ما coronavirus موارد بالا 200,000 به عنوان ویروس گسترش می یابد و تست رمپ تا

تایید COVID-19 نفر در ایالات متحده پیشی گرفته 200,000 جمعه دو برابر از جمعه به عنوان کشور رول گسترده تر تست و شیوع بیماری های پاپ در شهرستانها بیشتر و بیشتر.

Coronavirus در حال حاضر آلوده 203,608 نفر در آمریکا کشته شدن حداقل 4,476 مردم با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است که این کشور می تواند دیدن و حتی بیشتر افزایش موارد بیش از چند هفته آینده. مقامات کاخ سفید در حال طرح ریزی 100,000 به 240,000 آمریکا مرگ با کروناویروس اوج مرگ و میر بیش از دو هفته آینده.

ایالات متحده در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر کشور دیگر. در روز سه شنبه ایالت نیویورک شد coronavirus کانون جهانی به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 نفر در سراسر کشور پیشی گرفتن چین هوبئی که در آن شیوع سرچشمه حدود سه ماه پیش.

اقتصاددانان و مقامات ایالات متحده گفته اند که مقامات چینی به احتمال زیاد underreporting تعدادی از عفونت.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: دولت را تایید کرد COVID-19 موارد افزایش بیش از 10% یک شبه آوردن مجموع به 83,712. او گفت که ایالات متحده به مرگ و میر می تواند بالا باقی می ماند از طریق تابستان و او اعلام کرد اقدامات جدید برای تشویق اجتماعی فاصله در شهر نیویورک دولت کانون.

“مردم می گویند” خوب, هنگامی که آن را بیش از دو هفته و سه هفته و چهار هفته است؟’ این مدل در پروژه های شما در حال رفتن به بالا و مرگ و میر از طریق جولای. اگر این مدل درست است و این می تواند از طریق تابستان” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در آلبانی.

دولت عجله برای ساخت موقت بیمارستان ها و دولت فدرال فرستاده است 85 یخچال کامیون به فروشگاه های مرحوم coronavirus بیماران.

در آغاز ماه مارس در ایالات متحده تا به حال تنها حدود 100 مورد تأیید.

تعداد موارد تایید شده به احتمال زیاد اهمیت جلوه واقعی تعدادی از عفونت ها در سراسر کشور به دلیل تست برای بیماری شده بود مانع تاخیر و محدود معیارهای تشخیصی است که محدود است که می توانید تست شده است.

کومو قبلا گفت: رشد سریع تایید موارد تا حدودی به دلیل “جمع شدن” است عفونت به حال تایید شده است با توجه به عدم تست.

این بیماری همه گیر در نیویورک به عنوان به خوبی به عنوان رو به رشد شیوع بیماری در شهرهایی مثل شیکاگو, لس آنجلس, میامی و دیترویت و نیواورلئان, تهدید به پایمال بیمارستان سیستم همانطور که در ایتالیا اتفاق افتاده است. بیمارستان ها باید تعداد محدودی از تخت کارکنان و تجهیزات به خصوص فن های یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی دستگاه. شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور باید نورد اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

سی و سه کشور صادر اقامت در خانه سفارش و یا مشاوره و دارای بسته غیرضروری کسب و کار. شش ایالت و واشنگتن دی باید توقیف غیر ضروری کسب و کار. چندین شهر و یا شهرستان در تگزاس و پنسیلوانیا را صادر فردی stay-at-home سفارشات در غیاب ایالت داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>