که ناشی از جهانی همه گیر پدید آمده به طور تصادفی از یک آزمایشگاه تحقیقاتی مطالعه بیماری در خفاش فعلی و سابق آمریکا مقامات اطلاعاتی بگویید NBC News.

جاسوسی سازمان را رد کرد که رمان coronavirus بود ساخته دست انسان در این مقامات می گویند. اما دانشمندان در یک نظامی و یک غیر نظامی آزمایشگاه در ووهان که در آن ویروس سرچشمه شناخته شده است به انجام تحقیقات در حال انجام در coronaviruses مقامات می گویند. آنها می گویند سازمان های اطلاعاتی جمع آوری کرده اند و در حال وزن شواهدی وجود دارد که کارمند یکی از آزمایشگاه می تواند تبدیل شده اند به طور تصادفی آلوده و چپ تسهیلات با ویروس.

“این یک احتمال هر چند نه به احتمال زیاد امکان” یک مقام گفت NBC News.

در مورد هوش در امروز, وزیر دفاع علامت Esper گفت: “این چیزی است که ما شده ایم از نزدیک در حال حاضر برای برخی از زمان” و اضافه کرد که نتایج این بررسی ها تا کنون “مجمل.” —کن Dilanian کورتنی Kube

1:25 pm: وکلا آماده برای اولین دیوان عالی کشور شفاهی توسط تلفن

دیوان عالی کشور اعلام این هفته که آن را نگه شفاهی از طریق تلفنی برای اولین بار در تاریخ خود یک گروه کوچک از امریکا بالای وکلای prepping برای مهم ترین تماس های تلفنی از حرفه خود.

دادگاه گفت که آن را بشنود 10 استدلال بیش از دو هفته در ماه مه از جمله فیلمهای اختلافات بیش کالج انتخاباتی و اینکه آیا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید نگه دارید خود سوابق مالیاتی محافظت از محققان.

مسائل سنگین هستند که آیا آنها مورد بحث در یک زیرزمین بیش از یک تلفن همراه و یا در داخل دادگاه عالی تاریخی Corinthian ساختمان. اما وکلا خواهد شد که استدلال قبل از دادگاه هنوز در حال تنظیم.

“من در تلاش برای کشف کردن: آیا شما ایستاده است ؟ آیا شما نشستن ؟ آیا شما یک تریبون؟” جی Sekulow, یک وکیل برای رئیس جمهور و یک جانباز دیوان عالی کشور, وکیل گفت: در مصاحبه اخیر است.

این سوالات فقط آغاز است. آیا شما استفاده از earbuds? قرار دادن قضات در اسپیکر گوشی ؟ و آنچه در مورد صنایع کویل قلم است که در بیشتر زمان عادی در سمت چپ وکیل جدول به عنوان سوغات برای استدلال وکلای?

“من برنامه ریزی در دادن من کویل قلم به نوه من, بنابراین من امیدوار هستم که آنها هنوز هم ما ارسال quill pen” گفت: Sekulow خواهد شد که درخواست دادگاه بالا به عقب پایین تر احکام دادگاه سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن بانک ها و دیرین حسابداری شرکت به دست بیش از پرونده های مالی خود را به دولت و کنگره محققان. —تاکر و هیگگینس

1:19 pm: 2020 New Orleans Jazz Fest لغو

2020, New Orleans Jazz & Heritage Festival شده موکول برای پاییز, لغو شده است, سازمان اعلام کرد.

این رویداد است که یک نیواورلئان اصلی برای 50 سال به عقب خواهد بود در سال 2021 از مارس 22 – May 2, با توجه به یک جشنواره اعلام خواهد شد.

بلیط برای سال 2020 جشنواره خواهد بود خوب برای 2021, جاز, جشنواره, در این بیانیه گفت و بازپرداخت اطلاعات ارسال خواهد شد زمان ticketholders توسط مارس 22. —کریس Eudaily

1:04 pm: ما labs نیاز به محوری به کروناویروس تست COO از تست بزاق تولید کننده می گوید:

راتگرز پروفسور اندرو بروکس افسر ارشد عامل و مدیر توسعه فناوری در RUCDR بی نهایت بیولوژیک.

