ما coronavirus موارد بالا 400,000 دو برابر در یک هفته

Sgt. برودی VanBrunt طول می کشد یک بیمار متوسط پس از دریافت آنها را در پزشکی خلیج در Javits پزشکی نیویورک ایستگاه است که مسکن coronavirus بیماری (COVID-19) بیماران در منهتن قصبه شهر نیویورک, ایالات متحده, آوریل 4 سال 2020 است.

بری رایلی | نیروی دریایی آمریکا | ایسنا

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 400,000 روز چهارشنبه با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط NBC با 12,864 مرگ و میر در سراسر کشور.

بزرگترین اقتصاد جهان ثبت کرده است تا کنون بیشتر COVID-19 عفونت از هر کشور در سراسر جهان با مجموع تعداد موارد در سراسر کشور در حال حاضر تقریبا پنج بار که از چین — که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

آمریکا تایید اضافی 169 موارد در میسوری روز چهارشنبه داده های ارائه شده توسط ان بی سی نشان داد مصرف در سراسر کشور تعدادی از عفونت به 400,081.

در آوریل 1, تعداد عفونت کروناویروس در آمریکا پیشی گرفته 200,000 برای اولین بار معنی این کشور دو برابر شده مورد آن تعداد فقط در یک هفته.

تا به امروز بیش از 1.4 میلیون نفر قراردادی به این بیماری در سراسر جهان با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز با 82,220 مرگ و میر.

اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و آلمان همه ثبت بیش از 100,000 موارد از coronavirus با چین گزارش پنجم-بالاترین شمارش در 82,783 عفونت.

Coronavirus همه گیر باعث شده است تا دولت ها در سراسر جهان برای تحمیل اقدامات سخت گیرانه در زندگی روزمره میلیاردها نفر از مردم.

محدودیت طیف از به اصطلاح مستندات و تعطیلی مدارس به مقررات سختگیرانه اجتماعی فاصله و مجامع عمومی.

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد و در سازمان بهداشت جهانی برای گرفتن “هر جنبه ای” از بیماری همه گیر کوروناویروس اشتباه است. او همچنین تهدید به خودداری از کمک های مالی از سازمان ملل متحد سازمان بهداشت.

“آنها با ما بسیار بد بازی تماس … با توجه به ما و آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از گرما به دلیل آنها نمی خواهند به مرزهای بسته و آنها آن را به نام اشتباه. آنها واقعا به من می گویند هر جنبه ای از آن اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی.

این که صدا زنگ در شیوع کروناویروس جدید در ووهان چین در اواسط ژانویه شناخت COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر جهانی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 30 هنگامی که وجود دارد فقط 8,200 موارد در 18 کشور در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>