منبع: دانشگاه راتگرز

12:50 pm: سهام بدهد تا سود در اندکی متلاطم جلسه

12:47 pm: پناهگاه بی خانمان در حال اجرا هستند کم در نقد و داوطلبان به عنوان coronavirus گسترش می یابد

پناهگاه بی خانمان در سراسر کشور روبرو هستند داوطلب کمبود و افزایش هزینه های آنها به عنوان مبارزه با ادعا مرگبار شیوع کروناویروس در حالی که در ادامه به ساکنان.

چند پناهگاه ساخته شده تنظیمات به ادامه ارائه خدمات مشابه در حالی که به حداقل رساندن تماس بگیرید. که به معنی گسترش تخت استریل کردن سطوح بیشتر و ارائه خدمات در یک فاصله.

آن بوده است روی حیله و تزویر برای پناهگاه در سراسر کشور به تنظیم اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما بسیاری پیدا کرده اند راه حل های که در آن آنها هنوز هم در پاسخ به افرادی که نیاز به یک محل برای اقامت در حالی که پیوستن به هر گونه دولت صادر مشاوره و یا قوانین. —یلنا Dzhanova

12:26 pm: نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق گسترش خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 Gov. کومو می گوید:

نیویورک و دیگر کشورهای ساحل شرق در حال گسترش خود خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار ممکن است به 15 عنوان مقامات دست و پنجه نرم کردن با توجه به بازگشایی بخش از اقتصاد بدون منجر به تجدید حیات در coronavirus موارد نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

کومو اعلام این خبر در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی و از طریق توییتر گفت: “نیویورک در مکث” تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر.

“ما باید برای ادامه انجام آنچه ما انجام می دهیم. من می خواهم برای دیدن که عفونت نرخ پایین و حتی بیشتر. نیویورک توقف سیاست های نزدیک به پایین سیاست تمدید خواهد شد در هماهنگی با کشورهای دیگر به مارس 15” کومو گفت. این مستند قبلا برنامه ریزی شده برای آسانسور در 30 آوریل.

“پس از یک ماه ما همچنان نزدیک به پایین سیاست. چه اتفاقی می افتد بعد از آن ؟ من نمی دانم. ما را به دیدن آنچه که داده ها نشان می دهد” کومو گفت. “من نمی خواهم به پروژه فراتر از آن دوره است.” —نوح Higgins-دان

12:12 pm: انگلستان گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته

بریتانیا را گسترش coronavirus مستند اقدامات توسط حداقل سه هفته وزیر خارجه Dominic Raab گفت.

محدودیت در زندگی عمومی در محل بوده است در انگلستان از مارس 23. به مردم گفته شده به ماندن در خانه به غیر از محدود خرید — برای مواد غذایی ضروری و لوازم پزشکی — و ورزش.

وزرای دولت قبلا گفته شد خیلی زود به محدودیتهای به انگلستان هنوز آمار اوج آن شیوع کروناویروس. اما ارشد پزشکی بریتانیا مشاور کریس Ersin روز چهارشنبه گفت: او معتقد است که این کشور “احتمالا رسیدن به اوج.” —رایان براون

12:05 pm: ابوت Labs در حال توسعه جدید کروناویروس تست برای غربالگری توده به عنوان تهمت به دنبال بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

Abbott Laboratories می گوید آن است که ramping تا تولید آن coronavirus تست کیت شامل یک ابزار جدید است که می تواند فعال توده Covid-19 غربالگری به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازگشایی بخش هایی از اقتصاد ایالات متحده در اوایل ماه آینده.

این شرکت در مسیر به کشتی 4 میلیون این ماه از آن جدید آنتی بادی آزمایش که نشان می دهد که آیا یک فرد تا به حال Covid-19 در گذشته و یا بدون علامت و یا بهبود ابوت مدیر عامل شرکت رابرت فورد گفت: در طول یک درآمد کنفرانس تلفنی با سرمایه گذاران پنج شنبه. این برنامه به سطح شیب دار تا 20 میلیون محموله در هر ماه در ابتدای ماه ژوئن, او گفت:, و اضافه کردن وجود دارد نیاز به تولید بیشتر شد. —برکلی لاولیس جونیور

11:55 am: سوئیس شروع به کاهش COVID-19 محدودیت از آوریل 27

مردم راه رفتن و گذشته قرمز و سفید هشدار پلیس نوار در Plainpalais محل در ژنو در مارس 16, 2020, در این مستند با توجه به این رمان coronavirus Covid-19.

فابریس Coffrini | خبرگزاری گتی ایماژ

سوئیس شروع خواهد شد به تدریج آرامش بخش از مارس 27 شدید محدودیت های آن را در آورده در ماه گذشته برای مقابله با گسترش این کروناویروس جدید دولت گفت: در روز پنج شنبه.

بیمارستان ها خواهد بود و مجاز به انجام تمام مراحل و حتی اعمال جراحی الکتیو در حالی که سالن مو, ماساژ, سرو و لوازم آرایشی و بهداشتی, مطالعات را مجاز به بازگشایی شده است.

این خواهد بود که به دنبال اجباری مدارس و مغازه ها و بازار از مارس 11 آن اضافه شده است. —رادیو فردا

11:40 صبح: ژاپن باعث می شود coronavirus اورژانس در سراسر کشور به عنوان آبه طرح پرداخت نقدی برای همه

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گسترش یک وضعیت اضطراری شامل کل کشور در روز پنج شنبه و گفت: دولت با توجه به پرداخت نقدی برای همه در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس و کوسن رکود اقتصادی است.

با بیش از 9000 عفونت و نزدیک به 200 مرگ و میر در سراسر کشور, دولت, اعلام شرایط اضطراری در توکیو و مناطق شش از جمله غرب اوزاکا اما مناطق دیگر به دنبال اضافه شود وجود نگرانی ها در مورد گسترش ویروس.

در حالی که کمتر از یک مستند وضعیت اضطراری اعمال شده برای یک ماه از آوریل 7 به مقامات قدرت بیشتری برای فشار به مردم به ماندن در خانه و کسب و کار ، آن را پوشش داده است حدود 44 درصد از جمعیت تا به حال. —رادیو فردا

11:21 am: آنچه در آن مانند به یک تحویل فرد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان coronavirus دارای طرح میتوانست همه ما زندگی و امور روزمره ما تبدیل شده ایم متکی بر برخی کارگران ضروری به کمک ما ماندن به عنوان امن و سالم به عنوان امکان پذیر است. البته این شامل متخصصان پزشکی که می تواند در درمان کسانی که بیمار قرار می گیرند.

اما آن را نیز شامل یک کلاس از کارگران بسیاری از ما قبلا گرفته شده برای اعطا شده — تحویل مردم که آن را ممکن است برای بقیه از ما برای سالم ماندن ماندن در خانه. —کتی Brigham

11:12 am: کسب و کار کوچک نجات وام برنامه بازدید $349 میلیارد محدود است و در حال حاضر از پول

مدیریت کسب و کار کوچک نجات برنامه وام ضربه آن $349 میلیارد حد در روز پنج شنبه و در حال حاضر از پول به عنوان ملت خواهان و دموکرات ها در تلاش برای توافق بر سر نحوه بازگرداندن بودجه آن است.

اداره کسب و کار کوچک وب سایت آمده است که آن را “قادر به پذیرش برنامه های کاربردی جدید برای چک حفاظت برنامه بر اساس در دسترس تخصیص بودجه. ما قادر به ثبت نام جدید PPP دهندگان در این زمان است.”

اعلام این خبر از SBA در روز پنج شنبه می آید به عنوان نمرات کوچک آمریکایی صاحبان کسب و کار برای مقابله با خرید اینترنتی از coronavirus و این حرکت از سوی برخی از کشورهای شاتر اکثریت قریب به اتفاق از تجارت است. —توماس فرانک کیت راجرز

11:03 am: شهردار نیویورک به دنبال فدرال کمک به کروناویروس هزینه های نیویورک $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست داد

Coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه های شهر نیویورک پیش بینی $7.4 میلیارد دلار درآمد مالیاتی از دست بیش از فعلی و بعدی سال مالی پس از شهرستان توقیف کسب و کار و دستور داد مردم را به ماندن در خانه را امتحان کنید برای جلوگیری از شیوع, شهردار, بیل د Blasio گفت: پنج شنبه.

د Blasio خواست واشنگتن قانونگذاران برای تصویب 500 میلیارد دلار در هزینه های بعدی محرک لایحه با حداقل 150 میلیارد دلار است که رفتن به سمت متحده شهرها و شهرداری های محلی. کمک خواهد کرد که پلاگین سوراخ در بودجه ویران دولت قرنطينه و کمک به صندوق خدمات مورد نیاز از جمله پلیس ، آتش نشانی و اورژانس.

د Blasio گفت: کنگره باید به طور مستقیم 100 میلیارد دلار به بیمارستان ها و مراقبت های بهداشتی کارگران و 250 میلیارد دلار به کسب و کارهای کوچک و چک برای حفاظت از کارگران de Blasio گفت. —نوح Higgins-دان

10:50 am: PGA Tour برنامه به ادامه بازی ژوئن 8 با حوادث بسته به عموم مردم

PGA TOUR پرچم در اولین دور از Korn تور کشتی را باهاما بزرگ Exuma کلاسیک در صندل زمرد خلیج گلف در 12 ژانویه 2020 در Exuma باهاما.

بن جارد | PGA TOUR via Getty Images

PGA Tour برنامه به ادامه بازی ژوئن 8 با چهار رویدادهای بسته به عموم مردم با توجه به برنامه تنظیمات پنج شنبه اعلام کرد.

PGA Tour در مارس 12 گفت: آن را لغو مسابقات قهرمانی بازیکنان و دیگر حوادث از طریق Valero تگزاس باز به پایان می رسد که در مارس 5.

چارلز شواب چالش موشک وام مسکن کلاسیک و یادبود مسابقات در سراسر کشور ارائه شده توسط اتفاقاتی که قبلا برنامه ریزی شده بین 18 مه و ژوئن 8 منتقل شده اند به بعد از آن تاریخ در تقویم.

RBC میراث اصل میله میله برای مارس 13-19 اما لغو شده در مارس 17 اضافه شده به PGA Tour schedule در این هفته که قبلا اشغال شده توسط آمریکا باز بود که به تعویق افتاد و به ماه سپتامبر است. —Melodie وارنر

10:25 am: Facebook شروع خواهد شد هشدار به مردم که مانند ‘ و یا واکنش نشان می دهند به اخبار coronavirus

Facebook شروع خواهد شد هشدار به کاربران اگر آنها دوست دارند واکنش نشان داد و یا اظهار نظر در مضر Covid-19 پست های که این شرکت یافت می شود اطلاعات غلط و حذف شد.

قابلیت رول خواهد شد در هفته های آینده, Facebook گفت: در یک پست وبلاگ.

“این پیام را اتصال مردم به COVID-19 افسانه افشا و خنثی سازمان جهانی بهداشت از جمله آنهایی که ما برداشته ایم از پلت فرم ما برای پیشرو به قریب الوقوع آسیب فیزیکی” مرد روزن Facebook معاون رئیس جمهور از صداقت و گفت: در یک پست وبلاگ.

پس از این که اعلام Covid-19 یک اورژانس بهداشت جهانی در ماه ژانویه Facebook شروع به از بین بردن اطلاعات غلط در مورد شیوع بیماری از خود سیستم عامل. شرکت کرد و گفت: آن را حذف صدها هزار قطعه از اطلاعات غلط است که می تواند منجر به آسیب فیزیکی مانند مطالب نادرست است که می گوید فیزیکی فاصله بی اثر است و یا نوشیدن آب ژاول درمان ویروس. —جسیکا Bursztynsky

9:49 am: coronavirus همه گیر نیست و صدمه زدن به ما فروش خودرو به عنوان آنجا که می ترسید, J. D. Power می گوید:

فروش خودروهای جدید به مصرف کنندگان ایالات متحده کاهش یافته است کمتر از حد انتظار در آغاز مارس با وجود شیوع کروناویروس و دستور دولت نگه داشتن اکثر فروشنده نمایشگاه بسته در سراسر کشور با توجه به J. D. Power.

پس از ایالات متحده خودکار گیاهان و بسته ترین کشورهای تصویب “stay-at-home” بخشنامه ماه گذشته J. D. Power انتظار می رود سال بیش از سال فروش به کاهش به میزان 80 درصد در این ماه در مقایسه با آن prepandemic هوا. در حالی که هنوز هم به طور قابل توجهی پایین فروش از طریق اولین 12 ماه آوریل تنها با حدود 55 درصد — نشان می دهد که فروش برای ماه کامل ممکن است به عنوان بد به عنوان ترسید این شرکت گفت.

اگر این روند ادامه بدین معنی است که خرید و فروش در حدود 597,000 واحد در ماه آوریل در مقایسه با J. D. Power را prepandemic هوا نزدیک به 1.1 میلیون دستگاه خودرو در ماه. —مایکل Wayland

9:35 am: سهام باز کمی بالاتر حتی پس از دیگری دلتنگ هفتگی شغل گزارش

سهام باز بالاتر حتی به عنوان سرمایه گذاران هضم اطلاعات بیشتر منعکس کننده ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر. میانگین صنعتی داو جونز معامله 44 امتیاز بالاتر یا 0.2%. S&P 500 صعود 0.7% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.1%.

پنج شنبه حرکت به دنبال رکود به طور منظم در طول معاملات روز چهارشنبه به عنوان غم انگیز اقتصادی و کم خونی بانک درآمد موجب نگرانی بیش از coronavirus و تاثیر آن بر اقتصاد ایالات متحده. —فرد ایمبرت توماس فرانک

9:18 am: اقتصاد ایالات متحده به احتمال زیاد پاک کردن تمام سود کار خود را پس از بحران مالی در این هفته

Coronavirus و مجبور به بسته شدن کسب و کار در سراسر ایالات متحده را تقریبا محو کلیت کار سود پس از رکود بزرگ.

وزارت کار گزارش روز شنبه که تعداد زیادی از آمریکایی ها درخواست دولت برای مزایای بیکاری بالغ بر 5.245 میلیون نفر در طول هفته منتهی به سوم آوریل 11.

همراه با دولت قبل سه مدعیان گزارش تعدادی از آمریکایی ها که در زمینه بیکاری بیش از چهار هفته گذشته است 22.025 میلیون. که تعداد فقط زیر 22.442 میلیون شغل اضافه شده به اشتغال بخش غیرکشاورزی از نوامبر سال 2009 زمانی که اقتصاد ایالات متحده برای اولین بار شروع به اضافه کردن شغل به اقتصاد پس از رکود اقتصادی است. —توماس فرانک

9:11 am: میلیاردر Barry Diller می گوید قید وثیقه از هر کس و نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب بعد’

هایدی Gutman | CNBC

تاجر میلیاردر Barry Diller گفت CNBC در روز پنج شنبه دولت آمریکا باید به قید وثیقه از تمام شرکت های که ضربه سخت شده توسط coronavirus از جمله کسانی که در این سفر میباشد.

“آسیب هایی که در حال انجام است هر روز عظیم” Diller ” در “Squawk Box.” “همه نیاز به bailed برای این یکی هم چیزی و ما نگرانی در مورد پرداخت صورتحساب بعد.”

نظرات از Diller, رئیس, سفر, سایت Expedia و رسانه های دیجیتال گروه IAC آمد بعد از عمده خطوط هوایی ایالات متحده و وزارت خزانه داری به یک معامله است که به حمل و دسترسی به وام و کمک های مالی برای حمایت از حقوق و دستمزد. در بازگشت دولت می شود حکم که می تواند تبدیل به سهام عدالت.

Diller گفت: Expedia تولید بدون درآمد و نیاز به کاهش هزینه ها از جمله در تبلیغات. —جسی پوند

9:06 am: استارباکس در حال آماده سازی برای بازگشایی کافه ها به عنوان محلی coronavirus شرایط اجازه می دهد

استارباکس در حال آماده سازی برای بازگشایی کافه ها به عنوان برخی از ایالات آمریکا گزارش می دهند که تعداد coronavirus موارد plateaued و یا حتی کاهش یافته است.

قهوه بسته های زنجیره ای بیشتر از آن در ایالات متحده و کانادا کافه در مارس 21, محدود کردن خدمات به تحویل و از طریق درایو تنها. بیش از 60 درصد از آن ایالات متحده کافه یک درایو از طریق خط. استارباکس در ابتدا گفت: تعطیلی خواهد بود برای دو هفته اما بعد از اقدامات را تا زمانی که ممکن است 3. —آملیا Lucas

9:04 am: ما در ساخت و ساز خانه فرو ریخت 22.3% در ماه مارس

ایالات متحده homebuilding فعالیت فرو ریخت در ماه مارس به عنوان coronavirus گسترش, با شروع ساخت مسکن غلت 22.3% از یک ماه پیش.

وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت که groundbreakings رخ داده است در ماه گذشته در این کشور بطور تطبیقی فصلی نرخ سالانه 1.2 میلیون واحد از یک 1.56 میلیون سرعت در ماه فوریه است. ساخت و ساز خانه های تک خانواری کاهش 17.5 درصد و آپارتمان و محل سکونت شروع شد خاموش 32.1% از یک ماه پیش.

این گزارش نشان داد 6.1% کاهش در تکمیل خانه های ساخته بودن که بدان معنی است که بسیاری از خانه ها هستند که نیمه سمت چپ ساخته شده است. نیز وجود دارد یک 6.8% کاهش در مجوز شروع به ساخت و ساز. —آسوشیتد پرس

8:56 am: Coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج پست-Brexit ایران

انگلستان به احتمال زیاد موفق به اعتصاب جدید توافق تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال, تحلیلگران گفته اند CNBC به عنوان coronavirus بحران را تهدید به از خط خارج رسمی ایران.

نخست وزیر بوریس جانسون متعهد شده است برای نتیجه گیری در یک پست-Brexit ایران در این سال است. انگلستان است که در یک مرحله گذار تا ماه دسامبر پس از خروج از بلوک در Jan. 31. در طول انتقال آن در حال کار برای ایجاد ترتیبات تجارت با 27 کشور اتحادیه اروپا.

این زمانی است که در حال حاضر در معرض خطر پس از دو منجر مذاکره کنندگان تا به حال برای منزوی با توجه به Covid-19 عفونت. بریتانیا و اروپا, مذاکره تیم برگزار می شود یک تماس در روز چهارشنبه برای اولین بار پس از هر دو منجر مذاکره کنندگان مجبور شدند به خود منزوی. —سیلویا عمرو

8:50 am: ‘ممکن است در ماه اوت’ — لری فینک می گوید کسب و کار تمایلی به راه اندازی مجدد بدون تست توده

BlackRock از بنیانگذاران و مدیر عامل لری فینک گفت: ایالات متحده باید برای افزایش آن تست ظرفیت برای coronavirus قبل از آن اقتصاد می تواند راه اندازی مجدد به صورت جدی.

“ما قصد داریم هنوز هم عناصر این بیماری افزایش در سایر نقاط جهان است و تا زمانی که ما به اندازه کافی تست تست سریع آن را بسیار سخت برای دیدن چگونه ما در حال رفتن به راه اندازی مجدد در 30 روز آینده,” فینک گفت: در CNBC “Squawk Box.”

فینک ابراز اطمینان کرد که آمریکا برای پیشرفت در Covid-19 درمان به حداقل رساندن شدت این بیماری است. “از طریق فرایند که من معتقدم ما قادر خواهید بود به راه اندازی مجدد. من معتقدم که ما در حال رفتن به, بهتر, بیشتر, نرمال, محیط,” او گفت:.

“اما ممکن است در ماه ژوئن یا جولای. ممکن است در ماه اوت,” او گفت:.

فینک که شرکت جهان بزرگترین دارایی مدیر گفت: کسب و کار خواهد بود “بسیار محتاط” و “محافظ از کارکنان خود را” به عنوان آنها در نظر بگیرید هنگامی که و چگونه به آرامش کار از خانه سیاست. —کوین Stankiewicz

8:34 am: US weekly ادعا مجموع 5.245 میلیون آوردن مجموع کار ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس به 22 میلیون

اقدامات حفاظت در برابر coronavirus ادامه به پاره از طریق اشتغال صفوف با 5.245 میلیون بیشتر آمریکایی ها تشکیل پرونده برای اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد پنج شنبه.

جدید براده را بحران مجموع به بیش از 22 میلیون تقریبا پاک کردن تمام سود کار خود را پس از رکود بزرگ.

هر چند اخیر در کل برای هفته منتهی به سوم آوریل 11, نمایندگی یک قطره از دو هفته گذشته آن را هنوز هم نشان داد که آسیب به بازار کار ایالات متحده باقی مانده است عمیق.

تعداد دیر شده توسط آمار اقدامات انجام شده برای اجازه می دهد تا بیشتر کارگران برای فایل ادعا می کند. آنها در حال حاضر شامل پیمانکاران مستقل و دیگران که قبلا نمی شد واجد شرایط برای مزایای. —Jeff Cox

8:08 am: جف بزوس می گوید گسترده تست مورد نیاز قبل از اقتصاد می تواند دوباره در حال اجرا

مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس گفت: این توده تست در سراسر جهان برای coronavirus مورد نیاز است به “اقتصاد را به بالا و در حال اجرا است.”

در نشست سالانه سهامداران نامه بزوس همچنین با اشاره به تلاش های آمازون گرفته شده برای حفاظت از کارکنان خود را از این بیماری همه گیر.

بزوس با اشاره به آمازون تلاش برای توسعه “افزایشی تست ظرفیت” که این شرکت هفته گذشته اعلام کرد. به عنوان بخشی از این اطلاعیه آمازون گفت: این امید شروع به تست تمام کارکنان آن از جمله کسانی که نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

“به طور منظم آزمایش در مقیاس جهانی در تمام صنایع که هر دو کمک به امن نگه داشتن مردم و کمک به اقتصاد را به بالا و در حال اجرا” بزوس گفت. “برای این کار ما به عنوان یک جامعه نیاز بسیار بیشتر تست ظرفیت تر از این است که در حال حاضر در دسترس است.” —آنی پالمر

7:43 am: ما نقاط داغ span سواحل شرق

7:15 am: مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده بازگشایی دستورالعمل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای انتشار در پنج شنبه دستورالعمل کشوری برای بازگشایی اقتصاد است.

“ما می تواند باز کردن برخی از ایالت ها بسیار زودتر از دیگران,” او گفت:. “فکر می کنم ما در برخی از کشورهای واقع می تواند باز تا قبل از مهلت تاریخ 1 مه.”

فرمانداران هفت متحده در سواحل شرق و سه متحده در سواحل غرب اعلام کرده اند منطقه ای گروه های کاری به منظور هماهنگی بازگشایی مناطق. با استثنا از ماساچوست تمام 10 متحده به طور فعال در حال توسعه برنامه ای برای بازگشایی رهبری دموکراتیک فرمانداران. —خواهد Feuer

7:06 am: چین نژادها نسبت به واکسن

Sinovac مدیر عامل یین Weidong.

سه شرکت های چینی باید واکسن نامزدها در آزمایش های بالینی, CNBC یونیس Yoon گزارش از پکن است. یک شرکت نزدک ذکر شده Sinovac در حال حاضر آغاز شده جلب داوطلبان برای دریافت اولین تجربی دوزهای. این شرکت با هدف تکمیل ایمنی و اثر بخشی محاکمه در ماه ژوئن.

دولت چین اختصاص زمین برای تولید انبوه موفق واکسن نامزد هنگامی که آن را آماده Yoon, گزارش و تسریع روند تصویب بشر بالینی. —خواهد Feuer

7:03 am: انگلستان مجموعه ای به گسترش مستند به مدت سه هفته بیشتر

دومینیک Raab که deputizing برای نخست وزیر بوریس جانسون در حالی که او است که دوره نقاهت بعد از یک مورد جدی از Covid-19 است نشست وزرای دولت شنبه و ریاست جلسه آن پاسخ اضطراری کمیته.

آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که این کشور را مستند خواهد بود تمدید برای سه هفته در میان استارک هشدار که انگلستان می تواند در نهایت بدترین آمار کشور از coronavirus در اروپا است.

انگلستان را بالا متخصص پزشکی روز چهارشنبه گفت که این کشور احتمالا شاهد اوج خود ویروس (مرگ و میر در حال حاضر در 12,868 در بیمارستان با 761 روزانه مرگ و میر گزارش یکشنبه) اما آن است که خیلی زود به نظر بلند مستند اقدامات شده اند که در جای خود از مارس 23. — هالی Ellyatt

6:35 am: اسپانیا روزانه تلفات کمی

تعداد مرگ و میر روزانه در اسپانیا کمی افزایش یافته است, با توجه به وزارت بهداشت داده است.

در روز گذشته 551 نفر کشته شده اند از coronavirus آوردن مجموع تلفات به 19,130. روزانه مرگ و میر در چهارشنبه 523.

تعداد کلی عفونت در حال حاضر در 182,816 وزارت گفت: 5,183 موارد بیشتر از دیروز. —هالی Ellyatt

5:40 am: چه کسی می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

سازمان بهداشت جهانی اروپا مدیر منطقه ای گفت که در 10 روز گذشته تعداد موارد تایید شده در اروپا دو برابر شده است برای رسیدن به تقریبا 1 میلیون نفر است.

که هانس Kluge به خبرنگاران گفت: در جلسه توجیهی که این به معنای حدود 50 درصد از بار جهانی Covid-19 در اروپا, که در آن او گفت: بیش از 84,000 فوت کرده اند از ویروس.

“ابرهای طوفان از این بیماری همه گیر هنوز چسبیدن به شدت بیش اروپایی منطقه” Kluge گفت: با توجه به رویترز. اظهار نظر در لغو تدریجی محدودیت در زندگی عمومی Kluge گفت: “هیچ پیگیری سریع به حالت عادی بازگشت.” —هالی Ellyatt

4:30 صبح: هلندی مطالعه نشان می دهد 3 درصد از جمعیت ممکن است آنتی بادی

یک مطالعه هلندی اهدا کنندگان خون پیدا کرده است که حدود 3 درصد را توسعه داده اند آنتی بادی علیه Covid-19 مقامات بهداشت و درمان گفت: رویترز گزارش داد. این یافته ها را نشانه ای از آنچه در صد از مردم هلند ممکن است در حال حاضر این بیماری است.

رئیس موسسه ملی سلامت اعلام نتایج در طول بحث با مجلس است.

“این مطالعه نشان می دهد که حدود 3 درصد از مردم هلند توسعه داده اند آنتی بادی در برابر coronavirus” Jaap van Dissel گفت خبر داد. “شما می توانید از آن چند صد هزار نفر” در یک کشور از 17 میلیون. —هالی Ellyatt

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های شبانه اینجا هستید:: چه کسی می گوید هفته آینده هستند ‘بحرانی’ به عنوان در اروپا موارد نزدیک به 1 میلیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>